Вийшло інтерв’ю генерального директора Авенстон для ExPro

Бурхливий розвиток галузі сонячної енергетики спонукає великий інтерес до цього питання з боку ЗМІ та їх читачів. До нас дуже часто звертаються за коментарями, експертними думками або розгорнутими інтерв’ю. От і цього разу інформаційний портал ExPro поцікавився поточним станом та перспективами розвитку фотоелектричної галузі.

В інтерв’ю для ExPro генеральний директор компанії Авенстон Дмитро Лукомський розповів про свій досвід роботи в сонячній енергетиці, актуальні та перспективні напрямки «сонячного» бізнесу, а також надав ґрунтовні професійні поради потенційним інвесторам в сонячні електростанції. Відомий та авторитетний гравець сонячної енергетики, компанія Авенстон за роки свого існування зібрала значний портфель проєктів побудовних сонячних електростанцій. Ми маємо досвід роботи з великою кількістю замовників, але також плануємо розвивати свою власну генерацію. “Наші поточні плани на наступний рік – побудувати 5-7 МВт власної генерації, ми зараз аналізуємо перспективні ділянки. Це має бути перспективна ділянка з точки зору генерації (інтенсивності сонячного випромінювання), а також з точки зору обслуговування” – зазначив керівник компанії Авенстон.

Група компаній Авенстон професійно займається проєктуванням та будівництвом комерційних сонячних електростанцій з 2010 року, виступаючи девелопером та генеральним підрядником. На даному етапі ми фокусуємося на промислових мережевих сонячних електростанціях, які працюють по “зеленому” тарифу та дуже активно розвиваються в Україні завдяки дієвим механізмам державної підтримки. Гнучкість інженерних рішень, можливість використання в усіх географічних точках нашої країни та висока ефективність роботи разом з екстремально довгим терміном експлуатації є факторами, які сприяють більш широкому розвитку галузі сонячної енергетики в Україні. Авенстон – ваш надійний партнер в сфері сонячної енергетики.

 

Використання діаграми Ганта для проектування і будівництва сонячних електростанцій

Графік проекту - важливий інструмент управління будівництвом об'єкта сонячної енергетики. Він дозволяє менеджеру проекту планувати доставку обладнання та матеріалів на будівельний майданчик, синхронізувати роботу перевізників і субпідрядників. Він важливий для моніторингу процесу будівництва і витрат за проектом, графік дає можливість передбачити і запобігати можливі затримки. Використання графіка проекту набагато ефективніше, ніж просто список-календар заходів
Дізнатися більше

Перші сонячні елементи від Bell Laboratories

У квітні 1954 року дослідники з Bell Laboratories продемонстрували перший в світі практичний кремнієвий сонячний елемент, який дав початок всім сучасним різновидам фотоелектричних перетворювачів.
Дізнатися більше

Геотермальні електростанції: переваги та недоліки

Деякі дослідники вважають, що геотермальна енергія зрештою буде складати близько 1/6 від світового енергопостачання, інші ж, навпаки, дають їй мінімальний шанс на подальше існування... Чи інвестувати в будівництво геотермальної електростанції – вибір за вами.
Дізнатися більше

Основи сонячної енергетики для бізнесу

Комерційні сонячні електростанції можуть реально змінити ваш бізнес. Якщо ви шукаєте енергоефективну альтернативу, щоб скоротити рахунки за електроенергію, сонячна енергія може стати хорошим вибором.
Дізнатися більше