Вийшло інтерв’ю генерального директора Авенстон для ExPro

Бурхливий розвиток галузі сонячної енергетики спонукає великий інтерес до цього питання з боку ЗМІ та їх читачів. До нас дуже часто звертаються за коментарями, експертними думками або розгорнутими інтерв’ю. От і цього разу інформаційний портал ExPro поцікавився поточним станом та перспективами розвитку фотоелектричної галузі.

В інтерв’ю для ExPro генеральний директор компанії Авенстон Дмитро Лукомський розповів про свій досвід роботи в сонячній енергетиці, актуальні та перспективні напрямки «сонячного» бізнесу, а також надав ґрунтовні професійні поради потенційним інвесторам в сонячні електростанції. Відомий та авторитетний гравець сонячної енергетики, компанія Авенстон за роки свого існування зібрала значний портфель проєктів побудовних сонячних електростанцій. Ми маємо досвід роботи з великою кількістю замовників, але також плануємо розвивати свою власну генерацію. “Наші поточні плани на наступний рік – побудувати 5-7 МВт власної генерації, ми зараз аналізуємо перспективні ділянки. Це має бути перспективна ділянка з точки зору генерації (інтенсивності сонячного випромінювання), а також з точки зору обслуговування” – зазначив керівник компанії Авенстон.

Група компаній Авенстон професійно займається проєктуванням та будівництвом комерційних сонячних електростанцій з 2010 року, виступаючи девелопером та генеральним підрядником. Ми фокусуємося на промислових мережевих сонячних електростанціях, які працюють по “зеленому” тарифу та дуже активно розвиваються в Україні завдяки дієвим механізмам державної підтримки. Гнучкість інженерних рішень, можливість використання в усіх географічних точках нашої країни та висока ефективність роботи разом з екстремально довгим терміном експлуатації є факторами, які сприяють більш широкому розвитку галузі сонячної енергетики в Україні. Авенстон – ваш надійний партнер в сфері сонячної енергетики.

 

До питання розвитку сонячної енергетики в Казахстані

Коментарі Дмитра Лукомського для казахського республіканського ділового тижневика "КУРСІВ'" з приводу перспектив розвитку галузі сонячної енергетики в цій країні
Дізнатися більше

Водень та ВДЕ: світові практики застосування

Ми багато знаємо про альтернативну енергетику, але останніми роками все частіше порушується тема водню. Яка ж роль найлегшого хімічного елемента періодичної таблиці у системі ВДЕ-генерації? Як відбуваються процеси виробництва водню, та які цікаві світові практики його застосування?
Дізнатися більше

Зелений тариф в Україні

Зелений тариф був офіційно введений в Україні в 2009 році. Основним зобов'язанням держави було викупити всю кількість електроенергії, виробленої з використанням відновлюваних джерел енергії (ВДЕ).
Дізнатися більше

Плавучі сонячні електростанції

Сонячна енергетика - один з сегментів світової енергетики, що розвиваються найбільш стрімко. При цьому розробники і конструктори постійно шукають підходи, які дозволять підвищити генерацію при зниженні операційних витрат.
Дізнатися більше