Вийшло інтерв’ю генерального директора Авенстон для ExPro

Бурхливий розвиток галузі сонячної енергетики спонукає великий інтерес до цього питання з боку ЗМІ та їх читачів. До нас дуже часто звертаються за коментарями, експертними думками або розгорнутими інтерв’ю. От і цього разу інформаційний портал ExPro поцікавився поточним станом та перспективами розвитку фотоелектричної галузі.

В інтерв’ю для ExPro генеральний директор компанії Авенстон Дмитро Лукомський розповів про свій досвід роботи в сонячній енергетиці, актуальні та перспективні напрямки «сонячного» бізнесу, а також надав ґрунтовні професійні поради потенційним інвесторам в сонячні електростанції. Відомий та авторитетний гравець сонячної енергетики, компанія Авенстон за роки свого існування зібрала значний портфель проєктів побудовних сонячних електростанцій. Ми маємо досвід роботи з великою кількістю замовників, але також плануємо розвивати свою власну генерацію. “Наші поточні плани на наступний рік – побудувати 5-7 МВт власної генерації, ми зараз аналізуємо перспективні ділянки. Це має бути перспективна ділянка з точки зору генерації (інтенсивності сонячного випромінювання), а також з точки зору обслуговування” – зазначив керівник компанії Авенстон.

Група компаній Авенстон професійно займається проєктуванням та будівництвом комерційних сонячних електростанцій з 2010 року, виступаючи девелопером та генеральним підрядником. Ми фокусуємося на промислових мережевих сонячних електростанціях, які працюють по “зеленому” тарифу та дуже активно розвиваються в Україні завдяки дієвим механізмам державної підтримки. Гнучкість інженерних рішень, можливість використання в усіх географічних точках нашої країни та висока ефективність роботи разом з екстремально довгим терміном експлуатації є факторами, які сприяють більш широкому розвитку галузі сонячної енергетики в Україні. Авенстон – ваш надійний партнер в сфері сонячної енергетики.

 

Інвестиції в сонячну енергетику

Сонячна енергетика - чергова забава для багатих країн і питання далекого майбутнього або ж реальна можливість, незважаючи на складні економічні та політичні умови сьогоднішньої України, заробляти гроші вже зараз?
Дізнатися більше

Комплексний аналіз інвестиційних проектів

Компанія Авенстон надає послуги щодо повної технічної, фінансової та правової експертизи і виконує комплексний аналіз інвестиційних проектів на всіх стадіях їх реалізації.
Дізнатися більше

Діджиталізація в енергетиці – можливості та технології

Чому наразі так багато покладається на використання цифрових технологій в енергетиці? Чи не є це новою «улюбленою лялькою», з якою нам пропонують погратися величезні IT-корпорації, що мають майже необмежені світові фінансові можливості та глобальний вплив?
Дізнатися більше

Чи є друге життя у сонячних панелей?

В останні роки спостерігається активний розвиток сонячної енергетики в усьому світі. У кожного продукту і матеріалу є свій термін експлуатації і використання. Яка ж подальша доля PV-модулів, які підійшли до кінця свого терміну служби?
Дізнатися більше