Проектні випробування обладнання класу 35 кВ

Протягом січня та лютого 2021 року фахівці компаній Авенстон та Авенстон Інжиніринг організували виконання робіт з проведення пусконалагоджувальних робіт і приймально-здавальних випробувань для високовольтного обладнання по класу напруги 35 кВ. До переліку випробуваного і перевіреного обладнання увійшли як комплектні трансформаторні підстанції 35/0,4 кВ закритого типу (8 шт), так і трансформаторні підстанції 35/0,4 кВ відкритого типу (4 шт.), а також – розподільні пристрої 35 кВ (26 високовольтних комірок). У переліку виконаних робіт – електровимірювальні роботи, високовольтні випробування, регулювання приводів роз’єднувачів 35 кВ і деякі інші.

В ході даної роботи були проведені наступні вимірювання: вимірювання коефіцієнта трансформації трансформаторів, вимір коефіцієнтів абсорбції обмоток трансформаторів, вимір перехідних опорів, вимірювання опорів ізоляції, вимірювання опору постійному струму обмоток, вимірювання струму холостого ходу трансформаторів, перевірка працездатності блоків і схем, перевірка спрацювання релейного захисту, перевірка вакуумних вимикачів. Також виконувалися необхідні регулювання, фазування, знімалися вольт-амперні характеристики і проводилося конфігурація мікропроцесорного реле РЗА.

При проведенні високовольтних випробувань за допомогою підвищеної напруги були перевірені обмотки силових трансформаторів, трансформаторів струму, трансформаторів напруги, обмежувачів перенапруги прохідних ізоляторів, збірних шин і інших елементів обладнання. Всі лабораторні вимірювання та випробування оформлені у вигляді протоколів.

Авенстон з 2010 року надає повний спектр послуг з проектування, будівництва, пусконалагоджувальних робіт та сервісного обслуговування всіх типів сонячних електростанцій. Ми маємо великий практичний досвід з супроводу будівництва як дахових, так і наземних сонячних електростанцій. Також наші фахівці регулярно проводять планові та позапланові технічні аудити для комерційних сонячних електростанцій.

 

Корисні статті:

Данія інвестує у виробництво водню

Уряд Данії оголосив про будівництво двох великих проєктів по перетворенню відновлюваної електроенергії у водень, GreenLab P2X та HySynergy. Накопичена енергія буде використовуватися в якості палива для автобусів, літаків та кораблів.
Дізнатися більше

Сонячна генерація: прогнози зростання

Нові аналітичні дані за результатами глобального розвитку ВДЕ в 2018 р. примусили вчених змінити свої попередні прогнози. Електрогенерація на PV-станціях невдовзі стане не тільки ключовим вкладником у загальне виробництво електроенергії, але ще й головним сегментом всієї глобальної енергосистеми.
Дізнатися більше

Накопичення енергії для сонячної галузі

У всьому світі сонячна енергія є найнадійнішим відновлюваним джерелом енергії, а фотоелектрична генерація готова стати провідною технологією в постійному прагненні до кліматичної нейтральності.
Дізнатися більше

Зелений тариф в Україні

"Зелений тариф" був офіційно введений в Україні в 2009 році. Основним зобов'язанням держави було викупити всю кількість електроенергії, виробленої з використанням відновлюваних джерел енергії (ВДЕ).
Дізнатися більше