Промислові мережеві ФЕС (“зелений” тариф)

На сьогоднішній день розроблені і активно використовуються кілька технологій, що дозволяють генерувати сонячну енергію в промислових масштабах. У проектуванні і будівництві сонячних електростанцій, що використовують фотоелектричний ефект, наша компанія використовує кремнієві фотоелектричні модулі наземного застосування, які відрізняються оптимальним співвідношенням ціна/якість. В даний час саме ця технологія перетворення сонячної енергії в електричну є домінуючою і, на думку фахівців, залишиться такою протягом, як мінімум, наступних 15-20 років. Конструкція сонячних панелей зазначеного типу дозволяє забезпечити високий ККД в поєднанні з великою надійністю і захищеністю сонячних станцій. Перевагою фотоелектричних модулів даного типу є їх дуже великий термін експлуатації – не менше 25-30 років. При цьому скорочення потужності, яке викликано природним старінням компонентів, які включають в себе фотоелектричний модуль, становить не більше 20% після 25 років роботи СЕС.

Ми надаємо послуги з реалізації проектів будівництва сонячних електростанцій по всій території України. Ми готові запропонувати до установки як типовий проект сонячної електростанції, так і розробити індивідуальний варіант, в якому будуть враховані всі побажання замовника і особливості місця (об’єкта), де буде здійснюватися монтаж. В рамках співпраці Авенстон пропонує:

  • Розрахунок ефективності проекту, що включає специфічні територіальні чинники, які можуть впливати на обсяги генерованої енергії і розробити методи мінімізації їх впливу.
  • Проведення розрахунку вартості сонячної електростанції (CAPEX).
  • Оформлення розрахунків окупності сонячної електростанції (IRR).
  • Системне проектування та деталізація всіх вузлів сонячної електростанції та інжиніринг.
  • Відбір, закупівля і доставка всього необхідного обладнання та комплектуючих.
  • Проведення всього комплексу будівельно-монтажних робіт, а також забезпечення проведення пуско-налагоджувальних робіт, навчання персоналу і налаштування станції на експлуатаційний режим.
  • Супровід процедури отримання дозволу для здійснення підключення СЕС до загальної електромережі для реалізації електрики за зеленим тарифом.
  • Комплексне технічне обслуговування сонячної станції, моніторинг справності і продуктивності всіх ключових вузлів об’єкта.

Основні фази реалізації типового PV проекту, від створення попереднього ТЕО до початку експлуатації станції, представлені на діаграмі:

pv action plan

 

Отримати Консультацію