Будівництво та введення в експлуатацію сонячних електростанцій

В даний час Авенстон здійснює весь спектр будівельних, монтажних та пусконалагоджувальних робіт. Наша компанія проводить електромонтажні та пусконалагоджувальні роботи будь-якої складності, використовуючи найсучасніші технології. Ми виконуємо роботу ефективно, своєчасно, у відповідності до вимог нормативних документів, а також вимог замовника. Авенстон гарантує якість виконаних робіт будь-якої складності, використовуючи обладнання та аксесуари провідних світових та вітчизняних виробників.

Співробітники нашої компанії мають досвід роботи у сфері відновлюваних джерел енергії та регулярно вдосконалюють свої навички та практичний досвід – вже більше десятка добре функціонуючих проектів. Отже, якщо ви зацікавлені в наданні послуг з будівництва об’єктів ВДЕ – ласкаво просимо зв’язатися з нашою компанією. У нас є всі необхідні ліцензії на виконання проектно-конструкторських робіт, як генеральний підрядник включно. Наші послуги EPC та EPCM включають повний цикл робіт (включаючи інжиніринг, надання необхідного обладнання та матеріалів та повний цикл будівельних робіт) підрядником для реалізації проекту. Проте є випадки, коли клієнт сам наполягає на виконанні певної частини роботи, пов’язаної з реалізацією проекту: наприклад, розробка проекту або постачання обладнання. У цьому випадку Авенстон готовий виконувати окремі послуги.

Наша професійна команда з досвідом впровадження складних промислових проектів, підтримана командою висококваліфікованих інженерів з великим досвідом роботи в енергетичній електроніці, мережевих та комунікаційних системах, керуванні промислових підприємств. У нашій роботі ми широко використовуємо методи та інструменти управління проектами. Компанія створена та офіс проекту успішно працює , виступаючи в ролі єдиного підрозділу управління проектом, який здатний організувати розробку стандартизованих проектів, аналіз та моніторинг їх впровадження, навчання методів управління проектами та багато інших.

Сьогодні компанія Авенстон представляє собою потужне об’єднання дослідницько-конструкторського кластеру, який спирається на безліч власних розробок та ноу-хау, а також інноваційні виробничі потужності, що мають величезний досвід у будівництві та монтажу. Це дозволяє нам успішно реалізовувати багато проектів загальною потужністю понад 100 МВт. Ми накопичили величезний досвід у будівництві різних енергетичних об’єктів:

  • Потужні (5+ МВт) промислові сонячні електростанції.
  • Наземні сонячні електростанції середнього розміру (1-5 МВт).
  • Дахові сонячні електростанції, включаючи BIPV.
  • Промислові та домашні системи ESS.

Фахівці компанії Авенстон ретельно виконають будь-які будівельно-монтажні, електромонтажні та пусконалагоджувальні роботи по вашому об’єкту на найвищому професійному рівні. Ми можемо організувати контроль і управління всім процесом будівництва сонячної електростанції будь-якого типу, пройти всі етапи документального оформлення будівництва та введення в експлуатацію. Всі роботи по монтажу і будівництву сонячних електростанцій виконуються чітко у відповідності до вимог існуючих правил і нормативів улаштування електроустановок, проектної документації, а також відповідно до вимог та рекомендацій виробників обладнання, що використовується.

Отримати Консультацію