Наземна сонячна електростанція “Солар Експо”

Група компаній «Авенстон» в якості співінвестора і технічного партнера приняла участь в реалізації інвестиційного проекту з будівництва нової високотехнологічної наземної фотоелектричної сонячної станції. Дана мережева сонячна електростанція була побудована в Дніпропетровській області. Обʼєкт підключено до електропередавальних мереж з метою продажу всієї виробленої електроенергії за діючим в Україні “зеленим” тарифом.

В 2021 році проведені всі роботи з підготовки та узгодження проектної документації, виконано постачання матеріалів і обладнання та завершене будівництво сонячної електростанції. У проекті передбачено використання максимально великої частки матеріалів і обладнання українського виробництва, а також застосовані передові фотоелектричні технології для збільшення ефективності перетворення енергії сонячного випромінювання в електричну енергію.

Наші сонячні електростанції побудовані по всій території України. Регіон розташування данного проєкту – Дніпро. Тип сонячних панелей – bifacial. Тип об’єкту – мережева (on-grid) сонячна електростанція наземного типу (fix tilt). Призначення – промислова сонячна електростанція для роботи по “зеленому” тарифу.