Проект відновлення освітлення вулиць с. Іванівки (Кіровоградська обл.)

Група компаній Авенстон не тільки фокусується на будівництві великих промислових сонячних електростанцій, а й часто бере участь в інших проектах, також пов’язаних з темою сонячної енергетики. Серед напрямків нашої активності – проекти із застосуванням систем заощадження електроенергії, технологій енергоефективного освітлення та багато інших. Нижче наведена інформація по одному з таких проектів, а саме проекту «Відновлення освітлення вулиць с. Іванівки Новоукраїнського району Кіровоградської області з використанням автономних джерел живлення на базі сучасних фотоелектричних батарей», який в даний час успішно впроваджується однією з компаній нашої групи.

В рамках згаданого проекту планується спроектувати, випробувати і встановити не менше 53 автономних сонячних ліхтарів. Актуальність проекту обумовлена ​​тим, що на території села відсутня кабельна мережа вуличного освітлення, в зв’язку з чим гостро назріла необхідність в реконструкції існуючих ліній електропередач, а також в принципово новому підході до створення нових об’єктів автономного освітлення з використанням сонячних батарей. Дана ініціатива підтримана і фінансується органами місцевого самоврядування та місцевими організаціями, серед яких районна адміністрація, громадська організація «Іванівська веселка», Фермерське господарство «Куб», Фермерське господарство «Омельяненко», Фермерське господарство «Світанок», а також деякі місцеві приватні домогосподарства.

Реалізація проекту “Відновлення освітлення вулиць с. Іванівки” дозволить забезпечити безпечні та комфортні умови всім жителям, які проживають в даній місцевості. Після введення в експлуатацію системи автономного освітлення з використанням сонячних фотобатарей не витрачатимуться гроші на оплату рахунків за електроенергію, що забезпечить економію в бюджеті сільради. Таким чином, з’явиться можливість спрямувати кошти для вирішення інших актуальних проблем мешканців даного села. Застосування новітніх технологій сонячної енергетики дозволить підвищити ефективність запропонованих енергозберігаючих заходів.

У запропонованому проекті освітлення буде виконуватися унікальними світлодіодними світильниками, які розроблені нашою компанією. Вуличні ліхтарі будуть змонтовані уздовж вулиць населеного пункту на відстані 1,5 м від краю проїжджої частини з кроком 25 метрів один від одного. Зони освітлення від ліхтарів при номінальній потужності світлодіодного світильника забезпечать комфортну освітленість не менше 2 лк в кожній точці. Живлення світлодіодних світильників буде забезпечено від класичних акумуляторних батарей (АКБ), які в свою чергу заряджаються від сонячних батарей через контролер заряду.

У 2015 році були завершені підготовчі та монтажні роботи по установці першої черги сонячних вуличних ліхтарів для відновлення освітлення вулиць с. Іванівки. Нашими фахівцями були змонтовані і налагоджені перші 10 сонячних ліхтарів за даним проектом. Подальший розвиток проекту буде виконуватися в міру надходження запланованого фінансування даного проекту.

Авенстон – ваш надійний партнер в проектах будівництва комерційних сонячних електростанцій всіх типів, а також системний інтегратор і провайдер передових рішень відновлюваної енергетики. Проекти від групи компаній Авенстон – це гарантія ефективного використання ваших інвестицій і висока надійність запропонованих технічних рішень. Сонячні електростанції від нашої компанії забезпечать електроенергією власне споживання та власні потреби підприємств будь-якої форми власності з різних галузей. Технології сонячної енергетики – ваш перший крок до енергетичної незалежності сьогодні і більш якісному рівню життя завтра.