Співпраця з Українською коаліцією енергетичної свободи

В березні 2023 року між нашою компанією ТОВ “Авенстон” та Громадською організацією “Українська коаліція енергетичної свободи” був підписаний Меморандум про співпрацю. Метою цієї довгострокової спільної роботи є взаємодія сторін задля створення умов, що сприяють переходу до енергетичних систем, які засновані на принципах свободи діяльності, інклюзивності та децентралізації.  

Споживання енергії продовжує зростати, оскільки демографічне та економічне зростання стимулюють попит на електроенергію – до 2050 року світовий попит на енергію може зрости на 40-60%. Управління перехідним періодом – це серйозне завдання, але вона все частіше характеризується як нова можливість. Розуміючи все це ми не хочемо бути осторонь та прагнемо зробити якомога більший внесок в чисте майбутнє нашої країни, запроваджувати умови для нових бізнес-моделей роботи на енергетичних ринках.

Разом ми хочемо і плануємо досягти забезпечення громадян дешевою, чистою і безпечною енергією, наша співпраця допоможе розібратися та донести критичне значення легкості приєднання до енергомереж та в цілому роботу енергетичного ринку для подальшого відновлення і модернізації України. “Авенстон” та “Українська коаліція енергетичної свободи” будуть робити все можливе для створення зрозумілої та прозорої процедури приєднання споживачів та виробників енергії та палива до енергетичних мереж. При цьому перехід до відкритих енергетичних ринків має бути з рівними правилами гри для всіх їх учасників.

У процесі виконання мети та завдання нашої спільної роботи ми будемо створювати та підтримувати різноманітні інформаційні онлайн-ресурси та заходи, проводитимо аналітичні дослідження. А задля успішної та продуктивної взаємодії ми будуватимемо рівні та чесні відносини, будемо надавати всебічну підтримку один одному та іншим партнерам в цілях нашого меморандуму. 

***

Довідка: ГО “Українська коаліція енергетичної свободи” – це спільнота, що просуває бачення української енергосистеми майбутнього як такої, що заснована на принципах свободи діяльності, інклюзивності та децентралізації.

Перспективи комерційних дахових сонячних станцій

За прогнозами аналітиків компанії Авенстон, в період 2020-2025 років в Україні будуть набирати все більшої популярності комерційні дахові ФЕС, причому з кожним роком буде зростати частка сонячних електростанцій, призначених для власних потреб.
Дізнатися більше

Основні моделі договорів при реалізацій проектів ВДЕ

У світовій практиці будівництва і реалізації різних проектів використовуються різні види договорів, які регулюють відносини у сфері управління і контролю будівництвом.
Дізнатися більше

Власне споживання сонячної енергії (FAQ)

Вашій увазі пропонуються комментарі щодо кількох поширених запитань про сонячні фотоелектричні системи, які використовуються для забезпечення власних потреб будівель та споруд в електричній енергії.
Дізнатися більше

Шляхи вдосконалення методів виробництва водню

Вчені NREL проаналізували нову STCH технологію розщеплення води, яка може бути потенційно більш енергоефективною, ніж виробництво водню за допомогою широко використовуваного методу електролізу.
Дізнатися більше