Результати участі в конференції та виставці SEF&CISOLAR-2020

Група компаній Авенстон вже багато років приймає участь у Форумі SEF та Виставці сталої енергетики Центральної та Східної Європи CISOLAR. Незважаючи на трансформацію галузі, світову пандемію COVID-19 та інші фактори, які стали на перешкоді розвитку сонячної енергетики в 2020 році, форум та виставка стали важливою подією  другої половини року.

Завдяки зусиллям всіх учасників галузь отримала позитивний імпульс, для того щоб розвиватись в нових умовах, трансформуватись та рухатись вперед, незважаючи на всі випробування.

Наразі минуло більше дванадцяти років з моменту запуску SEF, та понад 15 років від моменту, як було проведено першу бізнес-конференцію, присвячену відновлюваній енергетиці. За цей час відновлювана енергетика стала повноцінною галуззю, вирісши практично з нуля.

Темпи зростання, обсяг інвестицій, кількість домогосподарств та підприємців, які поповнили лави учасників галузі, здаються нереальними. Увесь цей час галузь розвивалась, долаючи виклики та перешкоди. Сьогодні можна констатувати – масштаб викликів відповідає масштабу галузі.

Цього року об’єднані форум та виставка SEF&CISOLAR-2020 відбулись офлайн з дотриманням всіх заходів безпеки в умовах карантину і паралельно відбулось 6 віртуальних заходів: онлайн-форум, віртуальна виставка SEF&CISOLAR, 2 міжнародні онлайн-конференції, стратегічна онлайн-сесія та онлайн-семінар для відвідувачів виставки.

Співробітники Авенстон також приймали активну участь у всіх цих подіях. В перший день Форуму ми прийняли участь в одній з сесій та виступили з доповіддю щодо перспектив розвитку окремих напрямків сонячної енергетики. Доповідь Авенстон традиційно закінчилась закликом об’єднувати зусилля та долучатись до розвиту сонячної енергетики в Україні.

 

Корисні статті:

Розвиток галузі відновлюваної енергетики

У статті Дмитро Лукомський зазначив прогнозування щодо щорічних глобальних інвестицій в енергетику у 2021 році, які повинні зрости до 1,9 трлн. доларів США і перевершити загальний обсяг щорічних інвестицій до докризового рівня.
Дізнатися більше

Організація виробництва сонячних батарей

Компанія пропонує свої послуги з супроводу проектів будь-якої складності по організації виробництва сонячних модулів та інших компонентів, що використовуються в області сонячної енергетики (монокристалічних і мультикристалічних кремнієвих злитків, пластин, сонячних елементів).
Дізнатися більше

Статистика світового ринку ВДЕ за 2021 рік від IRENA

Міжнародне агентство з відновлюваної енергетики (IRENA) нещодавно оприлюднило оновлену статистику щодо встановлених потужностей ВДЕ, яка узагальнює дані про загальносвітове зростання кількості відновлюваних електростанцій у 2021 році.
Дізнатися більше

Розвиваючи сонячну енергетику

Відновлювані джерела енергії пережили різкий сплеск зростання, популярності і необхідності в останні роки. Криза глобального потепління нікуди не дінеться, а постійне надмірне використання невідновлюваних джерел енергії швидко виснажує людство в тому, що йому потрібно для виживання. Відновлювані джерела енергії можуть вирішити цю проблему, але для її реалізації потрібні справжні новатори і провидці.
Дізнатися більше