Сонячна електростанція «Рихта» отримала «зелений» тариф

Ринок сонячної енергетики України не стоїть на місці і постійно радує гарними новинами. Сьогодні на черговому засіданні Національної комісії з регулювання ринків електроенергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) було  прийнято позитивне рішення відносно визначення рівня «зеленого» тарифу для другої черги наземної мережевої сонячної електростанції «Рихта», яка була побудована компанією Авенстон ще восени минулого року. Ресурсами спеціалістів нашої компанії був виконаний супровід повного комплексу юридичних питань щодо корегування ліцензії виробника електричної енергії (після розширення проєкту) та встановлення «зеленого» тарифу. Ці послуги було виконано нашими фахівцями in house, тобто без залучення зовнішніх консультантів або співвиконавців. Всі заплановані будівельні роботи та юридичний супровід проєкту було виконано вчасно та згідно з календарними планами, погодженими нашим клієнтом.

Сонячна мережева електростанція станція «Рихта» була збудована двома чергами протягом 2018 року в Хмельницькій області поблизу міста Камянець-Подольский. Сонячна фотоелектростанція наразі займає територію з площею близько 5 га, а загальна сумарна потужність встановлених сонячних батарей (фотоелектричних сонячних модулів) дорівнює 2,178 МВт. При будівництві даного об’єкту були застосовані вискоякісні першокласні сонячні батареї та сонячні інвертори.

Група компаній Авенстон професійно займається проєктуванням та будівництвом комерційних сонячних електростанцій з 2010 року. Наші фахівці мають досвід роботи в галузі сонячної енергетики ще з 2001 року. Компанія Авенстон виступає девелопером та генеральним підрядником в інвестиційних фотоелектричних проєктах, а також має наміри розширити свою діяльність в напрямку власних інвестицій в сонячні електростанції. Ми фокусуємося на промислових мережевих сонячних електростанціях, які працюють по “зеленому” тарифу, але вважаємо, що в достроковій перспективі все більш популярними та затребуваними ставатимуть сонячні електростанції, які будуть працювати та забеспечення власного споживання електроенергії на різних комерційних об’єктах. Гнучкість рішень, можливость використання в будь-яких місцях нашої країни і висока ефективність роботи – все це є факторами, що сприяють більш широкому розвитку галузі сонячної енергетики в Україні.

Основи технології виробництва кремнієвих сонячних фотоперетворювачів

Фотоелектричні перетворювачі або сонячні елементи (solar cells) – це напівпровідникові вироби, які перетворюють сонячне випромінення в електричний струм.
Дізнатися більше

Авенстон інвестує у сонячні кооперативи

Наша компанія виступила одним із інвесторів сонячного кооперативу «Сонячне місто», що будується в м. Славутич.
Дізнатися більше

Інтернет-конференція з сонячної енергетики

У травні 2010 року в рамках проекту "Зелена Хвиля" в Україні пройшла інтернет-конференція на тему сонячної енергетики. У даній статті ми знайомимо вас з коментарями Дмитра Лукомського, експерта в сфері сонячної енергетики.
Дізнатися більше

Розвиваючи сонячну енергетику

Відновлювані джерела енергії пережили різкий сплеск зростання, популярності і необхідності в останні роки. Криза глобального потепління нікуди не дінеться, а постійне надмірне використання невідновлюваних джерел енергії швидко виснажує людство в тому, що йому потрібно для виживання. Відновлювані джерела енергії можуть вирішити цю проблему, але для її реалізації потрібні справжні новатори і провидці.
Дізнатися більше