Ми зацікавлені в придбанні діючих сонячних електростанцій

Авенстон представляє інтереси фінансової групи, яка збирає портфель діючих фотоелектричних станцій в Україні. Ми шукаємо відповідні активи і консультуємо інвестора з усіх юридичних і технічних аспектів угоди. Мета полягає в тому, щоб знайти і купити кілька наземних мережевих сонячних фотоелектричних станцій, розташованих в одному або декількох сусідніх регіонах, із загальною потужністю до 50 МВт. Перевагу буде надано південним або центральним регіонам України.

Основні вимоги до активів:

  • Початок експлуатації до кінця 2019 року;
  • Сонячні модулі та інвертори Tier-1;
  • Гарний технічний стан сонячної електростанції;
  • Підтверджені експлуатаційні витрати на підтримку роботи активів;
  • Історія реального вироблення електроенергії не менше 1 повного року;
  • Потужність кожної електростанції в діапазоні 1…10 МВт;
  • Розташування в південних або центральних регіонах України;
  • Можливість придбання 100% акцій компанії;
  • Наявність договору оренди землі терміном щонайменше до 2030 року або право власності на землю;
  • Актуальні ліцензія та договір PPA.

Якщо у вас є діючі фотоелектричні станції на продаж, зв’яжіться з нами, щоб обговорити всі деталі. Авенстон завжди підтримує контакти з інвесторами, які планують вкладати кошти в проекти сонячних електростанцій. Ми допомагаємо знаходити можливості на різних етапах сонячних проектів, навіть з нуля.

 

Корисні статті:

Зміни у світовій енергетиці неминучі

Дані про розвиток світової енергетики включно з відновлюваними джерелами енергії (ВДЕ), отримані в середині 2018 року, свідчать, що досягнуто важливої віхи – встановлена генеруюча потужність енергії із сонця і вітру перевищує один терават.
Дізнатися більше

Методи визначення запиленості сонячних батарей

Сонячні батареї, особливо, що розміщені на нерухомих конструкціях, практично не вимагають складного технічного обслуговування. Однак, генерація електроенергії може значно знижуватися через забруднення поверхні сонячних панелей. Вивченню даного питання і буде присвячена ця стаття.
Дізнатися більше

Хмарне майбутнє для PV-галузі України

Авторська колонка Дмитра Лукомського на платформі "Економічна правда" про "мінливу хмарність" української сонячної енергетики та нові горизонти розвитку галузі наступного року
Дізнатися більше

Світові інвестиції у відновлювані джерела енергії

Для скорочення викидів вуглецю й обмеження таким чином глобального потепління потрібно збільшення обсягу світових інвестицій у відновлювані джерела енергії (ВДЕ). Скільки ж вкладається в цей сектор і як ці фінанси розподіляються у всьому світі? Які перспективи інвестування у ВДЕ в Україні?
Дізнатися більше