Авенстон став членом Асоціації сонячної енергетики України

Еволюція відновлюваної енергетики за останнє десятиліття перевершила всі очікування. Глобальна встановлена потужність і виробництво всіх відновлюваних технологій суттєво зросли, а підтримка політики продовжувала поширюватися на більше країн у всіх регіонах світу.

Минулого тижня компанія Авенстон вступила в Асоціацію сонячної енергетики, разом з якою працюватиме над стрімким розвитком екологічно чистої відновлюваної енергетики та досягненням, на перший погляд, неможливого –  100% відновлюваної енергії.

Основна мета Авенстон в галузі ВДЕ полягає в сталому розвитку компанії з максимальним залученням природних ресурсів. Оскільки сонячна енергія – це чисте, недороге, відновлюване джерело енергії, яке можна використовувати майже всюди у світі – будь-яка точка, де сонячне світло потрапляє на поверхню землі, є потенційним місцем для генерування сонячної енергії, слід беззаперечно отримати всі переваги з використання цього ресурсу. Саме тому в центрі нашої уваги проекти, які в першу чергу пов’язані з використанням сонячної енергії, а також геотермальних джерел енергії та інших ВДЕ.

Наразі працівники відділу з розвитку бізнесу групи Авенстон ретельно аналізують ринок інвестиційних можливостей в сфері відновлювальної енергетики, а також формують набір проектів на 2020-2025 роки, адже за декілька десятиліть, компанія націлена на досить амбітну ціль, а саме: 100% відновлюваної енергетики. Шляхом конструктивної взаємодії з Асоціацією сонячної енергетики компанія Авенстон досягатиме реалізації стратегії сталого розвитку відновлюваної енергетики в Україні та здобуття енергетичної незалежності країни.

Авенстон став членом Асоціації сонячної енергетики України

Основи сонячної енергетики для бізнесу

Комерційні сонячні електростанції можуть реально змінити ваш бізнес. Якщо ви шукаєте енергоефективну альтернативу, щоб скоротити рахунки за електроенергію, сонячна енергія може стати хорошим вибором.
Дізнатися більше

Дешева електроенергія від сонячних батарей

Поточні ціни на фотоелектричне обладнання (сонячні модулі, інвертори, тощо) та кліматичні умови України дозволяють отримувати дешеву та екологічно чисту електроенергію за допомогою сонячних електростанцій.
Дізнатися більше

Фотовольтаїка. Перспективи і можливості в Україні

Про проблеми становлення галузі сонячної енергетики - в інтерв'ю з Дмитром Лукомським, кандидатом технічних наук, експертом по сонячній енергетиці.
Дізнатися більше

Домашні сонячні електростанції в 2021 році

Згідно даних Державного агентства з енергоефективності України в минулому довоєнному році близько пятнадцяти тисяч родин встановили в себе домашні сонячні електростанції. Такі показники майже вдвічі перевищили результати 2020 року. 
Дізнатися більше