В Україну вперше приїхав генеральний директор IRENA

Генеральний директор Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA, Франческо Ла Камера, вперше відвідав Україну на запрошення Асоціації сонячної енергетики України (АСЕУ).

На честь приїзду пана Ла Камера відбулася камерна вечеря, на якій були присутні Дмитро Лукомський, генеральний директор компанії «Авенстон» і член правління АСЕУ, Артем Семенишин, виконавчий директор АСЕУ, Владислав Соколовський, керуючий партнер і адвокат «Соколовський і Партнери» і Тарас Богачев, комерційний директор KNESS Group. Учасники обговорили розвиток ВДЕ в Україні та загальносвітові тренди.

Сьогодні, 28 листопада, Франческо Ла Камера візьме участь у прес-конференції Міжнародного інвестиційного форуму з відновлюваної енергетики, який відбудеться у Києві в КВЦ «Парковий».

Генеральний директор «Авенстон» Дмитро Лукомський в компанії з виконавчим директором АСЕУ Артемом Семенишиним, керуючим партнером «Соколовський і Партнери» Владиславом Соколовським та комерційним директором KNESS Group Тарасом Богачевим у дружній атмосфері знайомлять Франческо Ла Камера із багатою на смак кухнею України
Генеральний директор «Авенстон» Дмитро Лукомський в компанії з виконавчим директором АСЕУ Артемом Семенишиним, керуючим партнером «Соколовський і Партнери» Владиславом Соколовським та комерційним директором KNESS Group Тарасом Богачевим у дружній атмосфері знайомлять Франческо Ла Камера із багатою на смак кухнею України

Перша Асамблея IRENA відбулася 4 квітня 2011 року. З тих пір агентство сприяє широкому і сталому використанню всіх видів відновлюваної енергії. За дорученням країн всього світу, IRENA закликає уряди приймати стимулюючу політику для інвестицій у відновлювані джерела енергії.

Приїзд такої високопоставленої особи, як пан Ла Камера, в Україну є позитивним сигналом для іноземних інвесторів  та сприяє розвитку вітчизняної галузі ВДЕ в нашій країні.

Згідно зі звітом Future of Solar PV, нещодавно опублікованому IRENA, частка сонячної енергії в світовому виробництві електроенергії до 2030 року збільшиться до 13%, а до 2050 року – на чверть. Крім того, за даними агентства, вдосконалена фотоелектрична технологія буде стимулювати виробництво все більше дешевої сонячної електроенергії.

Дмитро Лукомський та інші представники АСЕУ активно працюють над прискоренням розвитку сонячної енергетики в Україні. А також привертають увагу і розвивають співробітництво з міжнародними організаціями, зокрема, з таким центром передового досвіду і сховищем знань про політику, технології, ресурси і фінанси в галузі відновлюваних джерел енергії, як IRENA.

Власне споживання сонячної енергії (FAQ)

Вашій увазі пропонуються комментарі щодо кількох поширених запитань про сонячні фотоелектричні системи, які використовуються для забезпечення власних потреб будівель та споруд в електричній енергії.
Дізнатися більше

Данія інвестує 19 млн доларів США у виробництво водню

Уряд Данії оголосив про будівництво двох великих проєктів по перетворенню відновлюваної електроенергії у водень, GreenLab P2X та HySynergy. Накопичена енергія буде використовуватися в якості палива для автобусів, літаків та кораблів.
Дізнатися більше

Діджиталізація в енергетиці – можливості та технології

Чому наразі так багато покладається на використання цифрових технологій в енергетиці? Чи не є це новою «улюбленою лялькою», з якою нам пропонують погратися величезні IT-корпорації, що мають майже необмежені світові фінансові можливості та глобальний вплив?
Дізнатися більше

Європейський парламент оновив цілі щодо ВДЕ

Частка відновлюваної енергії в Європі буде збільшена до 2030 року. Європейський парламент підвищив цілі по розширенню використання відновлюваних джерел енергії. Відтепер цільовий показник по ВДЕ становитиме 45% замість 40%.
Дізнатися більше