В Україну вперше приїхав генеральний директор IRENA

Генеральний директор Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA, Франческо Ла Камера, вперше відвідав Україну на запрошення Асоціації сонячної енергетики України (АСЕУ).

На честь приїзду пана Ла Камера відбулася камерна вечеря, на якій були присутні Дмитро Лукомський, генеральний директор компанії «Авенстон» і член правління АСЕУ, Артем Семенишин, виконавчий директор АСЕУ, Владислав Соколовський, керуючий партнер і адвокат «Соколовський і Партнери» і Тарас Богачев, комерційний директор KNESS Group. Учасники обговорили розвиток ВДЕ в Україні та загальносвітові тренди.

Сьогодні, 28 листопада, Франческо Ла Камера візьме участь у прес-конференції Міжнародного інвестиційного форуму з відновлюваної енергетики, який відбудеться у Києві в КВЦ «Парковий».

Генеральний директор «Авенстон» Дмитро Лукомський в компанії з виконавчим директором АСЕУ Артемом Семенишиним, керуючим партнером «Соколовський і Партнери» Владиславом Соколовським та комерційним директором KNESS Group Тарасом Богачевим у дружній атмосфері знайомлять Франческо Ла Камера із багатою на смак кухнею України
Генеральний директор «Авенстон» Дмитро Лукомський в компанії з виконавчим директором АСЕУ Артемом Семенишиним, керуючим партнером «Соколовський і Партнери» Владиславом Соколовським та комерційним директором KNESS Group Тарасом Богачевим у дружній атмосфері знайомлять Франческо Ла Камера із багатою на смак кухнею України

Перша Асамблея IRENA відбулася 4 квітня 2011 року. З тих пір агентство сприяє широкому і сталому використанню всіх видів відновлюваної енергії. За дорученням країн всього світу, IRENA закликає уряди приймати стимулюючу політику для інвестицій у відновлювані джерела енергії.

Приїзд такої високопоставленої особи, як пан Ла Камера, в Україну є позитивним сигналом для іноземних інвесторів  та сприяє розвитку вітчизняної галузі ВДЕ в нашій країні.

Згідно зі звітом Future of Solar PV, нещодавно опублікованому IRENA, частка сонячної енергії в світовому виробництві електроенергії до 2030 року збільшиться до 13%, а до 2050 року – на чверть. Крім того, за даними агентства, вдосконалена фотоелектрична технологія буде стимулювати виробництво все більше дешевої сонячної електроенергії.

Дмитро Лукомський та інші представники АСЕУ активно працюють над прискоренням розвитку сонячної енергетики в Україні. А також привертають увагу і розвивають співробітництво з міжнародними організаціями, зокрема, з таким центром передового досвіду і сховищем знань про політику, технології, ресурси і фінанси в галузі відновлюваних джерел енергії, як IRENA.

Методи визначення запиленості сонячних батарей

Сонячні батареї, особливо, що розміщені на нерухомих конструкціях, практично не вимагають складного технічного обслуговування. Однак, генерація електроенергії може значно знижуватися через забруднення поверхні сонячних панелей. Вивченню даного питання і буде присвячена ця стаття.
Дізнатися більше

Прогнозування генерації від змінної відновлюваної енергії (variable renewable energy)

Прогнозування стає вирішальним інструментом для економічно ефективної інтеграції ресурсів змінної відновлюваної енергії (variable renewable energy, VRE), таких як вітер і сонячна енергія, в локальні, регіональні і національні енергосистеми.
Дізнатися більше

Що впливає на вартість сонячних енергосистем?

Існує багато факторів, які впливають на ціну, яку підрядник пропонує інвестору фотоелектричної системи. Сонячні PV системи є унікальними продуктами, і ціна, яку ви платите, сильно залежить від різних факторів.
Дізнатися більше

Сонячні симулятори – нові можливості для PV-бізнесу

Розвиток сонячної енергетики, що останнім часом потужно стимульований падінням вартості PV-компонентів, стикається з новим викликом. Досить важко достеменно оцінити привабливість розташування бізнес-проекту з PV-енергетики та обрати перспективну бізнес-модель для нього.
Дізнатися більше