Резервне електропостачання для бізнесу

У звʼязку з регулярними перебоями в енергозабезпеченні комерційних підприємств електроенергією від мереж, все більш актуальним стає питання використання додаткових джерел електроенергії, які можуть виробляти та зберігати енергію для використання її під час відсутності напруги в мережі. Компанія Авенстон більше 4 років розвиває напрямок діяльності, повʼязаний із впровадженням систем резервного живлення для комерційних підприємств. Ми проєктуємо, інсталюємо і запускаємо в роботу автономні, резервні та гибридні системи різної потужності з використанням акумуляторів або більш потужного обладнання для накопичення енергії.

Наша компанія  забезпечує повний комплекс робіт і послуг «під ключ» по встановленню систем резервного електропостачання – від проєктування до запуску в експлуатацію. Наші технічні рішення знаходять застосування в будь-яких бізнесах, що мають відповідні завдання та потреби. Це можуть бути: адміністративні приміщення, виробничі цеха, магазини, складські приміщення, ресторани, готелі, тощо. Авенстон співпрацює з провідними світовими виробниками АКБ та інверторного силового обладнання, що дозволяє забезпечити високий рівень якості та надійності енергопостачання обʼєктів наших замовників. За необхідності, наші системи можуть бути оснащені сонячними батареями та генераторами.

Ми запрошуємо до спіпраці підприємства та бізнеси, які потребують стабільного або безперервного електроживлення. Інженерні рішення від Авенстон можуть працювати як при постійній відсутності підключення до мережі електропостачання, так і під час тимчасового відключення електроенергії. Наші послуги дозволять вашому підприємству комфортно пережити періоди відсутності напруги. Зв’яжіться з нами, і ми зробимо все можливе, аби найкраще задовольнити ваші технічні потреби.

Домашні сонячні електростанції в 2021 році

Згідно даних Державного агентства з енергоефективності України в минулому довоєнному році близько пятнадцяти тисяч родин встановили в себе домашні сонячні електростанції. Такі показники майже вдвічі перевищили результати 2020 року. 
Дізнатися більше

Розвиваючи сонячну енергетику

Відновлювані джерела енергії пережили різкий сплеск зростання, популярності і необхідності в останні роки. Криза глобального потепління нікуди не дінеться, а постійне надмірне використання невідновлюваних джерел енергії швидко виснажує людство в тому, що йому потрібно для виживання. Відновлювані джерела енергії можуть вирішити цю проблему, але для її реалізації потрібні справжні новатори і провидці.
Дізнатися більше

Європейські EPC: три запитання до Авенстон

Renewables.Digital познайомив своїх читачів із провідними EPC підрядниками у Європі. Вони розпитали генерального директора Avenston про діяльність і плани компанії.
Дізнатися більше

Діджиталізація в енергетиці – можливості та технології

Чому наразі так багато покладається на використання цифрових технологій в енергетиці? Чи не є це новою «улюбленою лялькою», з якою нам пропонують погратися величезні IT-корпорації, що мають майже необмежені світові фінансові можливості та глобальний вплив?
Дізнатися більше