Резервне електропостачання для бізнесу

У звʼязку з регулярними перебоями в енергозабезпеченні комерційних підприємств електроенергією від мереж, все більш актуальним стає питання використання додаткових джерел електроенергії, які можуть виробляти та зберігати енергію для використання її під час відсутності напруги в мережі. Компанія Авенстон більше 4 років розвиває напрямок діяльності, повʼязаний із впровадженням систем резервного живлення для комерційних підприємств. Ми проєктуємо, інсталюємо і запускаємо в роботу автономні, резервні та гибридні системи різної потужності з використанням акумуляторів або більш потужного обладнання для накопичення енергії.

Наша компанія  забезпечує повний комплекс робіт і послуг «під ключ» по встановленню систем резервного електропостачання – від проєктування до запуску в експлуатацію. Наші технічні рішення знаходять застосування в будь-яких бізнесах, що мають відповідні завдання та потреби. Це можуть бути: адміністративні приміщення, виробничі цеха, магазини, складські приміщення, ресторани, готелі, тощо. Авенстон співпрацює з провідними світовими виробниками АКБ та інверторного силового обладнання, що дозволяє забезпечити високий рівень якості та надійності енергопостачання обʼєктів наших замовників. За необхідності, наші системи можуть бути оснащені сонячними батареями та генераторами.

Ми запрошуємо до спіпраці підприємства та бізнеси, які потребують стабільного або безперервного електроживлення. Інженерні рішення від Авенстон можуть працювати як при постійній відсутності підключення до мережі електропостачання, так і під час тимчасового відключення електроенергії. Наші послуги дозволять вашому підприємству комфортно пережити періоди відсутності напруги. Зв’яжіться з нами, і ми зробимо все можливе, аби найкраще задовольнити ваші технічні потреби.

Дахові сонячні електростанції в Україні

Перспективи розвитку дахових комерційних сонячних електростанцій. Переваги та варіанти застосування. Найбільш поширені питання про сонячні електростанції.
Дізнатися більше

Про сучасні плавучі сонячні електростанції

Сонячна енергетика - один з сегментів світової енергетики, що розвиваються найбільш стрімко. При цьому розробники і конструктори постійно шукають підходи, які дозволять підвищити генерацію при зниженні операційних витрат.
Дізнатися більше

Зелений тариф в Україні

"Зелений тариф" був офіційно введений в Україні в 2009 році. Основним зобов'язанням держави було викупити всю кількість електроенергії, виробленої з використанням відновлюваних джерел енергії (ВДЕ).
Дізнатися більше

Двосторонні сонячні модулі

Двосторонні сонячні модулі мають багато переваг перед традиційними сонячними панелями. Енергія може генеруватися за допомогою обох поверхонь двостороннього модуля, збільшуючи загальне вироблення енергії.
Дізнатися більше