Резервне електропостачання для бізнесу

У звʼязку з регулярними перебоями в енергозабезпеченні комерційних підприємств електроенергією від мереж, все більш актуальним стає питання використання додаткових джерел електроенергії, які можуть виробляти та зберігати енергію для використання її під час відсутності напруги в мережі. Компанія Авенстон більше 4 років розвиває напрямок діяльності, повʼязаний із впровадженням систем резервного живлення для комерційних підприємств. Ми проєктуємо, інсталюємо і запускаємо в роботу автономні, резервні та гибридні системи різної потужності з використанням акумуляторів або більш потужного обладнання для накопичення енергії.

Наша компанія  забезпечує повний комплекс робіт і послуг «під ключ» по встановленню систем резервного електропостачання – від проєктування до запуску в експлуатацію. Наші технічні рішення знаходять застосування в будь-яких бізнесах, що мають відповідні завдання та потреби. Це можуть бути: адміністративні приміщення, виробничі цеха, магазини, складські приміщення, ресторани, готелі, тощо. Авенстон співпрацює з провідними світовими виробниками АКБ та інверторного силового обладнання, що дозволяє забезпечити високий рівень якості та надійності енергопостачання обʼєктів наших замовників. За необхідності, наші системи можуть бути оснащені сонячними батареями та генераторами.

Ми запрошуємо до спіпраці підприємства та бізнеси, які потребують стабільного або безперервного електроживлення. Інженерні рішення від Авенстон можуть працювати як при постійній відсутності підключення до мережі електропостачання, так і під час тимчасового відключення електроенергії. Наші послуги дозволять вашому підприємству комфортно пережити періоди відсутності напруги. Зв’яжіться з нами, і ми зробимо все можливе, аби найкраще задовольнити ваші технічні потреби.

Прогноз обсягів генерації сонячними електростанціями

Прогноз обсягів генерації електроенергії сонячними станціями - це в першу чергу прогнозування кількості сонячної радіації, яку отримають сонячні панелі. У статті розглядаються кілька методів прогнозування генерації електрики сонячними електростанціями.
Дізнатися більше

Перспективи водневої енергетики

Енергоефективність та стійкість є двома важливими факторами, що сприяють переходу від нинішньої економіки, що базується на викопному паливі, до економіки замкнутого циклу, яка буде застосовувати найпередовіші енергетичні технологічні рішення нинішнього століття.
Дізнатися більше

Методи визначення запиленості сонячних батарей

Сонячні батареї, особливо, що розміщені на нерухомих конструкціях, практично не вимагають складного технічного обслуговування. Однак, генерація електроенергії може значно знижуватися через забруднення поверхні сонячних панелей. Вивченню даного питання і буде присвячена ця стаття.
Дізнатися більше

Енергоефективність та партнерство

Доповіді Міжнародного енергетичного агентства (МЕA) відзначають, що в загальносвітовому масштабі заходи, спрямовані на збільшення енергоефективності, досягли рівня, що забезпечує перевищення внеску в енергозабезпечення будь-яким іншим напрямком розвитку.
Дізнатися більше