Завершено розробку проектної документації стадії «Проект» для нового проекту потужністю 5,7 МВт

В грудні 2018 року компанія Авенстон розробила проектну документацію стадії «Проект» для нової сонячної електростанції потужністю 5,7 МВт. Через необхідність прискорення графіків майбутнього будівництва даного об’єкту проектування було виконано протягом лише 4-ох тижнів, що є прийнятним для проектів такого класу складності та потужності.

Проектування було виконано на базі високоякісного обладнання від першокласних виробників. А саме: використовувались полікристалічні сонячні фотоелектричні модулі Hanwha Q-Cells типу Q.Power L-G5 330 W та інвертори Huawei типу SUN2000-60KTL-M0. Загальна площа земельної ділянки під будівництво складає 8 га, з яких під розміщення саме сонячних панелей відведено близько 3,5 га. Прогнозне виробництво електроенергії складає 7090 МВт-г/рік. Підключення об’єкту до мережі буде виконано по класу напруги 35 кВ.

Наша компанія давно використовує в своїх проектах панелі виробництва Hanwha Q-Cells і має дуже гарні результати практичного використання цього обладнання. Також Авенстон є стратегічним партнером компанії Хуавей і планує протягом 2019 року побудувати кілька сонячних електростанцій з використанням інверторів саме цього виробника.

 

Корисні статті:

Нетрадиційні ВДЕ: реальність чи фантастика?

Сьогодні спостерігається загальна світова тенденція до екологічної обізнаності, і відновлювані джерела енергії знаходяться під пильною увагою. Компанія АВЕНСТОН представляє огляд нетрадиційних ВДЕ: грозова енергетика, кріоенергетика, гравітаційна енергетика та технології концентрації сонячного світла.
Дізнатися більше

Підтримка “зелених” стартапів

У нас є можливості залучати інвестиції в цікаві та перспективні стартапи. В рамках нашої ініціативи Avenston Innovation Center ми готові запропонувати всебічну підтримку (інтелектуальну, наукову, технологічну та технічну, фінансову, маркетингову)
Дізнатися більше

Зелений тариф до 1 МВт – за змінним струмом чи постійним?

Компанія АВЕНСТОН отримала лист-роз’яснення від НКРЕКП важливого для інвесторів питання щодо механізму обрахунку встановленої потужності для об’єктів, що виробляють електричну енергію з енергії сонця та належать юридичним особам.
Дізнатися більше

Сонячні кооперативи. Досвід інших країн

У статті розглядається досвід США і Німеччини у використанні принципів кооперації для розвитку сонячної енергетики. Цей досвід може стати корисним і для України, який має великий роботи кооперативних об'єднань, особливо в сегменті невеликих приватних сонячних електростанцій.
Дізнатися більше