СЕС «Рихта» отримала «зелений» тариф

Ринок сонячної енергетики України не стоїть на місці і постійно радує гарними новинами. Сьогодні на черговому засіданні Національної комісії з регулювання ринків електроенергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) було  прийнято позитивне рішення відносно визначення рівня «зеленого» тарифу для другої черги наземної мережевої сонячної електростанції «Рихта», яка була побудована компанією Авенстон ще восени минулого року. Ресурсами спеціалістів нашої компанії був виконаний супровід повного комплексу юридичних питань щодо корегування ліцензії виробника електричної енергії (після розширення проєкту) та встановлення «зеленого» тарифу. Ці послуги було виконано нашими фахівцями “in house”, тобто без залучення зовнішніх консультантів або співвиконавців. Всі заплановані будівельні роботи та юридичний супровід проєкту було виконано вчасно та згідно з календарними планами, погодженими нашим клієнтом.

Сонячна мережева електростанція станція «Рихта» була збудована двома чергами протягом 2018 року в Хмельницькій області поблизу міста Камянець-Подольский. Сонячна фотоелектростанція наразі займає територію з площею близько 5 га, а загальна сумарна потужність встановлених сонячних батарей (фотоелектричних сонячних модулів) дорівнює 2,178 МВт. При будівництві даного об’єкту були застосовані високоякісні першокласні сонячні батареї та сонячні інвертори.

Група компаній Авенстон професійно займається проєктуванням та будівництвом комерційних сонячних електростанцій з 2010 року. Наші фахівці мають досвід роботи в галузі сонячної енергетики ще з 2001 року. Компанія Авенстон виступає девелопером та генеральним підрядником в інвестиційних фотоелектричних проєктах, а також має наміри розширити свою діяльність в напрямку власних інвестицій в сонячні електростанції. Ми фокусуємося на промислових мережевих сонячних електростанціях, які працюють по “зеленому” тарифу, але вважаємо, що в достроковій перспективі все більш популярними та затребуваними ставатимуть комерційні сонячні електростанції, які будуть працювати та забезпечення власного споживання електроенергії на різних об’єктах та підприємствах. Гнучкість рішень, можливість використання в будь-яких місцях нашої країни і висока ефективність роботи – все це є факторами, що сприяють більш широкому розвитку галузі сонячної енергетики в Україні.

 

Корисні статті:

Двосторонні сонячні модулі

Двосторонні сонячні модулі мають багато переваг перед традиційними сонячними панелями. Енергія може генеруватися за допомогою обох поверхонь двостороннього модуля, збільшуючи загальне вироблення енергії.
Дізнатися більше

Східно-європейська «Країна сонця, що сходить»

Україна є країною з пострадянського простіру та Східної Європи, яка дуже динамічно розвивається з точки зору використання відновлюваних джерел енергії.
Дізнатися більше

Світові інвестиції у відновлювані джерела енергії

Для скорочення викидів вуглецю й обмеження таким чином глобального потепління потрібно збільшення обсягу світових інвестицій у відновлювані джерела енергії (ВДЕ). Скільки ж вкладається в цей сектор і як ці фінанси розподіляються у всьому світі? Які перспективи інвестування у ВДЕ в Україні?
Дізнатися більше

Що таке PERC технологія сонячних елементів?

Сонячні фотоелектричні перетворювачі з пасивованим емітером і тильним контактом, відомі як сонячні елементи PERC (the Passivated Emitter and Rear Cell), сьогодні стають все більш поширеними компонентами для виготовлення сонячних панелей.
Дізнатися більше