Завершено фундаментальний етап чергового проекту

На сьогоднішній день, розвиток «зеленої» енергії з відновлюваних джерел енергії впроваджується швидкими темпами у багатьох країнах Азії та Європи, та й Україна не стоїть осторонь.

За першу половину 2019 року Україна збільшила виробництво електроенергії з відновлюваних джерел енергії на 65,9% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 1 852 млрд кВт-год. Маючи на меті досягнення екологічно-чистого майбутнього, Авенстон безперервно допомагає в реалізації проектів будівництва сонячних електростанцій, починаючи з техніко-економічного обґрунтування та проектування об’єкту, завершуючи отриманням ліцензії на продаж електроенергії.

Цього разу компанія Авенстон рада оголосити про завершення проектування чергової сонячної електростанції, що буде розташована у східному регіоні країни. Ця станція розміщуватиметься на площі у 10 га та, завдяки потужності у 6,5 МВт, вироблятиме понад 8 млн кВт-год в рік. «Після успішного проходження експертизи, ми розпочинаємо роботи з підготовки земельної ділянки перед монтажем металоконструкцій і приступаємо до активної фази будівництва об’єкту, реалізація якого відбуватиметься в максимально стислі строки – 2 місяці», – розповідає Дмитро Лукомський, генеральний директор компанії «Авенстон».

Більш того, Авенстон надає професійні послуги не тільки з проектування та генерального підряду по будівництву, а й послуги з експлуатації та сервісного обслуговування промислових електростанцій (O&M), що вже стало важливою сферою діяльності для фотоелектричного сектору (PV).

генплан солнечной электростанции

Інвестуйте і торгуйте в Україні

Авенстон аналізує певні перспективи та плани співпраці в галузі альтернативної енергетики України для іноземних компаній та згадує основні проблеми, з якими вони стикаються, співпрацюючи з українськими колегами під час розробки проектів.
Дізнатися більше

Нові технології у виробництві фотоелектричних батарей

За останні кілька років технології виробництва фотоелектричних модулів досить сильно змінилися. Тож наразі ми маємо складний ринок, наповнений продукцією з різними параметрами та властивостями. Ми підготували корисний матеріал, який допоможе потенційним інвесторам не зробити помилок.
Дізнатися більше

Перші сонячні елементи від Bell Laboratories

У квітні 1954 року дослідники з Bell Laboratories продемонстрували перший в світі практичний кремнієвий сонячний елемент, який дав початок всім сучасним різновидам фотоелектричних перетворювачів.
Дізнатися більше

Рекорди ефективності сонячних фотоелектричних приладів

Національна лабораторія відновлюваної енергії (NREL) вже багато років працює над аналізом найсучасніших фотоелектричних (PV) технологій самого широкого спектру розробок і застосувань з метою прискорити впровадження на ринку технологій відновлюваної енергії та енергоефективності.
Дізнатися більше