Можливості для інвестування в Україну

Україна робить важливі кроки по розширенню використання відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива в рамках своєї більш широкої стратегії щодо зниження залежності від традиційних викопних видів палива. Підраховано, що Україна має потенціал збільшити використання відновлюваної енергії в 10 разів до 2030 року і скоротити споживання природного газу на 15% за той же період.

Енергоефективність та енергетична безпека в даний час є робочими словами для компаній і країн; в майбутньому питання відновлюваної та альтернативної енергетики стануть ще більш важливими.

Можливості інвестувати в сектор альтернативної енергетики в Україні надзвичайно сприятливі, оскільки країна володіє різноманітними запасами сировини і добре освіченою робочою силою, яка має технічними знаннями, необхідними для розробки та впровадження останніх комерційних досягнень в цьому секторі. В результаті інтерес до відновлюваної енергетики в Україні продовжує зростати, і, за оцінками уряду, до 2020 року загальний обсяг інвестицій в альтернативну енергетику досягне 18 мільярдів доларів США.

Сонячна енергетика

В даний час там обмежено використання сонячної енергії в Україні. Однак річний обсяг сонячного опромінення в країні (більше, ніж у Німеччині, лідера галузі) робить Україну надзвичайно привабливим виробником сонячної енергії, особливо для існуючих промислових об’єктів і зростаючого сектора агробізнесу. Грунтуючись на поточних дослідженнях, уряд оцінює, що існує потенціал в 4 ГВт для щорічного виробництва сонячної енергії в Україні.

У відповідь уряд недавно оголосив про плани залучення виробників сонячної енергії в певні райони країни, зокрема в чорнобильську зону відчуження. Перевага зони – дуже низькі ціни на землю і існуюча інфраструктура (дороги та лінії електропередачі), які все ще існують з часу роботи Чорнобильської АЕС. В даний час 10 компаній з семи країн висловили зацікавленість в розробці багатомільярдних проектів сонячної енергетики в цій області.

Сонячні електростанції – це одна з ключових та багаторазово підтверджених на практиці компетенцій для компаній, що входять в групу Авенстон. Ми надаємо всі необхідні послуги для проєктів сонячної енергетики, починаючи від етапу девелопменту або передпроєктних вишукувань і закінчуючи сервісним обслуговуванням вже побудованих фотоелектричних станцій або систем. Всі етапи реалізації подібних проєктів виконуються нами самостійно або із залученням ретельно відібраних партнерів. В останньому випадку, всі ключові процеси управляються і контролюються штатними менеджерами проєктів Авенстон. В переліку наших сонячних проєктів є велика кількість спроєктованих і побудованих промислових сонячних електростанцій, комерційних сонячних електростанцій та домашніх сонячних електростанцій. Якщо у вас є плани по будівництву власної сонячної електростанції будь-якого типу і розміру, будь ласка, звертайтеся в компанію Авенстон. Ми з великим задоволенням допоможемо вам реалізувати ваш проєкт найоптимальнішим чином.

Вітроенергетика

Україна має давню традицію поважати і використовувати свої багаті природні ресурси. Ця більш ніж 100-річні вітряки в Україні і сьогодні мальовничи, але вони також є важливим нагадуванням про історичну спадщину країни для визнання і використання її рясних активів.

Сьогодні вітроенергетика в Україні знаходиться на ранній стадії перебудови і модернізації. Експерти галузі визначили перспективні райони малонаселенного півдня України, які ідеально підходять для розвитку вітроенергетики завдяки середньорічним швидкостям вітру, що робить виробництво економічно життєздатним.

Біоенергетика

Сільськогосподарський сектор України є найбільш швидкозростаючою галуззю економіки і, як очікується, буде генерувати все більшу кількість сільськогосподарських і лісових відходів, які є ключовим ресурсом, необхідним для виробництва тепла та електроенергії на основі біомаси. В даний час державна політика спрямована на розвиток цього сектора відновлюваної енергії, оскільки економічно ефективні витрати праці і сировини є одними з найнижчих в Європі.

Геотермальна енергетика

Україна володіє різноманітним кількістю геотермальних родовищ, розташованих в її східних регіонах, які можуть генерувати достатню кількість гарячої води, щоб зробити цей економічно життєздатний енергетичний ресурс. У минулому такі запаси розроблялися лише частково, а через відсутність державних інвестицій їх ніколи не вводили в виробництво. Можливість їх поновлення та зв’язку з існуючою інфраструктурою роблять їх привабливого інвестиційного можливістю в даний час.

Зацікавлені в можливостях, які використовують силу вітру і сонця? Будь ласка, зв’яжіться з нами, для більш докладної інформації.