Оформление зеленого тарифа

Оформлення «зеленого» тарифу

Будівництво сонячних електростанцій вимагає правильного організаційно-правового та технічного підходу. Компанія Авенстон надає комплексний юридичний супровід на всіх стадіях реалізації проектів будівництва домашніх і комерційних СЕС. При необхідності, ми надаємо повний юридичний супровід, включаючи отримання всіх необхідних дозволів, необхідних для введення сонячної електростанції експлуатацію, оформлення “зеленого” тарифу для домашніх і промислових сонячних електростанцій.

Оформлення «зеленого» тарифу (Україна) – це один з можливих сценаріїв для власників сонячних електростанцій. Крім того, законом передбачено отримання тарифів на продаж електроенергії через систему аукціонів або режим роботи на власне споживання. Установка сонячних панелей з оформленням «зеленого» тарифу – це відмінна опція для приватних домогосподарств, а також для проектів зі встановленою потужністю до 1 МВт. Сюди ж можна віднести оформлення «зеленого» тарифу для підприємства, середнього і великого бізнесу. Один з найбільш затребуваних напрямків роботи Авенстон (крім основної діяльності з проектування та будівництва сонячних електростанцій) – це оформлення «зеленого» тарифу. Дана послуга користується попитом у різних інвесторів в сонячні електростанції, але вона поступово витісняється можливістю роботи на власне споживання або на вільному ринку електроенергії.

Група компаній Авенстон має великий досвід, пов’язаний з впровадженням проектів, які передбачають отримання прибутку від продажу електричної енергії за зеленим тарифом. На користь вибору нашої компанії говорить той факт, що більшість інвестиційних проектів, в яких ми виступали генеральним підрядником, успішно завершувалися підключенням комерційних сонячних електростанцій до мереж за зеленим тарифом. Ми супроводжуємо всі проекти своїх клієнтів з самого початку і до моменту підписання договорів купівлі-продажу електроенергії (PPA) і отримання перших платежів. Співпрацюючи з Авенстон, ви можете бути впевнені, що ваш інвестиційний проект пройде всі етапи життєвого циклу максимально швидко і з найменшими витратами, а оформлення зеленого тарифу не займе багато часу.

У компанії Авенстон ви зможете отримати необхідну професійну допомогу з усіх питань, що стосуються отримання зеленого тарифу як для потужних комерційних сонячних електростанцій, що виробляють електроенергію в промислових масштабах, так і для більш дрібних мережевих домашніх сонячних електростанцій невеликої потужності, які виробляють електроенергію для продажу надлишків державі. Звертайтеся в нашу компанію, і фахівці Авенстон проведуть вичерпні консультації з усіх питань, пов’язаних із зеленим тарифом в Україні та його особливостям для проектів сонячної енергетики.

 

Ключові напрямки діяльності Авенстон

Промислові сонячні електростанції

Будуємо мережеві промислові сонячні електростанції для роботи по "зеленому" тарифу або продажу електроенергії через систему аукціонів. Наземні сонячні електростанції "під ключ" - проект, генпідряд, підключення до мереж.
Дізнатися більше

Коммерційні сонячні електростанції

З 2010 року виконуємо повний комплекс робіт по розробці проєктів, будівництву та сервісному обслуговуванню сонячних фотоелектричних електростанцій всіх типів. Величезний практичний досвід будівництва сонячних електростанцій для бізнесу.
Дізнатися більше

Плавучі сонячні електростанції

Ми пропонуємо всі необхідні послуги та інноваційні рішення для впровадження плавучих сонячних електростанцій (FPV) в Європі та на Близькому Сході. Технічні консультації, проектування та послуги EPC під ключ.
Дізнатися більше

Системи накопичення електроенергії

Повний спектр послуг по впровадженню технологій зберігання енергії (BESS) для сонячних електростанцій та інших об'єктів ВДЕ, промисловості і комерційного сектора. Девелопмент, проєктування, будівництво та введення в експлуатацію.
Дізнатися більше