Українсько-Чеське партнерство та інвестиції

Представники Авенстон взяли участь у заході, присвяченому українсько-чеському партнерству та інвестиціям в енергонезалежність громад. Нам було приємно привітати новопризначеного Посла Чеської Республіки в Україні Радека Пеха, зустрітися з Головою Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Ганною Замазєєвою та Головним виконавчим директором Українського офісу із залучення інвестицій Сергієм Цівкачем.

Захід продемонстрував активну роботу як українських, так і іноземних інвесторів для розробки та реалізації затребуваних громадами ВДЕ проєктів. З такими надійними партнерами буде можлива енергоефективна та «зелена» трансформація в Україні.

Авенстон братиме активну участь у нових проєктах, пов’язаних із впровадженням технологій відновлюваної енергетики в Україні. Ми віримо у великі перспективи цього ринку і вже розпочали нові інвестиційні PV проєкти, насамперед орієнтовані на продаж сонячної електроенергії в мережу за комерційними тарифами.

Інвестиції в енергонезалежність громад
 

Корисні статті:

Біомаса

Для будівництва фінансово успішних об’єктів генерації енергії з біомаси необхідно мати глибоке розуміння характеристик різних типів біомаси, а також особливостей функціонування даного ринку.
Дізнатися більше

Перспективи водневої енергетики

Енергоефективність та стійкість є двома важливими факторами, що сприяють переходу від нинішньої економіки, що базується на викопному паливі, до економіки замкнутого циклу, яка буде застосовувати найпередовіші енергетичні технологічні рішення нинішнього століття.
Дізнатися більше

Що очікує сонячну енергетику у 2019 році?

За даними аналізу попередніх звітів за результатами 2018 року сонячна енергетика найкращим чином проявила себе серед усіх різновидів ВДЕ, заклавши потенціал розвитку і на поточний рік.
Дізнатися більше

Перспективи розвитку галузі сонячної енергетики

Дмитро Лукомський, генеральний директор компанії Авенстон, інвестор, топ-менеджер, удостоєний нагороди «Особистість року» в галузі сталої енергетики Східної Європи на церемоніях SEF Awards 2018 і SEF Awards 2019, розповів читачам LDaily про проблеми, що виникли в сфері сонячної енергетики, та їх причини, а також запропонував рішення, які сприятимуть виходу галузі з кризи.
Дізнатися більше