Спортивно-стрілецький клуб “007”

Спортивно-стрілецький клуб “007” – це заміський клуб спорту та відпочинку, розташований в 10 км від Києва по Одеській трасі, включає в себе 7 тирів різної конфігурації і призначення, а також відкритий майданчик для пейнтболу, майданчик для воркаута і смугу перешкод, інтерактивний лазерний тир для дітей, невелике лучне поле, спортивний комплекс, Wellness центр, ресторан і готель.

Стрілецький тир, заснований на принципах практичної стрільби, надає своїм гостям можливість отримати стрілецьку підготовку найвищого рівня, працюючи в обстановці максимально наближеної до реальної ситуації. Тренування проводяться в русі, серед декорацій, що моделюють різноманітні сценарії з улюблених фільмів.

Оскільки, комплекс має більш широку спрямованість, ніж місце тренувань і проведення змагань, він компактно вміщує спортивний комплекс і оздоровчий центр, а також зону барбекю, музей «Агент 007», ресторан європейської кухні, сучасні офісні будівлі, і все це серед чудового ландшафтного парку.

спортивно-стрелковый клуб

Земельна ділянка має цільове призначення «Будівництво ресторанно-готельного комплексу та спортивно-стрілецького клубу» і знаходиться в приватній власності. Проектна документація – в стадії розробки. Концепція проекту: створення клубу для активного дозвілля з ухилом на спортивну стрільбу, проведення тематичних заходів. Аудиторія: сім’ї з дітьми, які дотримуються здорового способу життя, спортсмени, мисливці, офісні працівники (тімбілдінг, корпоративи, конференції І.Д.)

На території комплексу планується будівництво таких капітальних будівель як ресторан, готель, 2 офісних будівлі, спорткомплекс. Загальна площа забудови складе 0,9 га. Також передбачені такі споруди як відкритий тир, майданчики для пейнтболу, воркаута, смуга перешкод, зона барбекю, дитячий майданчик, ландшафтний парк, парковка.

Умови партнерства надаються за запитом.

Зелений тариф в Україні

Зелений тариф був офіційно введений в Україні в 2009 році. Основним зобов'язанням держави було викупити всю кількість електроенергії, виробленої з використанням відновлюваних джерел енергії (ВДЕ).
Дізнатися більше

SEF 2019: хроніки та враження

Ефективний, динамічний та тріумфальний - таким виявився для команди Авенстон SEF 2019. Ми виступили Генеральним Інжиніринг Партнером, оживили Форум своїм виступом, провели надзвичайно корисний тренінг в Solar Academy та забрали статуетку переможця. Більше цікавого...
Дізнатися більше

Використання діаграми Ганта для проектування і будівництва сонячних електростанцій

Графік проекту - важливий інструмент управління будівництвом об'єкта сонячної енергетики. Він дозволяє менеджеру проекту планувати доставку обладнання та матеріалів на будівельний майданчик, синхронізувати роботу перевізників і субпідрядників. Він важливий для моніторингу процесу будівництва і витрат за проектом, графік дає можливість передбачити і запобігати можливі затримки. Використання графіка проекту набагато ефективніше, ніж просто список-календар заходів
Дізнатися більше

Основні моделі договорів при реалізацій проектів ВДЕ

У світовій практиці будівництва і реалізації різних проектів використовуються різні види договорів, які регулюють відносини у сфері управління і контролю будівництвом.
Дізнатися більше