Наземна сонячна електростанція “Рихта”

Сонячна електростанція (фотоелектрична станція) «Рихта» побудована в 2018 році в Хмельницькій області. Електростанція займає площу близько 5 га, а загальна потужність встановлених сонячних панелей (фотоелектричних модулів) становить 2,178 МВт.

Дана наземна сонячна електростанція побудована з метою виробництва екологічно чистої електроенергії і подальшого отримання прибутку від продажу за «зеленим» тарифом. Електростанція спроектована із застосуванням стрінгових інверторів SMA та полікристалічних кремнієвих сонячних модулів. Всі інвертори об’єднані в групи, які підключені до комплектних трансформаторних підстанцій 0,4/10 кВ.

Деталі проекту:

  • Загальна потужність – 2,178 МВт
  • Статус – завершено монтаж
  • Дата завершення будівництва – 2018 р
  • Тип ФЕС – мережева
  • Технологія сонячних модулів – мульти-Si (JA Solar)
  • Стрингові інвертори SMA
  • Тип опор – наземні, фіксовані
  • Площа ФЕС – 5 га
  • Розташування об’єкту – Хмельницька область

Наші послуги:

Компанія Авенстон виступила генеральним підрядником при будівництві сонячної електростанції «Рихта», виконавши проект «під ключ». Серед наданих нами послуг:

  • Повний супровід проекту будівництва сонячної електростанції;
  • Техніко-економічне обгрунтування проекту;
  • Отримання необхідних дозволів на будівництво електростанції та її підключення до мереж Обленерго;
  • Передпроектні інженерно-геологічні та інженерно-геодезичні вишукування;
  • Проектування сонячної електростанції;
  • Закупівля і поставка на будівельний майданчик необхідного обладнання, матеріалів та комплектуючих;
  • Будівельно-монтажні роботи по проекту будівництва сонячної електростанції;
  • Супровід технічних питань щодо підключення об’єкту до мереж;
  • Пусконалагоджувальні роботи;
  • Навчання обслуговуючого персоналу.

Також фахівці компанії здійснювали супровід юридичних питань, пов’язаних з формальними питаннями щодо отримання зеленого тарифу, в тому числі за оформлення ліцензії виробника електроенергії і отримання резолюції НКРЕ щодо присвоєння зеленого тарифу, членство в Оптовому ринку електроенергії, підписання договору на продаж електроенергії з державним підприємством «Енергоринок».

Серед специфічних особливостей даного проекту – використання унікальної патентованої СИСТЕМИ КРІПЛЕННЯ ФОТОЕЛЕКТРИЧНИХ МОДУЛІВ “SLIDEIN” українського виробництва (патент на корисну модель №129889 та патент на промисловий №38176). Система “SLIDEIN” – це сучасна інноваційна збірна металева конструкція, що розроблена та виготовлена нашими львівськими партнерами для швидкого будівництва наземних фотоелектричних станцій, яка є надзвичайно простою і швидкою в монтажі та надійною в експлуатації. Дана система вперше була застосована саме на сонячній електростанції «Рихта» після того, як керівництвом нашої компанії було прийняте рішення по роботі з новим виробником опорних металоконструкцій.

Ключові параметри даної конструкції:

  • Українське виробництво геошурупів, що дозволило нам контролювати якість та гарантувати кінцевий результат.
  • Використання високоякісної сталі від кращих українських виробників
  • Готові геошурупи захищені від корозії гарячим цинкуванням по ГОСТ 9.307-89 (ISO 1461-89) 70 мкм.
  • Елементи кріплення виготовлені з оцинкованої сталі ГОСТ 9.307-89 (ISO 1461-89), метизи підвищеного класу міцності 8.8 згідно ГОСТ 1759.4-87 (ISO 898.1-78) із захисним цинковим покриттям нового покоління Delta MKS®.
  • Фотоелектричні модулі кріпляться до металоконструкції через алюмінієву направляючу, що виготовлена з високоякісної сировини за європейським стандартом EN AW 6063.

Важливою особливістю систем кріплення “SLIDEIN” є унікальний спосіб монтажу фотоелектричних модулів. При правильному зборі металоконструкцій несучі алюмінієві направляючі утворюють жорсткий лоток, в який встановлюються ФЕМ. Подача модулів в металоконструкцію відбувається знизу або зверху. Двоє робітників здатні змонтувати 40 ФЕМ протягом всього 30-60 хвилин.

Наземна промислова сонячна електростанція була побудована компанією Авенстон для роботи по “зеленому” тарифу. Згідно проєкту, робота цієї сонячної електростанції повністю синхронізується з роботою зовнішньої мережі. Проєктування, поставка обладнання та всі будівельно-монтажні роботи були виконані в максимально стислі терміни, які заздалегідь узгоджувалися з замовником. Комерційна мережева сонячна електростанція змонтована на базі полікристалічних кремнієвих сонячних модулів і стрінгових сонячних інверторів. Перетворення напруги виконується за допомогою декількох трансформаторних підстанцій, які об’єднані на єдиний розподільний пристрій. Будівництво сонячних електростанцій подібного типу є однією з ключових компетенцій нашої компанії, як і послуги з проєктування або сервісного обслуговування об’єктів сонячної енергетики.

Сонячні електростанції – це одна з ключових компетенцій для компаній, що входять в групу Авенстон. Ми надаємо будь-які необхідні послуги для проєктів сонячної енергетики, починаючи від супроводу етапу девелопменту і закінчуючи сервісним обслуговуванням вже побудованих фотоелектричних станцій або систем. 

 

Ще проєкти:

Проект відновлення освітлення вулиць с. Іванівки (Кіровоградська обл.)

Інформація по проекту «Відновлення освітлення вулиць с. Іванівки Новоукраїнського району Кіровоградської області з використанням автономних джерел із застосуванням фотоелектричних модулів», який впроваджено однією з компаній нашої групи.
Дізнатися більше

Наземна сонячна електростанція “Веліген Солар”

Наземна мережева сонячна електростанція (СЕС) потужністю 6,8 МВт побудована в Херсонській області. Загальна площа фотоелектричної станції становить 11,8 га.
Дізнатися більше

Наземна сонячна електростанція “Іванівка-2”

Сонячна електростанція (фотоелектрична станція) «Іванівка-2» побудована в Кіровоградської області. Електростанція займає площу 6 га, а загальна потужність встановлених сонячних панелей (фотоелектричних модулів) становить 3,08 МВт.
Дізнатися більше

Наземна сонячна електростанція “Зоря”

Сонячна електростанція (фотоелектрична станція) «Зоря» побудована в Кіровоградській області. Електростанція займає площу 0,5 га, а загальна потужність встановлених сонячних панелей (фотоелектричних модулів) становить 240 кВт.
Дізнатися більше