Готельно-ресторанний комплекс ME&WE

Ідея даного девелоперського проекту полягає в будівництві унікального готельно-ресторанного комплексу естетичного відпочинку. Головна мета – створення такої атмосфери, яка дозволила б відвідувачам втратити почуття часу, відчути відчуженість від усього, повністю розслабитися і залишитися наодинці з самим собою.

Кожній людині необхідно особистий простір. В якому вона може відчувати себе комфортно, бути собою, працювати, займатися творчістю, відпочивати. Саме у власному просторі ми знаходимо спокій, час подумати про себе і свої подальші життєві плани і цілі. Саме у власному просторі ми відчуваємо натхнення творити, творити і створювати щось нове.

Крім особистого простору людині необхідний також соціум. Спільний простір, в якому можна знайти однодумців, відвідати різноманітні захід по інтересам, провести час в компанії хороших людей.

отельно-ресторанный комплекс

Концепція комплексу будуватися на базовому принципі, що відвідувач вільний вибирати і сам визначає ступінь проведення часу в особистому просторі або в загальному. По суті, як і в житті ми поділяємо суспільне життя серед людей і особисте життя у себе вдома. У нашому комплексі заплановано створення двох просторів: окремі котеджі і загальна зона у вигляді ресторану. Клієнти зможуть бути користувачем кожного з цих просторів як окремо, так і спільно.

Готельно-ресторанний комплекс буде розташований в 20 хвилинах їзди Києва. Територія комплексу надає зручну транспортну розв’язку. По межі ділянки розташований сосновий ліс. Літній майданчик ресторану при бажанні може швидко переобладнуватися в літній кінотеатр або сцену. Ландшафтний парк, не тільки відповідає концепції комплексу, але і в той же час самостійно привертає увагу штучною водоймою і розміщенням арт-інсталяцій.

Більш детальна інформація по проекту та основні фінансові показники надаються за запитом.

Сонячне прогнозування в Україні

Погодні системи значно впливають на доступність сонячної радіації. Це означає, що змінюється вихідна потужність сонячної електростанції та кількість виробленої електроенергії протягом дня. Оскільки Україна постачає все більше електрики від сонця у свою національну мережу, все важливішими стають сонячні прогнози.
Дізнатися більше

Онлайн-зустріч експертів галузі сонячної енергетики

24 квітня відбувся захопливий вебінар «Вплив викликів сьогодення на ринки сонячної енергетики України та Європи», організований АСЕУ за підтримки SolarPower Europe. Онлайн-зустріч пройшла у форматі виступів експертів галузі з подальшим живим обговоренням актуальних питань.
Дізнатися більше

Інтерв’ю з генеральним директором Авенстон

Сьогодні ми розмовляємо з пані Вікторією Петрович, керівником та генеральним директором ТОВ «Авенстон». Поговоримо про її плани і бачення майбутньої діяльності компанії.
Дізнатися більше

Нові технології у виробництві фотоелектричних батарей

За останні кілька років технології виробництва фотоелектричних модулів досить сильно змінилися. Тож наразі ми маємо складний ринок, наповнений продукцією з різними параметрами та властивостями. Ми підготували корисний матеріал, який допоможе потенційним інвесторам не зробити помилок.
Дізнатися більше