Готельно-ресторанний комплекс ME&WE

Ідея даного девелоперського проекту полягає в будівництві унікального готельно-ресторанного комплексу естетичного відпочинку. Головна мета – створення такої атмосфери, яка дозволила б відвідувачам втратити почуття часу, відчути відчуженість від усього, повністю розслабитися і залишитися наодинці з самим собою.

Кожній людині необхідно особистий простір. В якому вона може відчувати себе комфортно, бути собою, працювати, займатися творчістю, відпочивати. Саме у власному просторі ми знаходимо спокій, час подумати про себе і свої подальші життєві плани і цілі. Саме у власному просторі ми відчуваємо натхнення творити, творити і створювати щось нове.

Крім особистого простору людині необхідний також соціум. Спільний простір, в якому можна знайти однодумців, відвідати різноманітні захід по інтересам, провести час в компанії хороших людей.

отельно-ресторанный комплекс

Концепція комплексу будуватися на базовому принципі, що відвідувач вільний вибирати і сам визначає ступінь проведення часу в особистому просторі або в загальному. По суті, як і в житті ми поділяємо суспільне життя серед людей і особисте життя у себе вдома. У нашому комплексі заплановано створення двох просторів: окремі котеджі і загальна зона у вигляді ресторану. Клієнти зможуть бути користувачем кожного з цих просторів як окремо, так і спільно.

Готельно-ресторанний комплекс буде розташований в 20 хвилинах їзди Києва. Територія комплексу надає зручну транспортну розв’язку. По межі ділянки розташований сосновий ліс. Літній майданчик ресторану при бажанні може швидко переобладнуватися в літній кінотеатр або сцену. Ландшафтний парк, не тільки відповідає концепції комплексу, але і в той же час самостійно привертає увагу штучною водоймою і розміщенням арт-інсталяцій.

Більш детальна інформація по проекту та основні фінансові показники надаються за запитом.

SEF 2019: хроніки та враження

Ефективний, динамічний та тріумфальний - таким виявився для команди Авенстон SEF 2019. Ми виступили Генеральним Інжиніринг Партнером, оживили Форум своїм виступом, провели надзвичайно корисний тренінг в Solar Academy та забрали статуетку переможця. Більше цікавого...
Дізнатися більше

Що таке сонячні електростанції BIPV?

BIPV (абревіатура від англійського Building-integrated photovoltaics) – це сонячні електростанції (СЕС), які інтегровані в будівлі (споруди), виконуючи при цьому крім свого безпосереднього призначення – генерації електроенергії
Дізнатися більше

Інвестиційна привабливість ринку складської логістики в Україні

Складська логістика є перспективним напрямком вкладення грошових коштів. В Україні відчувається нестача якісних складських приміщень класу А і спеціалізованих хабів.
Дізнатися більше

Вітроенергетика

Вітроенергетична промисловість – не лише «зелена» галузь, що забезпечує світ екологічно чистою енергією, вона ще й економічно вигідна: вітроенергетичні станції (ВЕС) сприяють розвитку місцевої економічної діяльності за рахунок податків, які надходять до місцевих бюджетів.
Дізнатися більше