Теплоелектростанція на біомасі

Розроблено детальний бізнес-план проекту спорудження електростанції на біомасі в Кіровоградській області. В якості сировини передбачається використання агропромислових відходів. Електрична потужність електростанції становить 3,5 МВт. В якості біомаси передбачається використання агропромислових відходів. В рамках даного проекту були надані наступні послуги:

  • Визначено умови реалізації проекту згідно з чинним законодавством України за «зеленим» тарифом, з урахуванням вимог до місцевої складової для електростанцій на біомасі;
  • Проаналізовано можливі ринки збуту електричної енергії, виробленої електростанцією на біомасі;
  • Розглянуто умови роботи виробників електрики з альтернативних джерел на Оптовому ринку електроенергії;
  • Підготовлено Техніко-економічне обґрунтування проекту, в тому числі розроблено три варіанти реалізації проекту та надано перелік всіх необхідних заходів по кожному з варіантів;
  • Підібрано технологічне і допоміжне обладнання, що забезпечує найбільш раціональний фінансовий план проекту;
  • Визначено фінансово-економічні показники проекту з урахуванням наявних ризиків;
  • Виконані SWOT і PESTEL аналізи проекту;
  • Розроблено детальна бізнес-модель проекту;
  • На підставі розробленої бізнес-моделі запропоновано оптимальні рішення з концепції будівництва електростанції на біомасі.
 

Ключові напрямки діяльності Авенстон

Промислові сонячні електростанції

Будуємо мережеві промислові сонячні електростанції для роботи по "зеленому" тарифу або продажу електроенергії через систему аукціонів. Наземні сонячні електростанції "під ключ" - проект, генпідряд, підключення до мереж.
Дізнатися більше

Комерційні сонячні електростанції

З 2010 року виконуємо повний комплекс робіт по розробці проєктів, будівництву та сервісному обслуговуванню сонячних фотоелектричних електростанцій всіх типів. Величезний практичний досвід будівництва сонячних електростанцій для бізнесу.
Дізнатися більше

Плавучі сонячні електростанції

Ми пропонуємо всі необхідні послуги та інноваційні рішення для впровадження плавучих сонячних електростанцій (FPV) в Європі та на Близькому Сході. Технічні консультації, проектування та послуги EPC під ключ.
Дізнатися більше

Системи накопичення електроенергії

Повний спектр послуг по впровадженню технологій зберігання енергії (BESS) для сонячних електростанцій та інших об'єктів ВДЕ, промисловості і комерційного сектора. Девелопмент, проєктування, будівництво та введення в експлуатацію.
Дізнатися більше

Інженерні системи та мережі

Зовнішнє та внутрішнє електропостачання; освітлення і відеоспостереження; опалення, вентиляція і кондиціонування. Проектування, монтажні та пусконалагоджувальні роботи будь-якої складності. Супровід проектів та впровадження рішень "під ключ".
Дізнатися більше

Системи резервного живлення та ДБЖ

Надаємо послуги з встановлення сучасних джерел безперервного та резервного живлення для комерційних підприємств. Проєктування, встановлення і сервіс ДБЖ малої та середньої потужності. Резервні системи електропостачання.
Дізнатися більше

Обладнання для сонячних електростанцій

Авенстон має багаторічний досвід у постачанні обладнання і матеріалів на будівельні майданчики проєктів ВДЕ. Вартість обладнання та вибір оптимального графіка доставки можуть бути ефективно оптимізовані фахівцями нашої компанії.
Дізнатися більше

Експлуатація і сервіс

Подовжуємо термін служби об'єктів ВДЕ, збільшуємо їхню прибутковість, оптимізуємо продуктивність та експлуатаційну доступність, знижуємо операційні витрати. Планове та позапланове технічне обслуговування, гарантія, сервіс.
Дізнатися більше