Котельня на біомасі

Реконструкція котельні на біомасі в Київській області. Теплова потужність першої черги електростанції становить 500 кВт, а другої черги – 1,5 МВт. В якості біомаси передбачається використання тріски та пелетованих агропромислових залишків. Розроблено детальне техніко-економічне обгрунтування проекту “Реконструкція котельні на біомасі тепловою потужністю 2 МВт”. 

В рамках даного проекту нами були виконані наступні роботи:

  • Проведено обстеження об’єкта та виконано збір вихідних даних.
  • Виконано аналіз порівняльних характеристик різних видів біопалива, отримані і проаналізовані пропозиції постачальників сировини і варіанти з доставки та зберігання біопалива.
  • Пошук обладнання для спалювання обраного виду палива, отримання і аналіз пропозицій виробників і постачальників устаткування за кількома варіантами реконструкції котельні:
    • реконструкція котельні з переходом на тверде біопаливо;
    • частковий перехід на біопаливо для покриття базової частини графіка теплових навантажень, пікові навантаження покриваються газовим котлом.
  • Визначено фінансово-економічні показники проекту з урахуванням наявних ризиків.
  • Підготовлена фінансова модель по вибраному варіанту реконструкції об’єкта.

Авенстон надає повний спектр послуг, починаючи від виконання техніко-економічних обґрунтувань і розробки бізнес-планів проектів і закінчуючи будівництвом біоенергетичних проектів. Ми враховуємо всі особливості конкретного проекту, ставлячи за мету в першу чергу вирішення поставленого завдання на максимально високому технічному рівні та з найбільш оптимальним співвідношенням вартості та якості.

 

Ключові напрямки діяльності Авенстон

Промислові сонячні електростанції

Будуємо мережеві промислові сонячні електростанції для роботи по "зеленому" тарифу або продажу електроенергії через систему аукціонів. Наземні сонячні електростанції "під ключ" - проект, генпідряд, підключення до мереж.
Дізнатися більше

Комерційні сонячні електростанції

З 2010 року виконуємо повний комплекс робіт по розробці проєктів, будівництву та сервісному обслуговуванню сонячних фотоелектричних електростанцій всіх типів. Величезний практичний досвід будівництва сонячних електростанцій для бізнесу.
Дізнатися більше

Плавучі сонячні електростанції

Ми пропонуємо всі необхідні послуги та інноваційні рішення для впровадження плавучих сонячних електростанцій (FPV) в Європі та на Близькому Сході. Технічні консультації, проектування та послуги EPC під ключ.
Дізнатися більше

Системи накопичення електроенергії

Повний спектр послуг по впровадженню технологій зберігання енергії (BESS) для сонячних електростанцій та інших об'єктів ВДЕ, промисловості і комерційного сектора. Девелопмент, проєктування, будівництво та введення в експлуатацію.
Дізнатися більше

Інженерні системи та мережі

Зовнішнє та внутрішнє електропостачання; освітлення і відеоспостереження; опалення, вентиляція і кондиціонування. Проектування, монтажні та пусконалагоджувальні роботи будь-якої складності. Супровід проектів та впровадження рішень "під ключ".
Дізнатися більше

Системи резервного живлення та ДБЖ

Надаємо послуги з встановлення сучасних джерел безперервного та резервного живлення для комерційних підприємств. Проєктування, встановлення і сервіс ДБЖ малої та середньої потужності. Резервні системи електропостачання.
Дізнатися більше

Обладнання для сонячних електростанцій

Авенстон має багаторічний досвід у постачанні обладнання і матеріалів на будівельні майданчики проєктів ВДЕ. Вартість обладнання та вибір оптимального графіка доставки можуть бути ефективно оптимізовані фахівцями нашої компанії.
Дізнатися більше

Експлуатація і сервіс

Подовжуємо термін служби об'єктів ВДЕ, збільшуємо їхню прибутковість, оптимізуємо продуктивність та експлуатаційну доступність, знижуємо операційні витрати. Планове та позапланове технічне обслуговування, гарантія, сервіс.
Дізнатися більше