Котельня на біомасі

Реконструкція котельні на біомасі в Київській області. Теплова потужність першої черги електростанції становить 500 кВт, а другої черги – 1,5 МВт. В якості біомаси передбачається використання тріски та пелетованих агропромислових залишків. Розроблено детальне техніко-економічне обгрунтування проекту “Реконструкція котельні на біомасі тепловою потужністю 2 МВт”. 

В рамках даного проекту нами були виконані наступні роботи:

  • Проведено обстеження об’єкта та виконано збір вихідних даних.
  • Виконано аналіз порівняльних характеристик різних видів біопалива, отримані і проаналізовані пропозиції постачальників сировини і варіанти з доставки та зберігання біопалива.
  • Пошук обладнання для спалювання обраного виду палива, отримання і аналіз пропозицій виробників і постачальників устаткування за кількома варіантами реконструкції котельні:
    • реконструкція котельні з переходом на тверде біопаливо;
    • частковий перехід на біопаливо для покриття базової частини графіка теплових навантажень, пікові навантаження покриваються газовим котлом.
  • Визначено фінансово-економічні показники проекту з урахуванням наявних ризиків.
  • Підготовлена фінансова модель по вибраному варіанту реконструкції об’єкта.

Авенстон надає повний спектр послуг, починаючи від виконання техніко-економічних обґрунтувань і розробки бізнес-планів проектів і закінчуючи будівництвом біоенергетичних проектів. Ми враховуємо всі особливості конкретного проекту, ставлячи за мету в першу чергу вирішення поставленого завдання на максимально високому технічному рівні та з найбільш оптимальним співвідношенням вартості та якості.

1 МВт – за змінним струмом чи постійним? Роз’яснення НКРЕКП

Компанія АВЕНСТОН отримала лист-роз’яснення від НКРЕКП важливого для інвесторів питання щодо механізму обрахунку встановленої потужності для об’єктів, що виробляють електричну енергію з енергії сонця та належать юридичним особам.
Дізнатися більше

Зміни у світовій енергетиці неминучі

Дані про розвиток світової енергетики включно з відновлюваними джерелами енергії (ВДЕ), отримані в середині 2018 року, свідчать, що досягнуто важливої віхи – встановлена генеруюча потужність енергії із сонця і вітру перевищує один терават.
Дізнатися більше

Електробум. Сонячні заправки та «зелений» бізнес

Зменшення вартості EV-батарей та ESS призведе до зниження ціни електрокарів, а наявність мережі зарядних станцій з ESS та PV-модулями допоможе розв’язати проблему небалансів генерації на всіх рівнях та «озеленити» використання електромобілів.
Дізнатися більше

Агрівольтаїка – синергія Землі і Сонця

З розвитком PV-технологій, агрівольтаїка стає мейнстрімом і відкриває нові, небачені раніше перспективи розвитку товарного с/г виробництва з одночасним вирішенням проблем енергозабезпечення цих процесів. І не тільки їх.
Дізнатися більше