Котельня на біомасі

Реконструкція котельні на біомасі в Київській області. Теплова потужність першої черги електростанції становить 500 кВт, а другої черги – 1,5 МВт. В якості біомаси передбачається використання тріски та пелетованих агропромислових залишків. Розроблено детальне техніко-економічне обгрунтування проекту “Реконструкція котельні на біомасі тепловою потужністю 2 МВт”. 

В рамках даного проекту нами були виконані наступні роботи:

  • Проведено обстеження об’єкта та виконано збір вихідних даних.
  • Виконано аналіз порівняльних характеристик різних видів біопалива, отримані і проаналізовані пропозиції постачальників сировини і варіанти з доставки та зберігання біопалива.
  • Пошук обладнання для спалювання обраного виду палива, отримання і аналіз пропозицій виробників і постачальників устаткування за кількома варіантами реконструкції котельні:
    • реконструкція котельні з переходом на тверде біопаливо;
    • частковий перехід на біопаливо для покриття базової частини графіка теплових навантажень, пікові навантаження покриваються газовим котлом.
  • Визначено фінансово-економічні показники проекту з урахуванням наявних ризиків.
  • Підготовлена фінансова модель по вибраному варіанту реконструкції об’єкта.

Авенстон надає повний спектр послуг, починаючи від виконання техніко-економічних обґрунтувань і розробки бізнес-планів проектів і закінчуючи будівництвом біоенергетичних проектів. Ми враховуємо всі особливості конкретного проекту, ставлячи за мету в першу чергу вирішення поставленого завдання на максимально високому технічному рівні та з найбільш оптимальним співвідношенням вартості та якості.

Нові технології у виробництві фотоелектричних модулів

За останні кілька років технології виробництва фотоелектричних модулів досить сильно змінилися. Тож наразі ми маємо складний ринок, наповнений продукцією з різними параметрами та властивостями. Ми підготували корисний матеріал, який допоможе потенційним інвесторам не зробити помилок.
Дізнатися більше

Діджиталізація в енергосекторі – можливості та технології

Чому наразі так багато покладається на використання цифрових технологій в енергетиці? Чи не є це новою «улюбленою лялькою», з якою нам пропонують погратися величезні IT-корпорації, що мають майже необмежені світові фінансові можливості та глобальний вплив?
Дізнатися більше

Геотермальні електростанції: переваги та недоліки

Деякі дослідники вважають, що геотермальна енергія зрештою буде складати близько 1/6 від світового енергопостачання, інші ж, навпаки, дають їй мінімальний шанс на подальше існування... Чи інвестувати в будівництво геотермальної електростанції – вибір за вами.
Дізнатися більше

Застосування сонячних батарей для підприємств торгівлі

У зв'язку з постійним підвищенням енергетичних тарифів, жорсткістю вимог екологічного характеру до роботи підприємств, що виробляють електроенергію традиційними способами, все більшого поширення в світі набуває використання відновлюваних джерел електрики.
Дізнатися більше