Наземна сонячна електростанція “Біла”

Наземна сонячна електростанція «Гальжбіївська» (проект «Біла») побудована в 2012-2013 роках в с. Біла, Вінницької області. Сонячна електростанція (СЕС) розміщується на земельній ділянці площею 3 га. Загальна потужність електростанції становить 1 431 кВт. Розрахункова річна генерація наземної електростанції становить 1 515 МВт*год. Електроенергія, яку відтепер буде виробляти ця сонячна електростанція, може забезпечити потреби 1100 середніх домогосподарств сільської місцевості. Даний об’єкт побудований з метою виробництва екологічно чистої електроенергії з подальшим її продажем в мережу за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція була спроектована і введена компанією Рентехно, яка виступила в проекті в якості ЕРСМ-підрядника.

Генерація електроенергії відбувається за рахунок стрінгових інверторів SMA, а також мультикристалічних кремнієвих модулів. До інверторів підключено по 76 фотоелектричних модулів (ФЕМ) сумарною потужністю 17,86 кВт. Всі ФЕМ розділені на 4 паралельні групи з 19 модулів, з’єднаних послідовно. Така конфігурація забезпечує оптимальну роботу фотоелектричної станції. Сонячні панелі генерують електроенергію постійного струму. Ця енергія надходить на інвертори і перетворюється в енергію змінного струму. Далі електроенергія з інвертора надходить на КТП, де підвищується до напруги 10 кВ і передається в мережу.

При будівництві сонячної електростанції «Гальжбіївська» було використано наступне обладнання:

 • Полікристалічні  сонячні панелі YINGLI SOLAR YL 235 P-29b потужністю 235 кВт — 6156 шт.
 • Інвертори мережеві On-grid SМА ST17000TL — 81 шт.
 • Комплект металоконструкцій для наземного монтажу сонячних панелей — 162 шт.
 • КТП 0,4/10 – 630 кВА — 2 шт.,
 • КТП 0,4/10 – 250 кВА — 1 шт.
 • Щити електротехнічні ШР — 11 шт.,
 • Щит освітлення для власних потреб — 1 шт.
 • Система моніторингу та контролю сонячної електростанції SUNNY Webbox

Деталі проєкту:

 • Статус – введена в експлуатацію
 • Потужність – 1,431 МВт
 • Площа ФЕС – 3,0 га
 • Тип модулів – мульті-Si
 • Тип опор – фіксовані

Наші послуги:

 • 3D-моделювання затемнень,
 • Моделювання вироблення електроенергії в PVSIST,
 • Розробка проекту технологічної частини ФЕС,
 • Поставка обладнання та матеріалів,
 • Навчання підрядників з монтажу обладнання,
 • Шеф-монтаж і пусконалагоджувальні роботи,
 • Гарантійне обслуговування об’єкта

Сонячні електростанції – це одна з ключових компетенцій для компаній, що входять в групу Авенстон. Ми надаємо будь-які необхідні послуги для проєктів сонячної енергетики, починаючи від супроводу етапу девелопменту і закінчуючи сервісним обслуговуванням вже побудованих фотоелектричних станцій або систем. У нашому портфоліо – велика кількість спроєктованих і побудованих промислових сонячних електростанцій, комерційних сонячних електростанцій, а також – проєкти в суміжних сферах.

 

Ключові напрямки діяльності Авенстон

Промислові сонячні електростанції

Будуємо мережеві промислові сонячні електростанції для роботи по "зеленому" тарифу або продажу електроенергії через систему аукціонів. Наземні сонячні електростанції "під ключ" - проект, генпідряд, підключення до мереж.
Дізнатися більше

Комерційні сонячні електростанції

З 2010 року виконуємо повний комплекс робіт по розробці проєктів, будівництву та сервісному обслуговуванню сонячних фотоелектричних електростанцій всіх типів. Величезний практичний досвід будівництва сонячних електростанцій для бізнесу.
Дізнатися більше

Плавучі сонячні електростанції

Ми пропонуємо всі необхідні послуги та інноваційні рішення для впровадження плавучих сонячних електростанцій (FPV) в Європі та на Близькому Сході. Технічні консультації, проектування та послуги EPC під ключ.
Дізнатися більше

Системи накопичення електроенергії

Повний спектр послуг по впровадженню технологій зберігання енергії (BESS) для сонячних електростанцій та інших об'єктів ВДЕ, промисловості і комерційного сектора. Девелопмент, проєктування, будівництво та введення в експлуатацію.
Дізнатися більше

Системи резервного живлення та ДБЖ

Надаємо послуги з встановлення сучасних джерел безперервного та резервного живлення для комерційних підприємств. Проєктування, встановлення і сервіс ДБЖ малої та середньої потужності. Резервні системи електропостачання.
Дізнатися більше

Обладнання для сонячних електростанцій

Авенстон має багаторічний досвід у постачанні обладнання і матеріалів на будівельні майданчики проєктів ВДЕ. Вартість обладнання та вибір оптимального графіка доставки можуть бути ефективно оптимізовані фахівцями нашої компанії.
Дізнатися більше

Експлуатація і сервіс

Подовжуємо термін служби об'єктів ВДЕ, збільшуємо їхню прибутковість, оптимізуємо продуктивність та експлуатаційну доступність, знижуємо операційні витрати. Планове та позапланове технічне обслуговування, гарантія, сервіс.
Дізнатися більше

Допоміжні послуги

Компанія не тільки фокусується на реалізації проєктів "під ключ", але також надає деякі окремі послуги, серед яких - юридичний та технічний консалтинг, технічне моделювання, авторський нагляд, тощо.
Дізнатися більше