Приватні сонячні електростанції

В період з 2015 по 2016 рік компаніями, які входили в нашу группу, було побудовано сотні приватних сонячних електростанцій по всій Україні. Серед наших проєктів були дахові сонячні електростанції, системи BIPV, автомобільні навіси на сонячних батареях та наземні сонячні електростанцій для приватних домогосподарств.

Ми будували переважно мережеві сонячні електростанції для роботи по «зеленому» тарифу, але на замовлення клієнтів також розробляли та встановлювали гибридні PV рішення для резеревного енергозабезпечення будинків і споруд. Крім того, ми побудували певну кількість домашніх автономних сонячних електростанцій, а також – пересувні мобільні СЕС. Домашні сонячні електростанції від нашої компанії – це в першу чергу висока якість та надійність обладнання, підвищенна еффективність генерації електроенергії та подовжена гарантія на всю систему електроживлення.

З урахуванням конʼюктури ринку сонячної енергетики в 2017 році нами було прийнято стратегічне рішення о виході із сегменту домашніх сонячних електростанцій на користь роботи з промисловими СЕС та коммерційними сонячними електростанціями.