Реалізація трьох проєктів сонячних електростанцій

Група компаній АВЕНСТОН та РЕНТЕХНО розпочала виконання договору генерального підряду з проєктування та будівництва трьох нових сонячних електростанцій (СЕС) в центральних та південних регіонах України сумарною потужністю 10,5 МВт. Завершення та введення в експлуатацію об’єктів планується до кінця 2012 року. Сумарна встановлена ​​потужність портфеля проєктів, виконаних нами раніше становить 14 МВт.

Фахівцями компанії планується повністю завершити розробку проєктної документації до кінця червня. Крім того, наразі вже зібрані всі необхідні дозволи для початку будівництва. Проєкт передбачає використання полікристалічних сонячних модулів, зафіксованих на нерухомих металоконструкціях. Інвертори (центральні або лінійні) обираються в залежності від розміру конкретного проєкту. Всі три СЕС будуть підключені до мережі.

Для більш ефективної роботи по поточних проєктах було прийнято рішення розширити присутність нашої групи компаній в регіонах. Тому найближчим часом відбудеться відкриття філіалу у Херсоні, що дозволить підвищити контроль якісті послуг, що надаються.

***

Група компаній АВЕНСТОН та РЕНТЕХНО розпочала свою діяльність на ринку сонячної енергетики України у 2007 році під брендом SolarUA. Ми виробляли фотоелектричні компоненти для проєктів України і США. З 2010 року була утворена РЕНТЕХНО, яка розпочала виконання генеральних підрядів з проєктування та будівництва сонячних електростанцій. Після прийняття закону про «зелений» тариф у 2011 році компанія сфокусувала діяльність на виконанні проєктів промислових електростанцій. Пізніше ми заснували РЕНТЕХНО ПРАЙМ, яка зайнялася постачанням обладнання для споруджуваних об’єктів СЕС. У 2018 році в Україні почала активно розвиватися сонячна енергетика, нові виклики взяла на себе нова енергокомпанія АВЕНСТОН, об’єднавши досвід та навички десяти років роботи у сфері відновлюваної енергетики.

Фактори привабливості української сонячної енергетики для іноземних і вітчизняних інвесторів

Україна - одна з небагатьох країн в Європі, в якій діє відносно високий зелений тариф, за яким держава викуповує всю електроенергію, вироблену на сонячних електростанціях.
Дізнатися більше

Сонячна генерація: прогнози зростання

Нові аналітичні дані за результатами глобального розвитку ВДЕ в 2018 р. примусили вчених змінити свої попередні прогнози. Електрогенерація на PV-станціях невдовзі стане не тільки ключовим вкладником у загальне виробництво електроенергії, але ще й головним сегментом всієї глобальної енергосистеми.
Дізнатися більше

Імплементація ВДЕ: автономні та мережеві рішення

За останнє десятиріччя розвиток відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) відбувався темпами, що випереджували будь-які інші джерела енергії. Насьогодні ВДЕ досягли певного рівня зрілості та більшої фінансової привабливості, аніж традиційні технології.
Дізнатися більше

Юридичні аспекти будівництва наземних СЕС

Будівництво наземних сонячних електростанцій потребує отримання дозвільної документації та документів, що підтверджують введення об’єкта в експлуатацію. Проєктування та будівництво таких об’єктів здійснюється у визначеному законом порядку.
Дізнатися більше