Кропивницький: початок будівництва електростанції

Наша компанія продовжує серію проектів з будівництва промислових сонячних електростанцій. Так влітку 2019 року ми розпочали будівництво мережевої сонячної електростанції потужністю 3,166 МВт, що буде розташована на земельній ділянці площею 6 га. Наша компанія виконала розробку проєктної документації та супроводжує проєкт в якості генерального підрядника. Введення в промислову експлуатацію даної сонячної електростанції заплановано на кінець 2019 року.

Основні технічні характеристики сонячної електростанції:

  • В проєктній документації передбачено використання вискоефективних сонячних фотоелектричних батарей виробництва компанії ZNSHINE (Китай) та німецьких мережевих сонячних інверторів SMA.
  • Загальна площа забудови складає 6 га.
  • Сонячна електростанція вироблятиме 3864 МВт-г електроенергії на рік, з плановим зменшенням даного показника не більше ніж на 0,8% щорічно.
  • Підключення сонячної електростанції до мережі місцевого Обленерго буде виконано кабельною лінією з класом напруги 10 кВ.

В даному проєкті Авенстон виступає розробником проєктної документації та генеральним EPC-підрядником. У зоні нашої відповідальності – виконання всього переліку робіт до введення сонячної електростанціях в експлуатацію, а також супровід усіх формальних питань, необхідних для отримання «зеленого» тарифу. Даний проєкт є продовженням багаторічної історії по будівництву об’єктів сонячної енергетики в регіоні. Авенстон – ваш надійний провідник у світ інвестицій в сонячні електростанції.

 

Корисні статті:

Яка площа потрібна для сонячної електростанції?

Одним з питань, яке може виникнути при плануванні майбутньої сонячної електростанції, є необхідна площа для розміщення панелей.
Дізнатися більше

Двосторонні сонячні модулі

Двосторонні сонячні модулі мають багато переваг перед традиційними сонячними панелями. Енергія може генеруватися за допомогою обох поверхонь двостороннього модуля, збільшуючи загальне вироблення енергії.
Дізнатися більше

ВДЕ та ринок електроенергетики – напередодні 2020 року

Ринок електроенергетики України перебуває в стані важливих змін, що передують глибинним трансформаціям у застосуванні «зеленого» тарифу для галузі ВДЕ в 2020 році. В якому стані наразі перебуває сектор ВДЕ України? Що сприяє та що заважає розвитку цієї галузі енергетики? Чи вповні Україна готова до енергетичної транзиції та декарбонізації енергетики?
Дізнатися більше

Вплив систем зберігання енергії на ВДЕ

В чому криється ключова проблема впровадження PV-генерації? Яким чином нейтралізувати вади змінюваної генерації (VRE) з відновлюваних джерел (ВДЕ)?
Дізнатися більше