Інтерв’ю CEO AVENSTON для Підсумки на ObozTV

29 жовтня 2019 року Генерального директора ТОВ AVENSTON було запрошено до прямого ефіру студії новин ПІДСУМКИ на ObozTV в якості експерта галузі альтернативної енергетики. Відбулась цікава дискусія про нагальні проблеми, ризики та можливості галузі альтернативної енергетики. Дмитро Васильович розвінчував міфи щодо “зеленої” енергетики, розказував про унікальну станцію, побудовану командою Авенстон без “жодної краплі” бетону, та про тенденції електрифікації та розподільчої генерації. Експерт поділився думками щодо підходу до розподілення квот, зменшення “зеленого” тарифу та того, як зміниться ринок сонячної генерації після впровадження аукціонів з 2020 року.

 

Корисні статті:

Сонячні симулятори – нові можливості для PV-бізнесу

Розвиток сонячної енергетики, що останнім часом потужно стимульований падінням вартості PV-компонентів, стикається з новим викликом. Досить важко достеменно оцінити привабливість розташування бізнес-проекту з PV-енергетики та обрати перспективну бізнес-модель для нього.
Дізнатися більше

Перспективи водневої енергетики

Енергоефективність та стійкість є двома важливими факторами, що сприяють переходу від нинішньої економіки, що базується на викопному паливі, до економіки замкнутого циклу, яка буде застосовувати найпередовіші енергетичні технологічні рішення нинішнього століття.
Дізнатися більше

Імплементація ВДЕ: автономні та мережеві рішення

За останнє десятиріччя розвиток відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) відбувався темпами, що випереджували будь-які інші джерела енергії. Насьогодні ВДЕ досягли певного рівня зрілості та більшої фінансової привабливості, аніж традиційні технології.
Дізнатися більше

Юридичні аспекти будівництва наземних СЕС

Будівництво наземних сонячних електростанцій потребує отримання дозвільної документації та документів, що підтверджують введення об’єкта в експлуатацію. Проєктування та будівництво таких об’єктів здійснюється у визначеному законом порядку.
Дізнатися більше