Нова СЕС на 1,3 МВт у Кропивницькій області

Командою групи компаній АВЕНСТОН та РЕНТЕХНО було виконано проєкт наземної сонячної електростанції «Іванівка» у Кропивницькій області. Ми виступили генеральним підрядником проєкту, що включало розробку проєктної документації, постачання обладнання та комплектуючих, а також будівельні та пусконалагоджувальні роботи.

Проєкт станції передбачав використання полікристалічних сонячних модулів потужністю 250 Вт кожен, 40 лінійних трифазних інверторів з системою моніторингу роботи сонячної електростанції та 3 трансформаторні підстанції 0,4/10 кВт. Сумарна пікова потужність сонячних модулів досягла 1 331 кВт. Завдяки застосуванню спеціального ліцензійного програмного забезпечення та ретельної оптимізації всіх складових при проєктуванні об’єкта, ми збільшили річний рівень вироблення електроенергії.

солнечная электростанция

На даний час усе необхідне технологічне обладнання СЕС вже встановлено. Далі, в жовтні 2012 року, ми плануємо завершити пусконалагоджувальні роботи та під’єднати об’єкт до мережі 10 кВ. Крім того, до кінця 2012 року планується завершити проходження усіх формальних процедур для отримання «зеленого» тарифу.

***

Наша діяльність на ринку сонячної енергетики України почалася ще у 2007 році під брендом SolarUA. Компанія виробляла фотоелектричні компоненти для проєктів України та США. З 2010 року наша команда виконувала генеральні підряди з проєктування та будівництва СЕС, для чого була заснована РЕНТЕХНО. У 2011 році був прийнятий закон про «зелений» тариф що стало причиною зосередження компанії на виконанні проєктів промислових електростанцій. Йдучи назустріч потребам наших клієнтів, ми почали постачати обладнання для сонячних електростанцій, для чого було створено нову енергокомпанію РЕНТЕХНО ПРАЙМ. У 2018 році в Україні спостерігався стрибок в розвитку сонячної енергетики, нові виклики ринку взяла на себе компанія АВЕНСТОН, яка продовжила активну роботу по реалізації проєктів СЕС.

 

Корисні статті:

Хмарне майбутнє для PV-галузі України

Авторська колонка Дмитра Лукомського на платформі "Економічна правда" про "мінливу хмарність" української сонячної енергетики та нові горизонти розвитку галузі наступного року
Дізнатися більше

Сонячні електростанції типу “Схід-Захід”

У даній статті проведений детальний аналіз способу орієнтування сонячних панелей у складі СЕС одночасно на схід та захід, включно з визначенням їх переваг та особливостей.
Дізнатися більше

Україна – привабливий ринок для інвестицій

Інвестиції є основним локомотивом розвитку економіки. Найважливіший фактор, що впливає на їх збільшення, - формування в країні оптимального клімату для інвесторів.
Дізнатися більше

Прогноз генерації сонячними електростанціями

Прогноз обсягів генерації електроенергії сонячними станціями - це в першу чергу прогнозування кількості сонячної радіації, яку отримають сонячні панелі. У статті розглядаються кілька методів прогнозування генерації електрики сонячними електростанціями.
Дізнатися більше