Приватні сонячні електростанції

В період з 2015 по 2016 рік компаніями, які входили в нашу группу, було побудовано сотні приватних сонячних електростанцій по всій Україні. Серед наших проєктів були дахові сонячні електростанції, системи BIPV, автомобільні навіси на сонячних батареях та наземні сонячні електростанцій для приватних домогосподарств.

Ми будували переважно мережеві сонячні електростанції для роботи по «зеленому» тарифу, але на замовлення клієнтів також розробляли та встановлювали гибридні PV рішення для резеревного енергозабезпечення будинків і споруд. Крім того, ми побудували певну кількість домашніх автономних сонячних електростанцій, а також – пересувні мобільні СЕС. Домашні сонячні електростанції від нашої компанії – це в першу чергу висока якість та надійність обладнання, підвищенна еффективність генерації електроенергії та подовжена гарантія на всю систему електроживлення.

З урахуванням конʼюктури ринку сонячної енергетики в 2017 році нами було прийнято стратегічне рішення о виході із сегменту домашніх сонячних електростанцій на користь роботи з промисловими СЕС та коммерційними сонячними електростанціями.

 

 

Ключові напрямки діяльності Авенстон

Промислові сонячні електростанції

Будуємо мережеві промислові сонячні електростанції для роботи по "зеленому" тарифу або продажу електроенергії через систему аукціонів. Наземні сонячні електростанції "під ключ" - проект, генпідряд, підключення до мереж.
Дізнатися більше

Комерційні сонячні електростанції

З 2010 року виконуємо повний комплекс робіт по розробці проєктів, будівництву та сервісному обслуговуванню сонячних фотоелектричних електростанцій всіх типів. Величезний практичний досвід будівництва сонячних електростанцій для бізнесу.
Дізнатися більше

Плавучі сонячні електростанції

Ми пропонуємо всі необхідні послуги та інноваційні рішення для впровадження плавучих сонячних електростанцій (FPV) в Європі та на Близькому Сході. Технічні консультації, проектування та послуги EPC під ключ.
Дізнатися більше

Системи накопичення електроенергії

Повний спектр послуг по впровадженню технологій зберігання енергії (BESS) для сонячних електростанцій та інших об'єктів ВДЕ, промисловості і комерційного сектора. Девелопмент, проєктування, будівництво та введення в експлуатацію.
Дізнатися більше

Інженерні системи та мережі

Зовнішнє та внутрішнє електропостачання; освітлення і відеоспостереження; опалення, вентиляція і кондиціонування. Проектування, монтажні та пусконалагоджувальні роботи будь-якої складності. Супровід проектів та впровадження рішень "під ключ".
Дізнатися більше

Системи резервного живлення та ДБЖ

Надаємо послуги з встановлення сучасних джерел безперервного та резервного живлення для комерційних підприємств. Проєктування, встановлення і сервіс ДБЖ малої та середньої потужності. Резервні системи електропостачання.
Дізнатися більше

Обладнання для сонячних електростанцій

Авенстон має багаторічний досвід у постачанні обладнання і матеріалів на будівельні майданчики проєктів ВДЕ. Вартість обладнання та вибір оптимального графіка доставки можуть бути ефективно оптимізовані фахівцями нашої компанії.
Дізнатися більше

Експлуатація і сервіс

Подовжуємо термін служби об'єктів ВДЕ, збільшуємо їхню прибутковість, оптимізуємо продуктивність та експлуатаційну доступність, знижуємо операційні витрати. Планове та позапланове технічне обслуговування, гарантія, сервіс.
Дізнатися більше