Кропивницький: початок будівництва електростанції

Наша компанія продовжує серію проектів з будівництва промислових сонячних електростанцій. Так влітку 2019 року ми розпочали будівництво мережевої сонячної електростанції потужністю 3,166 МВт, що буде розташована на земельній ділянці площею 6 га. Наша компанія виконала розробку проєктної документації та супроводжує проєкт в якості генерального підрядника. Введення в промислову експлуатацію даної сонячної електростанції заплановано на кінець 2019 року.

Основні технічні характеристики сонячної електростанції:

  • В проєктній документації передбачено використання вискоефективних сонячних фотоелектричних батарей виробництва компанії ZNSHINE (Китай) та німецьких мережевих сонячних інверторів SMA.
  • Загальна площа забудови складає 6 га.
  • Сонячна електростанція вироблятиме 3864 МВт-г електроенергії на рік, з плановим зменшенням даного показника не більше ніж на 0,8% щорічно.
  • Підключення сонячної електростанції до мережі місцевого Обленерго буде виконано кабельною лінією з класом напруги 10 кВ.

В даному проєкті Авенстон виступає розробником проєктної документації та генеральним EPC-підрядником. У зоні нашої відповідальності – виконання всього переліку робіт до введення сонячної електростанціях в експлуатацію, а також супровід усіх формальних питань, необхідних для отримання «зеленого» тарифу. Даний проєкт є продовженням багаторічної історії по будівництву об’єктів сонячної енергетики в регіоні. Авенстон – ваш надійний провідник у світ інвестицій в сонячні електростанції.

 

Корисні статті:

Зелений тариф в Україні

"Зелений тариф" був офіційно введений в Україні в 2009 році. Основним зобов'язанням держави було викупити всю кількість електроенергії, виробленої з використанням відновлюваних джерел енергії (ВДЕ).
Дізнатися більше

Сонячні електростанції типу “Схід-Захід”

У даній статті проведений детальний аналіз способу орієнтування сонячних панелей у складі СЕС одночасно на схід та захід, включно з визначенням їх переваг та особливостей.
Дізнатися більше

Шлях Європи до чистої енергії

Енергетична криза в Європі та зростання кліматичних амбіцій відновили імпульс серед політиків до диверсифікації та декарбонізації енергетичної системи.
Дізнатися більше

Власне споживання сонячної електроенергії

Зниження вартості сонячних панелей зумовило зростання попиту на сонячні електростанції для власних потреб. Підприємства збільшують рентабельність продукції шляхом встановлення сонячних електростанцій для генерації енергії та живлення нею виробничого обладнання, освітлювальних приладів та інш.
Дізнатися більше