Сонячно-дизельні гібридні електростанції

Інтеграція фотоелектричних систем в існуючі дизельні енергосистеми дозволяє знизити витрати на паливо і гарантує ефективне електропостачання. Сонячно-дизельні гібридні системи забезпечують незалежність від зростання цін на дизельне паливо і знижують експлуатаційні та експлуатаційні витрати, особливо у віддалених районах, віддалених від електромережі.

схема солнечной электростанции

 

Генераторні установки є ключовим компонентом і створюють локальну мережу, подаючи електрику на підключення навантаження, наприклад, на промислові камери для важких умов експлуатації для видобутку або переробки сировини, а також для сільського господарства або опріснення води. Додаткові акумулятори можуть компенсувати коливання навантаження і опромінення, забезпечуючи запас при обертанні і оптимізуючи роботу дизель-генераторів.

Сонячна фотоелектрична гібридна система об’єднує вихідну потужність фотоелектричних модулів і дизельних генераторів. Система управління споживає енергію таким чином, щоб максимально збільшити навантаження на фотоелектричні систему і мінімізувати роботу дизельних генераторів.  За наявності кількох генераторів і досить енергії від фотоелектричного генератора, він повністю відключає деякі генератори, щоб мінімізувати витрату палива. Контролер економії палива має інтелектуальну систему управління енергоспоживанням. Цей контролер є ключовим компонентом пропонованої сонячної фотоелектричної гібридної установки. Будучи сполучною ланкою між дизель-генераторами, системою PV і навантаженням на установку, контролер економії палива буде здійснювати весь контроль за сонячної генерацією на основі вимог, в залежності від профілів навантаження і генерації.

Централізована гібридна фотоелектрично-дизельна електростанція
Централізована гібридна фотоелектрично-дизельна електростанція

Гібридні сонячно-дизельні системи можуть бути розширені на модульній основі в будь-який час і забезпечують надійне керування системою за допомогою дистанційного моніторингу.

Децентралізована гібридна фотоелектрично-дизельна електростанція
Децентралізована гібридна фотоелектрично-дизельна електростанція

Сонячно-дизельна гібридна система є розумним рішенням і ефективно використовує потенціал сонячної фотоелектричної генерації. Гібридна система потужністю 100 кВт допомагає знизити викиди приблизно на 150 тон на рік. В результаті села або промислові підприємства, що використовують гібридну систему, можуть заощадити тисячі літрів дизельного палива на рік і скоротити викиди CO2.

Послуги Авенстон у сонячній енергетиці

Якщо ви плануєте будівництво подібної сонячної електростанції, наші співробітники нададуть вам максимальну консалтингову підтримку. Ми пропонуємо послуги з передпроектних розрахунками, проектування, будівництва та сервісного обслуговування будь-яких сонячних електростанцій. Генеральний підряд в сонячній енергетиці від компанії Авенстон – гарантія високої ефективності реалізації вашого проекту. Звернувшись в компанію Авенстон, ви отримаєте максимальну технічну експертизу і повну експертну підтримку на всіх етапах проєктування, будівництва і експлуатації вашої сонячної електростанції.

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

 

   

  Ключові напрямки діяльності Авенстон

  Промислові сонячні електростанції

  Будуємо мережеві промислові сонячні електростанції для роботи по "зеленому" тарифу або продажу електроенергії через систему аукціонів. Наземні сонячні електростанції "під ключ" - проект, генпідряд, підключення до мереж.
  Дізнатися більше

  Коммерційні сонячні електростанції

  З 2010 року виконуємо повний комплекс робіт по розробці проєктів, будівництву та сервісному обслуговуванню сонячних фотоелектричних електростанцій всіх типів. Величезний практичний досвід будівництва сонячних електростанцій для бізнесу.
  Дізнатися більше

  Плавучі сонячні електростанції

  Ми пропонуємо всі необхідні послуги та інноваційні рішення для впровадження плавучих сонячних електростанцій (FPV) в Європі та на Близькому Сході. Технічні консультації, проектування та послуги EPC під ключ.
  Дізнатися більше

  Системи накопичення електроенергії

  Повний спектр послуг по впровадженню технологій зберігання енергії (BESS) для сонячних електростанцій та інших об'єктів ВДЕ, промисловості і комерційного сектора. Девелопмент, проєктування, будівництво та введення в експлуатацію.
  Дізнатися більше