Девелопмент інвестиційних проєктів

Наша компанія проводить девелопмент власних проєктів. Наша задача полягає в виконанні необхідних дій та отриманні всіх потрібних документів, які дозволяють розпочати будівництво, а саме – відведення земельної ділянки, отримання містобудівних умов та обмежень, отримання технічних умов щодо підключення об’єкту до мереж, розробка проєктної документації та отримання дозволу на початок будівництва. Наша мета полягає не тільки в девелопменті, а також і в подальшому будівництві таких проєктів як самостійно, так і разом з партнерами.

Авенстон пропонує потенційними інвесторам залучатися до наших проєктів будь-яких стадіях девелопменту та реалізовувати їх з нами. Ми готові фінансувати проекти разом з партнерами, гарантуючи тим самим нашу максимальну залученість та досягнення найкращого результату з мінімальним ризиком. Ми відкриті до будь-яких форм партнерства, направлених на досягнення взаємовигідних результатів.

Бізнес-проект “Розплідник Нівакі”

Ми шукаємо операційного партнера для спільної реалізації проекту з організації розплідника Нівакі в Київській області.
Дізнатися більше

Спортивно-стрілецький клуб “007”

Стрілецький клуб "007" - це заміський клуб спорту та відпочинку, розташований в 10 км від Києва по Одеській трасі, включає в себе 7 тирів різної конфігурації і призначення, а також відкритий майданчик для пейнтболу, майданчик для воркаута і смугу перешкод, інтерактивний лазерний тир для дітей, невелике лучне поле, спортивний комплекс, Wellness центр, ресторан і готель.
Дізнатися більше

Готельно-ресторанний комплекс ME&WE

Ідея даного девелоперського проекту полягає в будівництві унікального готельно-ресторанного комплексу естетичного відпочинку. Головна мета - створення такої атмосфери, яка дозволила б відвідувачам втратити почуття часу, відчути відчуженість від усього, повністю розслабитися і залишитися наодинці з самим собою.
Дізнатися більше

Будівництво комплексу Avenston RE Hub

Проект будівництва власного адміністративно-офісного комплексу з сучасним простіром для проведення різноманітних бізнес-подій розпочато компанією в 2019 році. Площа ділянки складає 1,6 га.
Дізнатися більше