Сонячні навіси, зарядні станції та автопаркінги

Одним з популярних застосувань сонячних батарей є навіси для автомобільних парковок. Все частіше такі сонячні навіси об’єднуються із зарядними станціями для електромобілів, що дозволяє істотно розширити функціональність парковок.

З точки зору застосування, електроенергія, яку генерують такі сонячні парковки, може бути передана в мережу, безпосередньо використана для власних потреб або накопичена в акумуляторних батареях для для споживання в більш відповідний час.

Крім отримання дешевої і екологічно чистої електроенергії, сонячні навіси захищають людей і техніку від негативних погодних умов (дощ або сніг), забезпечують комфортне затінення від впливу прямих сонячних променів, а також привносять додаткову естетику в навколишнє міське середовище.

Фахівці Авенстон мають великий досвід в реалізації таких проектів і допоможуть вам розробити або підібрати найбільш оптимальне технічне рішення для сонячних парковок. Наші сонячні навіси об’єднують в собі як високоефективні технічні рішення, так і сучасні архітектурно-візуальні напрацювання. Ми самостійно проєктуємо навіси на базі сонячних батарей, а також виконуємо будь-які інші роботи по впровадженню проектів сонячної енергетики.