Сонячні навіси, зарядні станції та автопаркінги

Одним з популярних застосувань сонячних батарей є навіси для автомобільних парковок. Все частіше такі сонячні навіси об’єднуються із зарядними станціями для електромобілів, що дозволяє істотно розширити функціональність парковок. З точки зору застосування, електроенергія, яку генерують такі сонячні парковки, може бути передана в мережу, безпосередньо використана для власних потреб або накопичена в акумуляторних батареях для для споживання в більш відповідний час.

Сонячні батареї можуть також встановлюватися як на дахах СТО та АЗС, так і поруч із ними на наземних конструкціях або у вигляді різноманітних сонячних навісів, у тому числі тих, що виконують функцію критих парковок для автомобілів. Крім отримання дешевої і екологічно чистої електроенергії, сонячні навіси захищають людей і техніку від негативних погодних умов (дощ або сніг), забезпечують комфортне затінення від впливу прямих сонячних променів, а також привносять додаткову естетику в навколишнє міське середовище.

Використовуючи сонячні паркувальні конструкції, ви можете надати численні переваги кожному, хто припаркується на вашій території. Для клієнтів та співробітників навіс від сонця забезпечує тінь та прохолоду для припаркованих автомобілів, що може призвести до зниження споживання електроенергії та палива. Для підприємств енергія, вироблена сонячними навісами, часто призводить до зниження рахунків за електроенергію.

Залежно від свого розміру, сонячний навіс може генерувати більше енергії, ніж необхідно в даний день. У дні, коли виникає надлишок зеленої енергії, надлишок зберігається в електромережі будівлі на пізніший годинник, коли сонце сідає. BESS – це розумне рішення для зберігання енергії для більш пізнього споживання.

Виробляйте чисту електрику з навісом на сонячній енергії або навісом від сонця! Сонячні навіси для автомобілів дозволяють забезпечити тінь від сонця та укриття від дощу, одночасно збираючи екологічно чисту енергію для вашого бізнесу. Навіси для автомобілів із сонячними батареями ідеально підходять для компаній, які не можуть встановити сонячні панелі на своєму даху через напрям, до якого звернено будівлю, або якщо затінення є проблемою. Сонячні навіси часто можна розташувати так, щоб ви могли максимально ефективно використовувати сонячні батареї.

Ключові послуги Авенстон для рішень сонячної енергетики

Фахівці Авенстон мають великий досвід в реалізації таких проектів і допоможуть вам розробити або підібрати найбільш оптимальне технічне рішення для сонячних парковок. Наші сонячні навіси об’єднують в собі як високоефективні технічні рішення, так і сучасні архітектурно-візуальні напрацювання. Ми самостійно проєктуємо навіси на базі сонячних батарей, а також виконуємо будь-які інші роботи по впровадженню проектів сонячної енергетики. Крім проєктування та будівництва об’єктів сонячної енергетики Авенстон також займається прямими поставками обладнання (сонячі батареї, сонячні інвертори, кабелі, тощо), а також надає послуги по експлуатації та сервісному обслуговуванню (O&M) сонячних електростанцій. Повний перелік наших послуг в сонячній енергетиці ви зможете знайти у відповідному розділі цього веб-сайту. Звернувшись в компанію Авенстон, ви отримаєте максимальну технічну експертизу і повну експертну підтримку на всіх етапах проєктування, будівництва і експлуатації вашої сонячної електростанції.

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас