Наземні сонячні електростанції

Компанія АВЕНСТОН надає послуги генерального підряду в проектах будівництва наземних сонячних електростанцій. Ми пропонуємо інвесторам свою допомогу в проєктуванні, постачанні повного комплексу обладнання та матеріалів, а також виконанні будівельно-монтажних і пусконалагоджувальних робіт та подальшому обслуговування наземних ФЕС.

Ми надаємо послуги «під ключ» з будівництва сонячних електростанцій по всій території України. Ми готові запропонувати до установки як типовий проект сонячної електростанції, так і розробити індивідуальний варіант, в якому будуть враховані всі побажання замовника і особливості місця (об’єкта), де буде здійснюватися монтаж. Авенстон – це  реальний багаторічний досвід роботи на українському ринку сонячної енергетики! У вас є ідеї та бажання побудувати сонячну електростанцію в Україні – ми готові втілити їх в реальність!

Для комерційних цілей в Україні досить популярним є будівництво наземних сонячних електростанцій. Великий плюс в наземному розташуванні сонячних батарей полягає в тому в тому, що їх легко зорієнтувати строго на південь з оптимальним кутом нахилу по відношенню до поверхні землі, що дозволяє отримувати максимальну кількість сонячної енергії. Наземна електростанція може поетапно розширяться до будь-яких розмірів у міру надходження фінансування. Земля для будівництва сонячної електростанції може бути в як власності, так і в оренді. Також зручно виконувати монтаж і подальше сервісне обслуговування сонячних електростанцій, побудованих на землі.

Етапи будівництва наземних сонячних електростанцій

Серед послуг, що надаються компанією Авенстон в рамках реалізації бізнес-проектів будівництва наземних СЕС, можна виділити наступні етапи:

 • Допомога у виборі підходящої земельної ділянки;
 • Розробка найбільш оптимальної концепції реалізації проекту;
 • Передпроектні і інженерно-вишукувальні роботи;
 • Сприяння в отриманні Технічних умов для приєднання до зовнішніх електричних мереж;
 • Розробка робочого проекту будівництва наземної сонячної електростанції;
 • Підбір і постачання основного обладнання, матеріалів і комплектуючих;
 • Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи;
 • Введення об’єкта в експлуатацію;
 • Супровід процесів отримання ліцензії на виробництво електричної енергії, оформлення “зеленого” тарифу, підписання всіх необхідних договорів, необхідних для продажу електроенергії.

Терміни будівництва наземної сонячної електростанції визначаються багатьма факторами. В першу чергу – це поточний статус проекту, встановлена ​​потужність і тип сонячної електростанції. В середньому проектування займає 2-3 місяці, поставка обладнання – до 2 місяців, а будівництво – від 1 до 4 місяців. Ці етапи можуть частково перетинатися, скорочуючи загальну тривалість проекту. Однак, при плануванні графіка проекту будівництва промислової сонячної електростанції потрібно не забувати і обов’язково враховувати час на проходження бюрократичних узгоджувальних процедур, які можуть істотно вплинути на загальну тривалість виконання всіх етапів робіт. Звернувшись в компанію Авенстон, ви можете розраховувати, що всі етапи життєвого проекту будуть пройдені в максимально стислі терміни без шкоди для якості та бюджету.

Види наземних сонячних електростанцій

Виконуючи роботу генерального підрядника при будівництві наземної сонячної електростанції, Авенстон враховує всі індивідуальні особливості та побажання замовника. Пропоновані нами технічні рішення базуються на відомих світових брендах, які давно і офіційно працюють в Україні. Всі фахівці і підрядні організації, залучені в проектування та будівельно-монтажні роботи, мають багаторічний досвід роботи, постійно проходять навчання і тестування. Наші послуги не обмежуються лише деякими типами об’єктів сонячної енергетики. Ми проектуємо та успішно будуємо різні типи сонячних електростанцій:

 • Промислові сонячні електростанції від 1 МВт;
 • Коммерційні сонячні електростанції середньої та малої потужності (до 1 МВт);
 • Наземні сонячні електростанції для агропідприємств;
 • Наземні домашні сонячні електростанції;
 • Сонячні електростанції з фіксованим кутом розміщення сонячних батарей;
 • Сонячні електростанції із застосуванням трекерних систем стеження за сонцем;
 • Інші види наземних сонячних систем електропостачання.

Послгуи компанії Авенстон

Сонячні електростанції – це одна з ключових та багаторазово підтверджених на практиці компетенцій для компаній, що входять в групу Авенстон. Ми надаємо всі необхідні послуги для проєктів сонячної енергетики, починаючи від етапу девелопменту або передпроєктних вишукувань і закінчуючи сервісним обслуговуванням вже побудованих фотоелектричних станцій або систем. Всі етапи реалізації подібних проєктів виконуються нами самостійно або із залученням ретельно відібраних партнерів. В останньому випадку, всі ключові процеси управляються і контролюються штатними менеджерами проєктів Авенстон. В переліку наших сонячних проєктів є велика кількість спроєктованих і побудованих промислових сонячних електростанцій, комерційних сонячних електростанцій та домашніх сонячних електростанцій. Якщо у вас є плани по будівництву власної сонячної електростанції будь-якого типу і розміру, будь ласка, звертайтеся в компанію Авенстон. Ми з великим задоволенням допоможемо вам реалізувати ваш проєкт найоптимальнішим чином.