Сонячні електростанції для сільського господарства

Сонячні електростанції різного типу знаходять своє застосування в сільському господарстві. Дуже часто, є технічна можливість розмістити сонячні батареї безпосередньо на орних землях без шкоди для ведення основної діяльності по вирощуванню сільськогосподарської продукції. Наша компанія проектує і встановлює сонячні електростанції для сільськогосподарських підприємств будь-якого розміру і форми власності.

Фахівці нашої компанії мають унікальний багаторічний досвід по впровадженню рішень сонячної енергетики для фермерських господарств. Ми працювали і працюємо по всій території України, але більше всього фотоелектричних проєктів було впроваджено нами в Кіровоградській, Полтавській та Хмельницькій областях. Компанія Авенстон пропонує супровід проєктів ВДЕ за принципом ’all-in-one RE project provider’, починаючи з самих ранніх етапів. Дуже часто на початкових стадіях неможливо точно оцінити вартість і терміни реалізації проєкту, тому що багато з його параметрів ще невідомі або тільки обговорюються. Для складних проєктів необхідна спільна робота між замовником і генпідрядником. Основні етапи такого співробітництва для прикладу промислових сонячних електростанцій наведені нижче:

 1. Аудит майбутнього проєкту — вивчення всіх наявних на початковому етапі матеріалів по проєкту (документи на землю, дані про проведені інженерні вишукування, оцінка можливості підключення до мереж, інформація про погоду і інсоляцію, наявні технічні умови та обмеження).
 2. Узгодження вимог до об’єкту (перелік основного обладнання або вимоги до нього, потужність майбутньої сонячної електростанції, етапність будівництва і введення в експлуатацію, перелік робіт і послуг підрядника, тощо).
 3. Підготовка комерційної пропозиції і календарного плану виконання робіт.
 4. Підготовка та аналіз фінансової моделі проєкту.
 5. Підписання договору генерального підряду.
 6. Збір та уточнення передпроєктних вихідних даних.
 7. Розробка і погодження робочого проєкту, проходження експертизи ПД.
 8. Отримання необхідних дозволів для початку будівельних робіт.
 9. Поставка обладнання.
 10. Будівельно-монтажні роботи.
 11. Технічне приймання об’єкта на відповідність проєктної документації.
 12. Підключення сонячної електростанції до мереж.
 13. Пусконалагоджувальні роботи і дослідна експлуатація.
 14. Оформлення ліцензій і «зеленого» тарифу.
 15. Експлуатація та моніторинг.
 16. Сервісне обслуговування.

У деяких випадках окремі пункти з наведеного вище переліку можуть бути відсутні або йти в іншій послідовності.

Наша компанія пропонує послуги з проєктування сонячних електростанцій для сільського господарства. Ми маємо великий практичний досвід в цій області. Також ми можемо не тільки проєктувати, а й побудувати вашу сонячну електростанцію. Авенстон – досвідчений генеральний підрядник в сфері сонячної енергетики, що підтверджується великим переліком вже реалізованих нами проектів.

Отримати Консультацію