Енергоефективні будинки та офіси

Компанія Авенстон пропонує послуги з електромонтажних робіт і енергоефективного будівництва об’єктів. Ми будуємо енергоефективні та пасивні будинки, офіси та інші комерційні споруди за індивідуальними проектами наших замовників.

Будівництво енергозберігаючих будинків передбачає свої особливості та нюанси. Залежно від специфіки споруди, можна умовно класифікувати кілька основних різновидів таких об’єктів:

 • Будинки низького енергоспоживання. Використовують мінімум удвічі менше енергії, ніж типові споруди, що відповідають чинним нормам енергоспоживання.
 • Будинки з ультранизьким енергоспоживанням. Використовують на 70-90% менше енергії, ніж типові. Відповідають найвищим стандартам і фактично не впливають на навколишнє середовище. Саме такою технологією є надсучасна технологія пасивних будинків.
 • Будинки, які генерують енергію. Повністю покривають власні потреби, а залишки енергії можуть бути продані місцевій енергокомпанії.
 • Будинки з нульовим викидом CO2, які повністю забезпечують себе енергією з поновлюваних джерел, компенсуючи тим самим всі витрати на опалення, кондиціонування, освітлення, водопостачання, вентиляцію та електроприлади.

Основна особливість, яка об’єднує ці технології – комплексний підхід, який необхідний від початку проектування до введення будівлі в експлуатацію. Саме це – основна причина, по якій краще відразу довірити будівництво і нагляд фахівцям, які будуть супроводжувати процес від самої підготовки і до кінця.

При проектуванні енергоефективних інженерних систем Авенстон тісно співпрацює з визнаними лідерами українського та європейського ринку з багаторічним досвідом роботи в галузі проектування. При необхідності наші фахівці можуть виконати технічний аудит наявного у вас проекту і запропонувати шляхи для підвищення енергоефективності передбачених в ньому систем.

Для створення комфортного мікроклімату всередині приміщень, компанія пропонує використання систем водяного обігріву/охолодження. Такі низькотемпературні системи рівномірно розподіляють тепло по всій поверхні підлоги, забезпечуючи тим самим максимальний комфорт і скорочуючи споживання енергії. Постійний приплив свіжого повітря в усі приміщення будинку і відтік використаного забезпечує система вентиляції з рекуперацією тепла. Завдяки своєму багаторічному практичному досвіду в суміжних сферах Авенстон ефективно використовує відновлювані природні ресурси і максимально знижує викиди шкідливих речовин. Завдяки встановленню спеціалізованого обладнання ми пропонуємо максимально використовувати енергію сонячного випромінювання, що дозволить в ряді випадків досягати негативного рівня споживання енергії.

Будівля, побудована відповідно до сучасних стандартів енергоефективності, дозволяє заощадити істотну частку від звичайних витрат на енергоносії. Нові технології економлять величезну кількість енергії і ресурсів. При цьому загальні показники температури, сприятливого мікроклімату, вологості повітря виявляються на порядок вище загальноприйнятих і регулюються власником приміщення. Головна мета зведення енергоефективного будинку – зробити витрати мінімальними.

Основні принципи енергоефективного будівництва наступні:

 • Нарощування теплоізоляційного шару;
 • Проста форма покрівлі та периметра будівлі;
 • Використання теплих, екологічних матеріалів;
 • Створення ефективної системи вентиляції;
 • Використання природної відновлюваної енергії;
 • Правильна орієнтація будівлі по сторонах світу;
 • Контроль і виключення «містків холоду»;
 • Максимальне використання сучасних технологій і рішень.

Наші енергоефективні послуги

Будівництво екологічних будівель «під ключ» – комплексна послуга від компанії Авенстон, яка позбавляє майбутніх власників від багатьох турбот. Всі робочі процеси і контроль над їх виконанням візьмуть на себе наші досвідчені фахівці, а замовник тільки заздалегідь погоджує деталі проекту. Енергозберігаючий будинок або офіс під ключ – це не тільки просте, але і економічно обґрунтоване рішення. Авенстон є генеральним підрядником і координатором при будівництві енергоефективних об’єктів. Також ми можемо надати підтримку щодо окремих послуг і систем як, наприклад, розробка комплексної інженерної інфраструктури, внутрішні електромонтажні роботи, тощо.

Будівництво будівель і споруд

Ми будуємо і модернізуємо різні види будівель і споруд для приватних і комерційних замовників. Серед об’єктів, які будувала або готова побудувати наша компанія: приватні будинки, дачі, котеджі, логістичні склади, промислові цехи, ангари, магазини, автозаправні станції, автомийки, СТО, сільськогосподарські ферми (пташники, корівники, тощо), елеватори, навіси різних типів, офісні будівлі, кінотеатри і багато іншого. Ми працюємо з усіма видами фундаментів і застосовуємо різні будівельні технології в залежності від вимог проектної документації.

Компанія Авенстон має великий практичний досвід будівництва будівель і споруд для потреб підприємств електроенергетики і сільського господарства. Наш відділ капітального будівництва укомплектований усіма необхідними фахівцями, які мають необхідні дозволи і допуски. Діюча будівельна ліцензія дозволяє нам виконувати велику кількість будівельно-монтажних робіт і надавати супутні послуги. Інженери-проектувальники, керівники, монтажники та інший персонал компанії мають необхідну кваліфікацію і багаторічний досвід будівельних робіт.