Рішення та системи

Інновації та ефективність

Авенстон - українська група компаній, які спеціалізуються на інвестиціях і впровадженні проєктів на базі відібраних технологій відновлюваної енергетики та енергоефективних рішень. Ми постійно працюємо на підвищення технічної, екологічної та фінансової ефективності наших проєктів, ретельно розробляючи і впроваджуючи сучасні інженерні рішення. Авенстон забезпечує інновації, ефективність і можливості шляхом комбінації практичного досвіду, глибокого знання секторів відновлюваної енергетики та енергоефективності, а також розуміння динаміки ринку.

 

Галузева експертиза Авенстон поширюється на такі сфери як сонячна енергетика, електроенергетика, інженерія та деякі інші. Ми проєктуємо, монтуємо, будуємо і експлуатуємо такі об’єкти і системи як наземні сонячні електростанції, дахові сонячні електростанції, домашні сонячні електростанції, комерційні сонячні електростанції, системи зберігання енергії (BESS), системи електропостачання, системи освітлення і відеоспостереження, системи опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC), будуємо енергоефективні будівлі і споруди.

Рішення і системи від Авенстон використовують найсучасніші і перевірені технології відновлюваної енергетики та енергоефективності. Наші проєкти враховують як світові екологічні стандарти і норми, так і відповідають найвищим вимогам стандартів якості. У своїй діяльності ми фокусуємося на впровадженні проектів та управлінні активами в різних сферах бізнесу.

Cонячні електростанції

Авенстон з 2010 року виконує повний комплекс робіт по розробці проєктів, будівництву та сервісному обслуговуванню сонячних фотоелектричних електростанцій всіх типів. Величезний практичний досвід будівництва сонячних електростанцій.
Дізнатися більше

Інженерні системи та мережі

Зовнішнє та внутрішнє електропостачання; освітлення і відеоспостереження; опалення, вентиляція і кондиціювання. Проектування, монтажні та пусконалагоджувальні роботи будь-якої складності. Супровід проектів та впровадження рішень "під ключ".
Дізнатися більше

Системи накопичення електроенергії

Повний спектр послуг по впровадженню технологій зберігання енергії (BESS) для сонячних електростанцій та інших об'єктів ВДЕ, промисловості і комерційного сектора. Девелопмент, проєктування, будівництво та введення в експлуатацію.
Дізнатися більше

Енергоефективні будівлі та споруди

Компанія Авенстон пропонує послуги по електромонтажним роботам та енергоефективному будівництву об’єктів. Ми будуємо енергоефективні та пасивні будинки, офіси та інші комерційні споруди по індивідуальним проєктам замовників.
Дізнатися більше
Діяльність та послуги группи компаній Авенстон Дізнатись більше