Рішення сонячної енергетики від компанії АВЕНСТОН

Промислові мережеві ФЕС (“зелений” тариф)

Мережеві on-grid (тобто підключені до загальної мережі) сонячні фотоелектричні станції (найбільш часто зустрічаються і використовуються абревіатури – ФЕС, СЕС, в англомовних джерелах – PV power plants або простіше PV plants, а також PV farms) – один з видів електростанцій, що наразі активно розвиваються.
Дізнатися більше

Комерційні ФЕС для власного споживання

Комерційна сонячна електростанція для власного споживання — ефективне та прибуткове рішення для зниження витрат на енергопостачання. Реалізація проєкту відбувається протягом 2-4 місяців, а економія починається з першої хвилини запуску станції.
Дізнатися більше

Сонячна енергетика для сільського господарства

Фахівці нашої компанії мають унікальний багаторічний досвід по впровадженню рішень сонячної енергетики для фермерських господарств. Ми працювали і працюємо по всій території України, але більше всього фотоелектричних проєктів було впроваджено нами в Кіровоградській, Полтавській та Хмельницькій областях.
Дізнатися більше

Системи накопичення електроенергії

Компанія Авенстон пропонує повний спектр послуг по впровадженню технологій ESS для сонячних електростанцій та інших об’єктів.
Дізнатися більше

Системи BIPV та фасадні ФЕС

Наша компанія є генеральним підрядников в проєктах будівництва фасадних сонячних електростанцій та фотоелектричних систем, інтегрованих в будівлі (BIPV).
Дізнатися більше

Промислові сонячно-дизельні гібридні системи

Інтеграція фотоелектричних систем в існуючі дизельні енергосистеми дозволяє знизити витрати на паливо і гарантує ефективне електропостачання.
Дізнатися більше

Розробляємо та втілюємо високотехнологічні рішення сонячної енергетики. Основний напрямок АВЕНСТОН — це сонячні електростанції для бізнесу будь-яких типів та розмірів.

Наша високопрофесійна команда інженерів та проєктувальників виконує комплексні й складні проєкти повного циклу, починаючи з вступних стадій консалтингу та закінчуючи введенням в експлуатацію готового об’єкта.

Глибока експертиза у фотоелектричних модулях та мережевих інверторах, а також понад 10 років співпраці з провідними світовими виробниками обладнання, дозволяє нам розробляти надійні рішення з високою економічною ефективністю!

 

Етапи реалізації проєктів сонячної енергетики компанією АВЕНСТОН

  1. Передпроєктні роботи
  2. Проєктування
  3. Постачання обладнання на будівельний майданчик
  4. Будівництво та встановлення обладнання
  5. Введення в експлуатацію та навчання персоналу замовника
  6. Моніторинг та сервісне обслуговування