Системна інтеграція та впровадження інженерних рішень

Avenston Engineering спеціалізується на впровадженні проєктів на базі відібраних технологій відновлюваної енергетики та енергоефективних рішень. Ми постійно працюємо на підвищення технічної, екологічної та фінансової ефективності наших проєктів, ретельно розробляючи і впроваджуючи сучасні інженерні рішення. Avenston Engineering забезпечує інновації, ефективність і можливості шляхом комбінації практичного досвіду, глибокого знання секторів відновлюваної енергетики та енергоефективності, а також розуміння динаміки ринку.

Галузева експертиза Avenston Engineering поширюється на такі сфери як сонячна енергетика, електроенергетика, інженерія та деякі інші. Ми проєктуємо, монтуємо, будуємо і експлуатуємо такі об’єкти і системи як наземні сонячні електростанції, дахові сонячні електростанції, домашні сонячні електростанції, комерційні сонячні електростанції, системи зберігання енергії (BESS), системи електропостачання, системи освітлення і відеоспостереження, системи опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC), будуємо енергоефективні будівлі і споруди.

Наша група компаній активно співпрацює з провідними науково-дослідними установами та компаніями як в Україні, так і за кордоном, щоб досягти кінцевої мети – практичного застосування сучасних інноваційних технологій для ефективного перетворення ВДЕ у електричну та теплову енергію, відповідно до помірних рівнів капітальних витрат на будівництво такі об’єкти.

Сонячні електростанції

Команда Avenston Engineering з 2010 року виконує повний комплекс робіт по розробці проєктів, будівництву та сервісному обслуговуванню сонячних фотоелектричних електростанцій всіх типів. Величезний практичний досвід будівництва сонячних електростанцій.
Дізнатися більше

Інженерні системи та мережі

Зовнішнє та внутрішнє електропостачання; освітлення і відеоспостереження; опалення, вентиляція і кондиціювання. Проектування, монтажні та пусконалагоджувальні роботи будь-якої складності. Супровід проектів та впровадження рішень "під ключ".
Дізнатися більше

Зарядні станції для електромобілів

Авенстон Інжиніринг пропонує послуги з установки зарядних станцій для електромобілів. Ми монтуємо такі системи на АЗС, автостоянках торгових центрів, біля офісів, готелів, приватних будинків і в багатьох інших відповідних місцях.
Дізнатися більше

Системи накопичення електроенергії

Повний спектр послуг по впровадженню технологій зберігання енергії (BESS) для сонячних електростанцій та інших об'єктів ВДЕ, промисловості і комерційного сектора. Девелопмент, проєктування, будівництво та введення в експлуатацію.
Дізнатися більше

Трансформаторні підстанції та розподільчі пристрої

Ми надаємо послуги з проектування, будівництва та введення в експлуатацію трансформаторних підстанцій та розподільчих пристроїв по класу напруги 6, 10 і 35 кВ.
Дізнатися більше

Кабельні лінії середньої і високої напруги

Компанія Авенстон Інжиніринг займається проектуванням і прокладкою кабельних систем, а також здійснює необхідні приймально-здавальні випробування.
Дізнатися більше

Промислові будівлі та споруди

Наша група компаній надає послуги з комплексного супроводу будівельних проектів для комерційних і промислових замовників.
Дізнатися більше

Енергоефективні будинки та офіси

Ми проєктуємо та будуємо енергоефективні та пасивні будинки, офіси та інші комерційні споруди по індивідуальним проєктам замовників.
Дізнатися більше

Комплексне управління проектами

Спеціалізація підрозділу Avenston Engineering - це системна інтеграція і комплексне впровадження інженерних систем в сфері класичних технологій, відновлюваної енергетики та енергозбереження. Ми надаємо повний спектр послуг з проектування, будівництва та сервісу різних технічних рішень.

Рішення і системи від Avenston Engineering використовують найсучасніші і перевірені технології. Наші проекти враховують як світові екологічні стандарти і норми, так і відповідають найвищим вимогам стандартів якості.

Послуги в сонячній енергетиці

Ключовий та найбільш активний напрямок діяльності Авенстон - це реалізація проектів у сфері сонячної енергетики. Ми давно і успішно працюємо в цій галузі, надаючи повний спектр послуг з проектування, будівництва та сервісу сонячних електростанцій.
Дізнатися більше

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас