Постачання обладнання для сонячних електростанцій

Одне з пріоритетних завдань Авенстон – це надання максимально широкого переліку послуг з одних рук, що дозволяє нашим замовникам отримати найбільш ефективне рішення. При цьому важливим етапом є вибір відповідного обладнання, найбільш ефективно вирішального технічні завдання клієнта. Компанія Авенстон працює без участі довгих ланцюжків посередників, встановивши в більшості випадків прямі договірні відносини з виробниками обладнання. Це дозволяє нам не тільки надавати клієнтам найбільш привабливі умови по гарантії, але і забезпечувати конкурентні цінові пропозиції.

Відділ логістики та постачання компанії Авенстон має багаторічний досвід у плануванні та закупівлі, постачанні обладнання та матеріалів на будівельні майданчики проєктів ВДЕ. Підготовча робота з координації постачальників, вартість та вибір способів оплати доставки товару, узгодження з брокерськими та сертифікаційними органами в тарифах на надані послуги, вибір оптимального графіка доставки всіх цих робіт може бути ефективно виконана фахівцями нашої компанії. Працюючи з компанією Авенстон, ви отримуєте:

 • підготовка плану закупівель;
 • аналіз комерційних пропозицій від потенційних постачальників, включаючи розрахунок ризиків, пов’язаних із постачанням та обладнанням;
 • проведення тендерних процедур для вибору постачальника оптимальної продукції;
 • формування угод про постачання товарів та надання транспортних послуг;
 • вибір оптимального шляху та способу доставки обладнання та матеріалів;
 • прозора схема постачання обладнання;
 • моніторинг товарообігу від постачальника до місця доставки товару;
 • обізнана допомога у виборі брокерської компанії;
 • процедура митного оформлення;
 • максимальне пом’якшення ризиків, пов’язаних з логістикою та постачанням обладнання.

Авенстон тісно співпрацює з фінансовими організаціями, що працюють на ринку України. Наша фінансова дирекція розробила і пропонує ряд інструментів, спрямованих на зниження капітальних витрат клієнтів при будівництві комерційних сонячних електростанцій шляхом використання ефективних кредитних схем з конкурентною відсотковою ставкою, і ми підберемо найбільш раціональне рішення для вашого проєкту.

Сонячні батареї (фотоелектричні модулі)

Авенстон займається прямими поставками сонячних батарей від провідних виробників з усього світу. Ми більше 10 років працюємо з заводами Європи, Китаю та США, які входять до рейтингу Tier-1. В нас можливо купити сонячні батареї за найкращими цінами. Ефективність, гарантія та якість.
Дізнатися більше

Сонячні інвертори (on-grid, off-grid, hybrid)

Сонячні інвертори належать до найважливіших елементів будь-якої сонячної електростанції. Авенстон пропонує сонячні інвертори від провідних виробників. Сервіс та якість. На складі постійно наявний запас інверторів для оперативної заміни.
Дізнатися більше

Системи кріплення сонячних модулів для електростанцій

У компанії Авенстон ви можете отримати вичерпні консультації та замовити всі види комплектуючих для сонячних електростанцій, включаючи такий важливий функціональний елемент як стаціонарні опорні металоконструкції.
Дізнатися більше

Кабелі та конектори для сонячних електростанцій

У нас ви можете замовити будь-які види обладнання та комплектуючі для сонячних електростанцій, в тому числі — сонячний кабель та конектори для з’єднання сонячних модулів.
Дізнатися більше

 

Об’єднавши більше ніж десятирічний досвід експериментації проєктів у сфері сонячної енергетики, компанія Авенстон пропонує послугу по створенню продукції від ключових мірових виробників обладнання для сонячних електростанцій. Ми поставляємо на ринок України такі позиції, як сонячні модулі, сонячні інвертори, металоконструкції для наземної та кришної установки сонячних модулів, а також спеціалізований солнечний кабель і комплектуючі. Наші фахівці провели ретельний аналіз і відібрали найбільш надійних постачальників якісного фотоелектричного обладнання по кожному з напрямків діяльності нашої компанії. У будь-якому випадку, ми зможемо запропонувати вам найоптимальнішу комплектацію об’єкта обладнанням, з урахуванням специфіки місцевості та всіх ваших потреб. Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевненими в тому, що отримаєте абсолютно адекватний рівень витрат на обладнання і комплектуючі. За найбільш актуальними позиціями ми підтримуємо товарні запаси на складах компаній.

Гарантія на обладнання для сонячних електростанцій

Не секрет, що будівництво сонячних фотоелектричних станцій вимагає серйозних інвестицій і окупається протягом відносно тривалого терміну. Тому одним з найважливіших питань, якому ще на етапі проєктування варто приділити підвищену увагу — це умови гарантії від виробників обладнання. Гарантія поширюється на дефекти в матеріалах і обладнанні за умови виконання всіх експлуатаційних вимог виробників устаткування. Термін гарантії встановлюється окремо кожним виробником обладнання: звичайно стандартний гарантійний термін складає 10 років для сонячних модулів і 5 років для інверторів. Крім того, часто за додаткову плату можна придбати розширену гарантію, наприклад, 10 років для сонячних інверторів.

Гарантія на обладнання зазвичай не покриває прямі або непрямі збитки, які сталися з наступних причин:

 • неправильне використання або модифікація обладнання;
 • несанкціонований ремонт;
 • недостатня вентиляція обладнання;
 • збої, викликані зовнішнім впливом (наприклад, від перенапруги, блискавки, пожежі, впливу корозійних реагентів або солоною води, некваліфікована експлуатація, вандалізм, дія цвілі й інші випадки, включаючи без обмежень будь-які технологічні і фізичні випадки, про які не було відомо або очікувано при будівництві об’єкта).

Також гарантія втрачається в наступних випадках:

 • пошкодження гарантійних пломб;
 • несанкціонований самостійний ремонт персоналом, який не має на це необхідних допусків від виробника обладнання;
 • нанесення механічних або інших ушкоджень обладнанню внаслідок навмисних або необережних дій;
 • заміна, видалення або пошкодження оригінальних етикеток, крім випадків їх нормального зносу;
 • виробники обладнання мають право відмовити в гарантійному обслуговуванні в разі повернення дефектного обладнання в неоригінальною упаковці.

Дуже важливим є не тільки період гарантії, а також й заявлений час реакції на виявлений дефект. Так, наприклад, деякі компанії беруть на себе зобов’язання замінити браковане обладнання протягом 1-2 тижнів, а інші — розтягують цей процес на 3-4 місяці. Крім того, за фактом гарантія може як покривати, так і не покривати транспортні та інші витрати, пов’язані з доставкою дефектного обладнання в сервісний цент. Якщо такий центр знаходиться не на території України, то у власника сонячної електростанції можуть виникати додаткові витрати на логістику, митне очищення і сплату ПДВ. Таким чином, при виборі виробника обладнання необхідно враховувати не тільки питому вартість обладнання, а й умови гарантійного обслуговування на території нашої країни.

Спираючись на власний досвід Авенстон щодо співпраці з виробниками обладнання, можемо дати кілька порад, які стануть в нагоді при виборі обладнання та комплектуючих для сонячних електростанцій:

 • Попередньо дізнатися, як конкретний виробник на практиці в Україні поводиться при виникненні гарантійних випадків?
 • Які терміни вказані виробником в умовах гарантії?
 • Яка зі сторін – покупець або виробник – бере на себе витрати на логістику?
 • Які зобов’язання бере на себе постачальник обладнання, якщо умови, зазначені в гарантії, будуть порушені?

Остання умова є одним з найбільш важливих при аналізі умов надання гарантійних зобов’язань. Найбільш прийнятний варіант – це максимально короткий термін, протягом якого виробник зобов’язується провести ремонт / заміну дефектного обладнання з виплатою компенсації за втрачену вигоду, якщо зазначені в гарантії терміни реакції будуть порушені. Але на такі умови, в переважній більшості випадків, виробники йдуть тільки при реалізації обладнання з дуже високою вартістю. З огляду на значний термін експлуатації обладнання та його високу вартість, краще заплатити трохи більше при покупці, вибравши надійну і перевірену компанію-виробника, щоб позбутися від значних фінансових проблем, викликаних відмовою устаткування, в майбутньому. У підсумку, це виявиться дешевше і вигідніше.

Обладнання для сонячних електростанцій

В нашій компанії ви не тільки можете замовити будівництво сонячної електростанції, але укомплектувати її всім необхідним обладнанням. Ми допоможемо вам з постачанням наступних позицій:

 • Сонячні панелі (модулі сонячні фотоелектричні, сонячні батареї, сонячні модулі, фотоелектричні модулі);
 • Інвертори для сонячних батарей (інвертори для сонячних панелей, сонячні інвертори, мережеві сонячні інвертори);
 • Кріплення для сонячних модулів (металоконструкції для сонячних модулів, системи кріплення для сонячних модулів);
 • Інше обладнання або матеріали, що необхідні для монтажу сонячної електростанції.