Сонячні інвертори KACO

Сонячні фотоелектричні інвертори KACO підходять для малих і великих фотоелектричних систем і відрізняються великим переліком стандартного устаткування. Нові продукти KACO blueplanet – ваш шлях до незалежного і ефективного  енергопостачання з використанням ВДЕ. Існують різні рішення для моніторингу системи – як для початківців, так і для професіоналів. За допомогою відповідних аксесуарів ви зможете задовольнити індивідуальні або розширені технічні вимоги, такі як управління мережею і управління фотоелектричної установкою. KACO спрощує зберігання енергії в будинках або невеликих підприємствах з гібридними инверторами. Для великих комерційних або промислових систем зберігання енергії, виберіть гнучкий інвертор в нашому асортименті. Промислові користувачі можуть досягти ще більшої енергоефективності за допомогою інверторів реактивної потужності.

Стрінгові інвертори для промислових сонячних фотоелектричних установок

Стрінгові інвертори від KACO досить великі, щоб забезпечити зручність керування установкою і обслуговуванням і досить малі, щоб уникнути дорогих втрат енергії:

  • Інвертори з вхідною напругою 1100 В або 1500 В;
  • Спеціальні властивості для екстремальних кліматичних умов;
  • Зручне управління, проста логістика;
  • Економічні рішення для реактивної потужності, а також захисту мережі і системи;
  • Бережливі пусконалагодження та віддалене обслуговування;
  • Перед і післяпродажне обслуговування.

Інвертори для комерційних і промислових фотоелектричних і акумуляторних батарей

Економія енергії і зниження викидів CO2 також є важливими питаннями. Три ефективних способу досягнення більшої енергоефективності: генерація і споживання відновлюваної енергії за допомогою сонячної фотоелектричної установки, що не вимагає технічного обслуговування; інтеграція систем зберігання електроенергії, зниження реактивної потужності. KACO поставляє відповідні інвертори для всіх цих рішень.

Оптимізація реактивної потужності

На відміну від активної потужності, ніякі споживачі не можуть працювати з реактивною потужністю. Можна зменшити або повністю уникнути неефективних витрат за допомогою внутрішньої компенсації реактивної потужності. З її допомогою, ви можете зменшити частку реактивної потужності, яку ви отримуєте від постачальника енергії, до нуля. Система компенсації реактивної потужності може бути легко модифікована. Це можливо з blueplanet 50.0 TL3 RP від ​​KACO. Результатом є дуже короткий термін окупності при низьких інвестиційних витратах.

Інвертори для житлових сонячних фотоелектричних і накопичувачів енергії

Краща ідея для домашнього використання електроенергії – сонячна фотоелектрична установка. Інвертори від KACO допомагають забезпечувати побутову техніку чистою енергією від власної сонячної електростанції на даху. Це істотно скорочує кількість електроенергії, яке домовласники купують у зовнішнього постачальника енергії. Надлишкова сонячна енергія може або надходити в зовнішню мережу, або тимчасово зберігатися за допомогою систем на базі гібридних інверторів – наприклад, для зарядки електромобілів після заходу сонця.

До і післяпродажне обслуговування інверторів KACO

Компанія Авенстон є партнером KACO в Україні. Ми глибоко вивчили весь діапазон продуктів компанії і пропонуємо їх використання в своїх проектах. Висока якість, оперативна сервісна підтримка, зручність в монтажі та подальшої експлуатації є запорукою успішної реалізації будь-якого сонячного проекту. Інвертори KACO, впроваджені за допомогою фахівців компанії Авенстон, допоможуть вам досягти потрібних технічних та фінансових результатів. Ретельне планування і проектування сонячної електростанції надають фундаментальне вплив на те, наскільки добре буде працювати ваша сонячна електростанція: за запитом фахівці Avenston допоможуть вам знайти оптимальну схему системи.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.