Сонячні мережеві інвертори

Сонячні інвертори належать до найважливіших елементів будь-якої сонячної електростанції. Мережеві сонячні інвертори перетворюють постійний струм (DC), який генерується сонячними батареями, в змінний струм (AC), і працюють тільки в разі наявності напруги у зовнішній мережі. Резервні та автономні сонячні інвертори можуть працювати без зовнішньої мережі, просто використовуючи акумулюючі батареї. Крім перетворення напруги, сучасні інвертори можуть працювати як інтелектуальна система, яка опікується загальним контролем та операційним управлінням по всій мережі.

Багаторічний практичний досвід використання та обслуговування сонячних інверторів дозволив нам накопичувати необхідну статистику та відмовитися від використання моделей та брендів, які виявилися негативними щодо якості, надійності та сервісної підтримки. Ми працюємо тільки з надійними виробниками сонячних інверторів. Це найголовніша перевага співпраці з Авенстон: ми гарантували якість вашого інверторного обладнання від надійних виробників, таких як SMA, Huawei, Solis та інші.

Трифазні інвертори Solis Ginlong Technologies

Трифазні інвертори Solis підходять для різних PV проектів з трифазним входом, а також є ідеальними моделями для побутових, промислових і комерційних PV-систем, включаючи невеликі і середні розподілені сонячні електростанції.
Дізнатися більше

Трифазні інвертори SMA Solar Technology

Наша група має довгострокову та плідну співпрацю з компанією SMA Solar Technology.
Дізнатися більше

Сонячні інвертори Huawei

Компанія Huawei надає свої послуги і реалізує високоякісні продукти по всьому світу. Одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії є розробка рішень для сонячної енергетики, в тому числі – виробництво високоякісних сонячних інверторів і інтелект
Дізнатися більше