Управління енергетичними проектами

Компанія Авенстон орієнтована на управлінні проектами та впровадженні проектів ВДЕ. Наша компанія має великий практичний досвід в наступних питаннях: розробка, проектування та монтаж систем виробництва електроенергії, розподільчі системи (низький, середній і високий напругою до 35 кВ), пуско-налагоджувальні роботи, управління проектами “під ключ” в галузі відновлюваних джерел енергії.

Висококваліфікований рівень наших фахівців отриманий шляхом реалізації великої кількості проектів, а також під час підвищення кваліфікації. Це дозволяє нам виконати повний комплекс послуг з інжинірингу, монтажу, пусконалагоджувальних робіт та технічного обслуговування. Наша команда кваліфікованих фахівців накопичила унікальний досвід у сфері альтернативних джерел енергії та енергоефективності. Наші знання дозволяють нам виконувати проекти будь-якої складності. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного з наших клієнтів, метою якого є найбільш ефективне вирішення проблем та довгострокове взаємовигідне співробітництво.

Успішна реалізація проектів неможлива без ефективної системи управління. Сучасні методи управління проектами, використання кращих світових практик дозволяють гарантувати нашим клієнтам комплексний підхід і успішне виконання проектів будь-якої складності. Авенстон надає весь спектр послуг з управління бізнес-процесів, пов’язаних з реалізацією проектів, зберігаючи при цьому суворий контроль якості і термінів виконання кожного етапу і всього проекту.

Наша компанія забезпечує весь спектр послуг управління бізнес-процесами, пов’язаними з реалізацією проектів, при збереженні жорсткого контролю якості і чіткого виконання термінів виконання кожного етапу, і проекту в цілому. Ми застосовуємо принципи проектного управління до всіх проектів, які реалізуємо: від поставки обладнання і матеріалів до комплексних проектів. Багаторічний досвід і кваліфікація наших фахівців в сфері управління проектами допомагають нашим клієнтам вирішувати складні завдання. Переваги наших клієнтів у співпраці з нами:

  • Мінімальні фінансові та правові ризики;
  • Придбання всього комплексу послуг у одного постачальника;
  • Мінімальні витрати на персонал в створенні управлінської дирекції;
  • Контроль виконання проекту, в тому числі дотримання безпеки на об’єкті;
  • Управління якістю виконаних робіт.

Впровадження рішень сонячної енергетики для сільського господарства

Фахівці нашої компанії мають унікальний багаторічний досвід по впровадженню рішень сонячної енергетики для фермерських господарств. Ми працювали і працюємо по всій території України, але більше всього фотоелектричних проектів було впроваджено нами в Кіровоградській, Полтавській та Хмельницькій областях.
Дізнатися більше

Впровадження систем накопичення електроенергії

Компанія Авенстон пропонує повний спектр послуг по впровадженню технологій ESS для сонячних електростанцій та інших об’єктів.
Дізнатися більше