Технічні аудити сонячних електростанцій

Компанія Авенстон виконує роботи з повної технічної інспекції сонячних електростанцій будь-якого типу. Не секрет, що будь-яке обладнання з часом втрачає свої початкові характеристики. Для більш точного аналізу реального стану роботи сонячної електростанції та виявлення можливих дефектів ми пропонуємо виконувати періодичну технічну інспекцію сонячних електростанцій, що експлуатуються. Саме вчасний та професійний технічний аудит роботи сонячної електростанції дозволить уникнути небажаних втрат при генерації електричної енергії та як наслідок – зменшення річного прибутку власника.

При необхідності ми проводимо комплексну оцінку технічного стану сонячних станцій. Компанією Авенстон проводиться детальна технічна інспекція сонячних електростанцій, яка включає комплексну оцінку технічного стану окремих елементів ФЕС (включаючи сонячні панелі, інвертори, контрольні панелі, акумулятори та трансформатори) і детальний технічний звіт з експертним висновком та пропозиціями щодо усунення виявлених неполадок.

Планові огляди сонячних панелей є важливою складовою операційної ефективності працюючої сонячної електростанції. Вони мають вирішальне значення для запобігання поломок і управління гарантійними претензіями з постачальниками обладнання. Контроль якості сонячної електростанції проводиться при нормальних умовах експлуатації під навантаженням і зазвичай не вимагає відключення обладнання. Ми рекомендуємо проводити планову технічну інспекцію сонячних електростанцій два рази в рік.

Спеціальні інструменти дозволяють нам легко оглядати ваші сонячні панелі і точно визначати велику кількість проблем. Включення тепловізійних перевірок в планове обслуговування СЕС допоможе станції працювати безпечніше і підвищить її загальну ефективність. Такий аналіз бажано робити в холодну, але сонячну пору року (осінь, весна) для отримання більш точної інформації за станом сонячних модулів на вашій сонячної електростанції.

Послуги з технічної інспекції сонячної електростанції

Авенстон здійснює всі види технічного та документального аудиту, в тому числі – плановий, аварійний та інвестиційний. За допомогою цієї послуги наші клієнти можуть оцінити реальний технічний стан сонячної станції, виявити несправності обладнання та отримати рекомендації з усунення наявних проблем. Серед послуг компанії Авенстон по технічному обстеженню діючих сонячних електростанцій можна виділити наступні:

 • Аналіз роботи і оцінка технічного стану основного технологічного обладнання сонячної електростанції.
 • Аеротермографія та візуальна інспекція масивів сонячних модулів.
 • Локальна наземна тепловізійна та візуальна інспекція фотоелектричних модулів і силового електричного обладнання.
 • Вимірювання вольтамперних характеристик сонячних модулів. 
 • Проведення інших стандартних та специфічних тестів.
 • Контроль стану кріплення сонячних панелей, включаючи моніторинг стану монтажних металоконструкцій, кріпильних і з’єднувальних елементів.
 • Оцінка запиленості поверхонь сонячних модулів
 • Визначення основних причин зниження продуктивності з рекомендаціями по відновленню проектних технічних характеристик СЕС.

Технічний аудит сонячної електростанції – це процес визначення реальних показників  для подальшої оцінки майбутньої генерації електроенергії, надійності обладнання та безперервності його роботи, а також визначення вартості вже побудованої сонячної електростанції. Для поточних власників сонячних електростанцій Авенстон надає комплекс послуг, направлених на визначення всіх показників станції та надає кваліфіковані поради з усунення наявних та потенційних дефектів. Для потенційних інвесторів або покупців готових та працюючих сонячних електростанцій Авенстон готує детальний звіт щодо роботи станції, оцінює генерацію та остаточну вартість обладнання, а також надає консультації з реальної ринкової вартості всього комплексу сонячної електростанції, що розглядається до купівлі.

Переваги технічної перевірки СЕС від Авенстон

 • Співпраця з відомими партнерами, які за допомогою спільно розроблених стандартних продуктів можуть обробляти кожен проект з урахуванням індивідуальних потреб кожного клієнта
 • Авенстон забезпечує абсолютну прозорість щодо витрат на технічну перевірку та обсягу послуг, які слід очікувати
 • Економічний метод проведення професійної оцінки ризику навіть для менших інвестицій
 • Як наш клієнт ви маєте доступ до перевіреної та перевіреної мережі експертів з багаторічним досвідом
 • Як клієнт Авенстон ви отримуєте ексклюзивні умови та знижки та незалежну консультацію кваліфікованого персоналу

 

Технічна перевірка для ваших фотоелектричних електростанцій, а також багатьох інших проектів може оцінити та показати такі ризики:

 • Визначте та оцініть усі відповідні ризики для банку, що фінансує, або для інвесторів, щоб продемонструвати якість проекту
 • Неправильний дизайн системи, помилковий вибір компонентів або неповна документація загрожують успіху проекту
 • Надмірно оптимістичні прогнози прибутковості від постачальників обладнання призводять до помилкових оцінок під час прийняття інвестиційного рішення
 • Несприятливі положення в контрактах можуть створювати фінансовий ризик для інвестора (наприклад, нездійсненні графіки проектів у контрактах EPC, невигідні контракти на експлуатацію та управління тощо)
  Неправильна та дефектна установка, незважаючи на гарне та детальне планування проекту

 

Як визначаються та оцінюються ризики для проекту?

 • Перевірка всієї технічної документації на цілісність та правдоподібність згідно визнаних стандартів досвідченими експертами
 • Моделювання проекту та порівняльний аналіз результату з дійсними значеннями з перевірених процедур прогнозування; факультативний аналіз ефективності існуючих інвестицій
 • Вивчення та оцінка всіх відповідних контрактів з технічної та економічної точок зору, а також рекомендації щодо їх забезпечення
 • Перевірка на місцях галузевими експертами з технічним досвідом для виявлення всіх потенційних ризиків через неправильну установку та впровадження (також для систем, що експлуатуються)

Довгострокове співробітництво з компанією Авенстон дозволяє уникнути додаткових витрат завдяки тому, що обладнання вашої сонячної електростанції буде функціонувати з прогнозованою працездатністю, надійністю і безперебійністю. При необхідності ми забезпечимо екстрений виїзд ремонтної бригади для усунення аварій і неполадок, а також оперативну поставку нового обладнання і комплектуючих замість зношених для повного відновлення працездатності вашого об’єкта сонячної енергетики. Ми готові стати вашим надійним і довгостроковим партнером, який подбає про обслуговування сонячних батарей, вашої енергетичної незалежності та безпеки. Авенстон – ваш перевірений партнер на всіх етапах життєвого циклу будь-яких проектів в сфері сонячної енергетики.

 

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

 

   

  Чекаємо на зворотний зв’язок! Наші контакти: +380 (66) 508-07-64, commerce@avenston.com.