Будівництво дахових сонячних електростанцій

Компанія АВЕНСТОН надає послуги генерального підряду в проектах будівництва дахових сонячних електростанцій. Ми пропонуємо інвесторам свою допомогу в проєктуванні, постачанні повного комплексу обладнання та матеріалів, а також виконанні будівельно-монтажних і пусконалагоджувальних робіт та подальшому обслуговування дахових ФЕС. Нашою компанією накопичений великий досвід в проведенні проєктування, виконання повного комплексу будівельно-монтажних робіт, а також подальшого сервісного обслуговування дахових СЕС різного типу — від невеликих (малої потужності) приватних сонячних електростанцій до комерційних, великих сонячних електростанцій, чия потужність досягає мегаватів.

Ми спеціалізуємося на будівництві комерційних дахових сонячних електростанцій для бізнесу. Компанія працює в B2B форматі і виконує повний комплекс робіт по реалізації інвестиційно-будівельного проекту в якості генерального підрядника. Наші послуги, при необхідності, включають повний супровід всіх дозвільних та погоджувальних процедур, необхідних для отримання ліцензії на виробництво електроенергії і оформлення «зеленого» тарифу.

Установка сонячних електростанцій на підприємстві дозволяє отримати додатковий дохід на вільної площі дахів. Наша компанія допоможе вам ефективно задіяти даху для генерації «сонячної» електроенергії. Вироблені таким чином кВт-години ви зможете або використовувати на власні потреби або продавати в зовнішнє електричну мережу за спеціальним «зеленим» тарифом. Даний вид сонячних електростанцій має великі перспективи так як виробництво електроенергії здійснюється безпосередньо поблизу місця її споживання. При цьому істотно знижуються втрати на транспортування електрики по кабелях і зменшується проблема небалансу виробництва і споживання електроенергії. Наприклад, в літній період системи кондиціонування повітря в приміщеннях працюють і споживають електрику саме тоді, коли спостерігаються максимальні величини сонячного випромінювання, а відповідно і максимальна генерація.

Серед послуг Авенстон: проектування дахових сонячних електростанцій, комплектація об’єкта всім необхідним обладнанням, будівельно-монтажні роботи, а також введення в експлуатацію дахової сонячної електростанції.

Отримати Консультацію