Нова СЕС на 1,3 МВт у Кропивницькій області

Командою групи компаній АВЕНСТОН та РЕНТЕХНО було виконано проєкт наземної сонячної електростанції «Іванівка» у Кропивницькій області. Ми виступили генеральним підрядником проєкту, що включало розробку проєктної документації, постачання обладнання та комплектуючих, а також будівельні та пусконалагоджувальні роботи.

Проєкт станції передбачав використання полікристалічних сонячних модулів потужністю 250 Вт кожен, 40 лінійних трифазних інверторів з системою моніторингу роботи сонячної електростанції та 3 трансформаторні підстанції 0,4/10 кВт. Сумарна пікова потужність сонячних модулів досягла 1 331 кВт. Завдяки застосуванню спеціального ліцензійного програмного забезпечення та ретельної оптимізації всіх складових при проєктуванні об’єкта, ми збільшили річний рівень вироблення електроенергії.

солнечная электростанция

На даний час усе необхідне технологічне обладнання СЕС вже встановлено. Далі, в жовтні 2012 року, ми плануємо завершити пусконалагоджувальні роботи та під’єднати об’єкт до мережі 10 кВ. Крім того, до кінця 2012 року планується завершити проходження усіх формальних процедур для отримання «зеленого» тарифу.

***

Наша діяльність на ринку сонячної енергетики України почалася ще у 2007 році під брендом SolarUA. Компанія виробляла фотоелектричні компоненти для проєктів України та США. З 2010 року наша команда виконувала генеральні підряди з проєктування та будівництва СЕС, для чого була заснована РЕНТЕХНО. У 2011 році був прийнятий закон про «зелений» тариф що стало причиною зосередження компанії на виконанні проєктів промислових електростанцій. Йдучи назустріч потребам наших клієнтів, ми почали постачати обладнання для сонячних електростанцій, для чого було створено нову енергокомпанію РЕНТЕХНО ПРАЙМ. У 2018 році в Україні спостерігався стрибок в розвитку сонячної енергетики, нові виклики ринку взяла на себе компанія АВЕНСТОН, яка продовжила активну роботу по реалізації проєктів СЕС.

 

Корисні статті:

Інтернет-конференція з сонячної енергетики

У травні 2010 року в рамках проекту "Зелена Хвиля" в Україні пройшла інтернет-конференція на тему сонячної енергетики. У даній статті ми знайомимо вас з коментарями Дмитра Лукомського, експерта в сфері сонячної енергетики.
Дізнатися більше

Використання діаграми Ганта для проектування і будівництва сонячних електростанцій

Графік проекту - важливий інструмент управління будівництвом об'єкта сонячної енергетики. Він дозволяє менеджеру проекту планувати доставку обладнання та матеріалів на будівельний майданчик, синхронізувати роботу перевізників і субпідрядників. Він важливий для моніторингу процесу будівництва і витрат за проектом, графік дає можливість передбачити і запобігати можливі затримки. Використання графіка проекту набагато ефективніше, ніж просто список-календар заходів
Дізнатися більше

Світові інвестиції у відновлювані джерела енергії

Для скорочення викидів вуглецю й обмеження таким чином глобального потепління потрібно збільшення обсягу світових інвестицій у відновлювані джерела енергії (ВДЕ). Скільки ж вкладається в цей сектор і як ці фінанси розподіляються у всьому світі? Які перспективи інвестування у ВДЕ в Україні?
Дізнатися більше

Геотермальні електростанції: переваги та недоліки

Деякі дослідники вважають, що геотермальна енергія зрештою буде складати близько 1/6 від світового енергопостачання, інші ж, навпаки, дають їй мінімальний шанс на подальше існування... Чи інвестувати в будівництво геотермальної електростанції – вибір за вами.
Дізнатися більше