Проект відновлення освітлення вулиць с. Іванівки (Кіровоградська обл.)

Група компаній Авенстон не тільки фокусується на будівництві великих промислових сонячних електростанцій, а й часто бере участь в інших проектах, також пов’язаних з темою сонячної енергетики. Серед напрямків нашої активності – проекти із застосуванням систем заощадження електроенергії, технологій енергоефективного освітлення та багато інших. Нижче наведена інформація по одному з таких проектів, а саме проекту «Відновлення освітлення вулиць с. Іванівки Новоукраїнського району Кіровоградської області з використанням автономних джерел живлення на базі сучасних фотоелектричних батарей», який в даний час успішно впроваджується однією з компаній нашої групи.

В рамках згаданого проекту планується спроектувати, випробувати і встановити не менше 53 автономних сонячних ліхтарів. Актуальність проекту обумовлена ​​тим, що на території села відсутня кабельна мережа вуличного освітлення, в зв’язку з чим гостро назріла необхідність в реконструкції існуючих ліній електропередач, а також в принципово новому підході до створення нових об’єктів автономного освітлення з використанням сонячних батарей. Дана ініціатива підтримана і фінансується органами місцевого самоврядування та місцевими організаціями, серед яких районна адміністрація, громадська організація «Іванівська веселка», Фермерське господарство «Куб», Фермерське господарство «Омельяненко», Фермерське господарство «Світанок», а також деякі місцеві приватні домогосподарства.

Реалізація проекту “Відновлення освітлення вулиць с. Іванівки” дозволить забезпечити безпечні та комфортні умови всім жителям, які проживають в даній місцевості. Після введення в експлуатацію системи автономного освітлення з використанням сонячних фотобатарей не витрачатимуться гроші на оплату рахунків за електроенергію, що забезпечить економію в бюджеті сільради. Таким чином, з’явиться можливість спрямувати кошти для вирішення інших актуальних проблем мешканців даного села. Застосування новітніх технологій сонячної енергетики дозволить підвищити ефективність запропонованих енергозберігаючих заходів.

У запропонованому проекті освітлення буде виконуватися унікальними світлодіодними світильниками, які розроблені нашою компанією. Вуличні ліхтарі будуть змонтовані уздовж вулиць населеного пункту на відстані 1,5 м від краю проїжджої частини з кроком 25 метрів один від одного. Зони освітлення від ліхтарів при номінальній потужності світлодіодного світильника забезпечать комфортну освітленість не менше 2 лк в кожній точці. Живлення світлодіодних світильників буде забезпечено від класичних акумуляторних батарей (АКБ), які в свою чергу заряджаються від сонячних батарей через контролер заряду.

У 2015 році були завершені підготовчі та монтажні роботи по установці першої черги сонячних вуличних ліхтарів для відновлення освітлення вулиць с. Іванівки. Нашими фахівцями були змонтовані і налагоджені перші 10 сонячних ліхтарів за даним проектом. Подальший розвиток проекту буде виконуватися в міру надходження запланованого фінансування даного проекту.

Авенстон – ваш надійний партнер в проектах будівництва комерційних сонячних електростанцій всіх типів, а також системний інтегратор і провайдер передових рішень відновлюваної енергетики. Проекти від групи компаній Авенстон – це гарантія ефективного використання ваших інвестицій і висока надійність запропонованих технічних рішень. Сонячні електростанції від нашої компанії забезпечать електроенергією власне споживання та власні потреби підприємств будь-якої форми власності з різних галузей. Технології сонячної енергетики – ваш перший крок до енергетичної незалежності сьогодні і більш якісному рівню життя завтра.

 

Ключові напрямки діяльності Авенстон

Промислові сонячні електростанції

Будуємо мережеві промислові сонячні електростанції для роботи по "зеленому" тарифу або продажу електроенергії через систему аукціонів. Наземні сонячні електростанції "під ключ" - проект, генпідряд, підключення до мереж.
Дізнатися більше

Комерційні сонячні електростанції

З 2010 року виконуємо повний комплекс робіт по розробці проєктів, будівництву та сервісному обслуговуванню сонячних фотоелектричних електростанцій всіх типів. Величезний практичний досвід будівництва сонячних електростанцій для бізнесу.
Дізнатися більше

Плавучі сонячні електростанції

Ми пропонуємо всі необхідні послуги та інноваційні рішення для впровадження плавучих сонячних електростанцій (FPV) в Європі та на Близькому Сході. Технічні консультації, проектування та послуги EPC під ключ.
Дізнатися більше

Системи накопичення електроенергії

Повний спектр послуг по впровадженню технологій зберігання енергії (BESS) для сонячних електростанцій та інших об'єктів ВДЕ, промисловості і комерційного сектора. Девелопмент, проєктування, будівництво та введення в експлуатацію.
Дізнатися більше

Інженерні системи та мережі

Зовнішнє та внутрішнє електропостачання; освітлення і відеоспостереження; опалення, вентиляція і кондиціонування. Проектування, монтажні та пусконалагоджувальні роботи будь-якої складності. Супровід проектів та впровадження рішень "під ключ".
Дізнатися більше

Системи резервного живлення та ДБЖ

Надаємо послуги з встановлення сучасних джерел безперервного та резервного живлення для комерційних підприємств. Проєктування, встановлення і сервіс ДБЖ малої та середньої потужності. Резервні системи електропостачання.
Дізнатися більше

Обладнання для сонячних електростанцій

Авенстон має багаторічний досвід у постачанні обладнання і матеріалів на будівельні майданчики проєктів ВДЕ. Вартість обладнання та вибір оптимального графіка доставки можуть бути ефективно оптимізовані фахівцями нашої компанії.
Дізнатися більше

Експлуатація і сервіс

Подовжуємо термін служби об'єктів ВДЕ, збільшуємо їхню прибутковість, оптимізуємо продуктивність та експлуатаційну доступність, знижуємо операційні витрати. Планове та позапланове технічне обслуговування, гарантія, сервіс.
Дізнатися більше