Проект відновлення освітлення вулиць с. Іванівки (Кіровоградська обл.)

Група компаній Авенстон не тільки фокусується на будівництві великих промислових сонячних електростанцій, а й часто бере участь в різних дрібніших проектах, також пов’язаних з темою сонячної енергетики. Серед напрямків нашої активності – проекти із застосуванням систем заощадження електроенергії, технологій енергоефективного освітлення та багато інших. Нижче наведена інформація по одному з таких проектів, а саме проекту «Відновлення освітлення вулиць с. Іванівки Новоукраїнського району Кіровоградської області з використанням автономних джерел живлення на базі сучасних фотоелектричних батарей», який в даний час успішно впроваджується однією з компаній нашої групи.

В рамках згаданого проекту планується спроектувати, випробувати і встановити не менше 53 автономних сонячних ліхтарів. Актуальність проекту обумовлена ​​тим, що на території села відсутня кабельна мережа вуличного освітлення, в зв’язку з чим гостро назріла необхідність в реконструкції існуючих ліній електропередач, а також в принципово новому підході до створення нових об’єктів автономного освітлення з використанням сонячних батарей. Дана ініціатива підтримана і фінансується органами місцевого самоврядування та місцевими організаціями, серед яких районна адміністрація, громадська організація «Іванівська веселка», Фермерське господарство «Куб», Фермерське господарство «Омельяненко», Фермерське господарство «Світанок», а також деякі місцеві приватні домогосподарства.

Реалізація проекту “Відновлення освітлення вулиць с. Іванівки” дозволить забезпечити безпечні та комфортні умови всім жителям, які проживають в даній місцевості. Після введення в експлуатацію системи автономного освітлення з використанням сонячних фотобатарей не витрачатимуться гроші на оплату рахунків за електроенергію, що забезпечить економію в бюджеті сільради. Таким чином, з’явиться можливість спрямувати кошти для вирішення інших актуальних проблем мешканців даного села. Застосування новітніх технологій сонячної енергетики дозволить підвищити ефективність запропонованих енергозберігаючих заходів.

У запропонованому проекті освітлення буде виконуватися унікальними світлодіодними світильниками, які розроблені нашою компанією. Вуличні ліхтарі будуть змонтовані уздовж вулиць населеного пункту на відстані 1,5 м від краю проїжджої частини з кроком 25 метрів один від одного. Зони освітлення від ліхтарів при номінальній потужності світлодіодного світильника забезпечать комфортну освітленість не менше 2 лк в кожній точці. Живлення світлодіодних світильників буде забезпечено від класичних акумуляторних батарей (АКБ), які в свою чергу заряджаються від сонячних батарей через контролер заряду.

У 2015 році були завершені підготовчі та монтажні роботи по установці першої черги сонячних вуличних ліхтарів для відновлення освітлення вулиць с. Іванівки. Нашими фахівцями були змонтовані і налагоджені перші 10 сонячних ліхтарів за даним проектом. Подальший розвиток проекту буде виконуватися в міру надходження запланованого фінансування даного проекту.

Авенстон – ваш надійний партнер в проектах будівництва комерційних сонячних електростанцій всіх типів, а також системний інтегратор і провайдер передових рішень відновлюваної енергетики. Проекти від групи компаній Авенстон – це гарантія ефективного використання ваших інвестицій і висока надійність запропонованих технічних рішень. Сонячні електростанції від нашої компанії забезпечать електроенергією власне споживання та власні потреби підприємств будь-якої форми власності з різних галузей. Технології сонячної енергетики – ваш перший крок до енергетичної незалежності сьогодні і більш якісному рівню життя завтра.

Сонячні електростанції для сільського господарства

Сонячні електростанції для агропідприємств проєктуються і будуються спеціальним чином, щоб використовувати орні землі одночасно для вирощування с/г продукції та генерації електроенергії.
Дізнатися більше

Сонячне прогнозування в Україні

Погодні системи значно впливають на доступність сонячної радіації. Це означає, що змінюється вихідна потужність сонячної електростанції та кількість виробленої електроенергії протягом дня. Оскільки Україна постачає все більше електрики від сонця у свою національну мережу, все важливішими стають сонячні прогнози.
Дізнатися більше

Сонячні кооперативи. Досвід інших країн

У статті розглядається досвід США і Німеччини у використанні принципів кооперації для розвитку сонячної енергетики. Цей досвід може стати корисним і для України, який має великий роботи кооперативних об'єднань, особливо в сегменті невеликих приватних сонячних електростанцій.
Дізнатися більше

Дмитро Лукомський про основні тенденції в галузі

Ми продовжуємо публікацію експертних коментарів Генерального директора АВЕНСТОН Дмитра Лукомського, наданих блогу Energy Club. Цього разу Дмитро Васильович продовжує аналізувати визначальні чинники розвитку сонячної енергетики України та розповідає про основні тенденції в галузі.
Дізнатися більше