Наземна сонячна електростанція “Павшино Солар”

Компанія Авенстон завершила проектування даного об’єкту в 2019 році на замовлення українського інвестора. Наземна сонячна електростанція «Павшино Солар» побудована з метою виробництва екологічно чистої електроенергії і подальшого отримання прибутку від її продажу по “зеленому” тарифу.

Наземна сонячна електростанція СЕС Павшино Солар розміщена в західній частині України – с. Павшино, Павшинська сільська рада, Мукачівський район, Закарпатська область, Україна. Електростанція введена в експлуатацію у 2019 році із встановленною потужністю – 4.16 МВт. ТОВ “Еліт-Плюс М” – юридична особа, що є відповідальною за діяльність електростанції. Компанія отримала ліцензію на виробництво електроенергії 24.12.2019 та здобула Зелений тариф 15.03 євроцентів у гривневому еквіваленті починаючи з 17.01.2020.

Проектування і технічний консалтинг є одним з напрямків нашої компанії. У проекті “Павшино” ми врахували основні побажання клієнта і реалізували надійні технічні рішення, високопродуктивні полі-Si модулі та інвертори хорошої якості. Доступно і ефективно – основна ідея проекту цієї станції. Очікувана річна вироблення енергії складе 4894 МВт-год.

 

Наші послуги:

  • Консалинг та допомога у бізнес-плануванні проекту;
  • Аналіз та вибір основних технологічних рішень;
  • Техніко-економічне обгрунтування проекту;
  • Розробка проекту підготовчих робіт;
  • Розробка проектної документації стадії «Проект» та проходження експертизи;
  • Експертна підтримка щодо формальних питань перед початком будівельно-мотажних робіт;
  • Консалтинг щодо оптимізації закупівлі і постачання основного обладнання та матеріалів;
  • Підтримка і супровід контракту pre-PPA.

Наша компанія розробила проектну документацію, до складу якої також увійшло техніко-економічне обгрунтування проектних рішень, визначення обсягів основних будівельних робіт, потреб в обладнанні, будівельних матеріалів і конструкціях, початкова підтримка і супроводження контракту pre-PPA. До того ж відділ постачання супроводжував на етапі закупівлі та консультував під час вибору сонячних модулів та інверторів.

На замовлення клієнта команда Авенстон розробила проектну документацію для проекту, реалізація якого здійснюватиметься в західному регіоні країни. Компанія також надала експертну підтримку та низку консалтингових послуг, що пов’язані з оптимізацією строків і вартості постачання основного технологічного обладнання (сонячні панелі, сонячні інвертори, металоконструкції). По завершенню роботи інженерів-проектувальників, проектна документація успішно пройшла експертизу.

Сонячні фотоелектричні станції – це одна з ключових компетенцій Авенстон. Ми надаємо всі необхідні послуги для проєктів сонячної енергетики, починаючи від супроводу етапу девелопменту і закінчуючи сервісним обслуговуванням вже побудованих сонячних електростанцій. У нашому портфоліо сонячних проєктів – велика кількість промислових наземних та дахових сонячних електростанцій.

 

Ще проєкти:

Наземна сонячна електростанція «Лісові Гринівці»

Наша група компаній приймала участь у проєктуванні та виступила генеральним підрядником у будівництві першої черги наземної сонячної електростанцій потужністю 6,6 МВт в Хмельницькій області.
Дізнатися більше

Наземна сонячна електростанція “Комплекс”

Наземна сонячна електростанція "Комплекс" потужністю 1 742 кВт побудована в Ямпільському районі Вінницької області. Сонячна електростанція (СЕС) розміщується на земельній ділянці площею 2,5 га. Розрахункова річна генерація становить 1943 МВт*год електроенергії.
Дізнатися більше

Наземна сонячна електростанція “Гута-2″

Сонячна електростанція (фотоелектрична станція) побудована в Ужгородському районі Закарпатської області. Електростанція займає площу 5,73 га, а загальна потужність встановлених сонячних панелей (фотоелектричних модулів) становить 3,48 МВт.
Дізнатися більше

Наземна сонячна електростанція “Рассвєт”

Сонячна електростанція (фотоелектрична станція) «Рассвєт» побудована в Кіровоградській області. Електростанція займає площу 1,5 га, а загальна потужність встановлених сонячних панелей (фотоелектричних модулів) становить 629 кВт.
Дізнатися більше