Авенстон вийшла зі складу АСЕУ

Компанія Авенстон прийняла рішення вийти зі складу Асоціації сонячної енергетики України (АСЕУ). Ми і далі продовжуємо працювати в сонячній енергетиці та плануємо активно підтримувати активності, які сприяють розвитку цієї галузі. Авестон продовжить підтримувати ініціативи однодумців і колег по галузі, а також вести власну комерційну та громадську діяльність, спрямовану на розвиток відновлюваної енергетики в нашій країні.

Європейські EPC: три запитання до Авенстон

Renewables.Digital познайомив своїх читачів із провідними EPC підрядниками у Європі. Вони розпитали генерального директора Avenston про діяльність і плани компанії.
Дізнатися більше

Агрівольтаїка – синергія Землі і Сонця

З розвитком PV-технологій, агрівольтаїка стає мейнстрімом і відкриває нові, небачені раніше перспективи розвитку товарного с/г виробництва з одночасним вирішенням проблем енергозабезпечення цих процесів. І не тільки їх.
Дізнатися більше

Перспективи комерційних дахових сонячних станцій

За прогнозами аналітиків компанії Авенстон, в період 2020-2025 років в Україні будуть набирати все більшої популярності комерційні дахові ФЕС, причому з кожним роком буде зростати частка сонячних електростанцій, призначених для власних потреб.
Дізнатися більше

Вплив систем зберігання енергії на впровадження ВДЕ

В чому криється ключова проблема впровадження PV-генерації? Яким чином нейтралізувати вади змінюваної генерації (VRE) з відновлюваних джерел (ВДЕ)?
Дізнатися більше