Впровадження проєктів

Компанія Авенстон орієнтована на управлінні проєктами та впровадженні проєктів ВДЕ. Наша компанія має великий практичний досвід в наступних питаннях: розробка, проєктування та монтаж систем виробництва електроенергії, розподільчі системи (низька, середня і висока напруга), пуско-налагоджувальні роботи, управління проєктами “під ключ” в галузі відновлюваних джерел енергії.

Висококваліфікований рівень наших фахівців отриманий шляхом реалізації великої кількості проєктів, а також під час підвищення кваліфікації. Це дозволяє нам виконати повний комплекс послуг з інжинірингу, монтажу, пусконалагоджувальних робіт та технічного обслуговування. Наша команда кваліфікованих фахівців накопичила унікальний досвід у сфері альтернативних джерел енергії та енергоефективності. Наші знання дозволяють нам виконувати проєкти будь-якої складності. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного з наших клієнтів, метою якого є найбільш ефективне вирішення проблем та довгострокове взаємовигідне співробітництво.

Проєктування та інжиніринг

Авенстон пропонує послуги з інжинірингового супроводження проєктів, пов'язаних з будівництвом об'єктів нерухомості, промисловості та енергетичних об'єктів.
Дізнатися більше

Будівництво і поставки

Авенстон пропонує послуги з впровадження будівельних проектів в сфері нерухомості, промисловості та енергетичних об'єктів.
Дізнатися більше

Служба замовника в будівництві

Авенстон забезпечує функціонування "Служби замовника", включаючи нагляд за будівництвом проекту, аналіз проекту, введення в експлуатацію, управління проектами та контрактами, а також приймально-здавальних випробувань.
Дізнатися більше

Генеральний підряд та супровід проектів

Група компаній Авенстон пропонує комплексний генеральний підряд в будівництві і реконструкції споруд будь-якого призначення по всій території України.
Дізнатися більше

Управління проєктами “під ключ”

Успішна реалізація проєктів неможлива без ефективної системи управління. Сучасні методи управління проєктами, використання кращих світових практик дозволяють гарантувати нашим клієнтам комплексний підхід і успішне виконання проєктів будь-якої складності. Авенстон надає весь спектр послуг з управління бізнес-процесів, пов’язаних з реалізацією проєктів, зберігаючи при цьому суворий контроль якості і термінів виконання кожного етапу і всього проєкту.

Наша компанія забезпечує весь спектр послуг управління бізнес-процесами, пов’язаними з реалізацією проєктів, при збереженні жорсткого контролю якості і чіткого виконання термінів виконання кожного етапу, і проєкту в цілому. Ми застосовуємо принципи проєктного управління до всіх проєктів, які реалізуємо: від поставки обладнання і матеріалів до комплексних проєктів. Багаторічний досвід і кваліфікація наших фахівців в сфері управління проєктами допомагають нашим клієнтам вирішувати складні завдання. Переваги наших клієнтів у співпраці з нами:

  • Мінімальні фінансові та правові ризики;
  • Придбання всього комплексу послуг у одного постачальника;
  • Мінімальні витрати на персонал в створенні управлінської дирекції;
  • Контроль виконання проєкту, в тому числі дотримання безпеки на об’єкті;
  • Управління якістю виконаних робіт.

Впровадження проєктів «під ключ» з урахуванням усіх аспектів та індивідуальних нюансів – ключова компетенція Авенстон. Ми супроводжуємо не тільки технічну сторону проєкту, але приділяємо належну увагу фінансовим, юридичним питанням, управляємо ризиками і бюджетами, а також враховуємо інтереси всіх зацікавлених сторін. Найважливішим критерієм є екологічність реалізованих проєктів та застосування самих передових технологій і рішень.

Після обговорення та затвердження “дорожньої карти” ми візьмемо на себе її реалізацію. Авенстон надає всі необхідні послуги: юридичний супровід будівництва, виконання функцій служби замовника та технічного нагляду, приймально-здавальні випробування та пусконалагоджувальні роботи для вже побудованих об’єктів, супровід питань підключення до мереж, введення об’єктів в експлуатацію, супровід процедури оформлення ліцензій та договорів на продаж електроенергії, експлуатація та сервісне обслуговування, тощо. Наша кінцева мета – успішний запуск об’єкту в роботу і досягнення планових показників вашого інвестиційного проекту.